1

Olivie zaraz skorpiona zapoda

2

@ProMILs @Objectivo @kuz @alone49 @against_modern_football Właśnie odpalam 5 odcinek, także i obiadek i kawka. Faktycznie kozak, taki powiew świeżości i absurdu xD

0

Oglądaliscie Emigracja XD? Widziałem jakieś urywki i chyba warto to odpalic jako zabijacz czasu do obiadku

9

@DonAndresFCB Nie było ich w domu

0

Oho podobno w jakimś domu dziecka jeden z mieszkańców zaatakował pozostałych

9

Ale pozytywne zachowanie Walkera po gwizdku w stosunku do Viniego

2

No i w sumie to po tym meczu nie wiemy nic. Real ze swoim fartem może ich tam dziabnac

1

No właśnie w Pepuli te rzeczy denerwują. Albo przekombinowanie albo od początku do końca katowanie jednego składu xD

2

@GeneralXavi Są nadzieje

2

ale urwał ale to było dobre

0

Pep jak się uprze to zmiany nie zrobi, nie ma opcji

0

@Maurolkit Prace społeczne

1

Pepula rób porzadek w szatni i do 50 minuty ma być remisik z tymi madryckimi ulungami

1

@Hubertusk City klepie i nic nie wynika, Real z 3 kontry groźne, jedna się skończyła bramką

6

No halo Yaya Toure, agent mówił że szaman zdjął klątwę

2

Ale urwał o boże, to mu wyszło

0

Ale tak patrząc na poziom, zaangażowanie, taktykę, dyscyplinę i ogólnie całokształt to my naprawdę wyglądamy jak drużyna z LE. Długa droga do tego co tu City prezentuje

7

@AFA90 Dwie najbardziej ofensywne drużyny w europie. Byłby ogień

0

Rodri ajj ale niech szuka tych strzałów skubaniec bo Real ładnie zaparkowal

0

Ale Mahrez ostatnio top spotkanie i cyk ława. Mają tam skurczybyki możliwości

6

Jakby Benzema to dobrze przyjął to dupa by mogła pęknąć

0

@KlonaZepan @dniel Normalnie 3 z tylu, Akanji LŚO, Stones obok Rodriego w środku pola

2

Najlepszą fuchę mają te łebki trzepoczące tą flagą piłki na środku xD

1

@Tabaluga37 tiktok fajen, dupami kręcą tańczą a nie gejowski twitter gdzie jeden z drugim zamknięty w domu piłuje mordę w imie jakichś odklejonych idealow

0

@The Game 10 Chyba tak

1

@Comentateiro No ale po transferze gość był po prostu cienki i wydana na niego kwota to był powód do smiechu. Dopiero w tym sezonie odpalił. Widzisz błazna co się kopie po czole za 100mln to się smiejesz

0

Oho wyzwiska w studio od kibiców Barcelony i zapraszanie do przyjazdu zawodników City na oglądanie pucharów wielkiego Realu Madryt

0

@dniel 3 z tyłu, Stones będzie biegał przy Rodrim xD

0

Jezu takie upokorzenie z 4:0 Realu na Bernabeu i zaciesz Haalanda po hat tricku, ajj byłoby pięknie

0

@Compadre Sergi Samper

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?