2

Gundogan co on wyprawia. Brama z wolnego miodzio

3

Swoją drogą Foden i Alvarez słabiutko. Jeśli Pep szukał alternatyw na mecz z Realem to oni narazie mocno zawodzą

1

A jeszcze przed chwilą wydawało się że everton jest w stanie sprawić niespodziankę xD

0

Gundogan wooow ale wykombinował

4

@macio_944 Inni też kradli a oni chociaż się dzielą XD

0

@Hosh Handel klonami na najwyższym poziomie

0

Kluivert ale ładnie wykończył z powietrza wrzutkę i Valencia szybko obejmuje prowadzenie

1

@Salchent Czekaj co się pultasz, odpowiadam ziomowi na pytanie który pyta o to dlaczego nie gra vini xD

1

@J4no Mocne rotacje, spójrz na ten skład. Nawet Hazard w podstawie xD

0

Hazard czarować zaczyna

13

@Miracle_aligner Nie no akurat jestem bezpośrednio ich przełożonym i mam pod sobą 8-12 pracowników z Ukrainy i naprawdę idzie się odczuć to cofnięcie w czasie

18

@okiemtypera_lucaxx95 We Wrocławiu ja czasami wrażenie mam że Ukraińcy są większością w tym mieście. Pozytywnie nad morzem bo często bywam w Trójmieście to tam akurat aż tak tego nie widac

2

Komentarz usunięty

7

Ktoś kto nie jest w stanie docenić klasy Busiego po prostu nie zna się na futbolu

2

@Klejnot_Nilu Głupie pieprzenie. Alkohol się pije tak jak się lubi. Jak jesteś smakoszem co szuka nut jedzenia ptaka które nafajdalo na zboże rosnące na polu i po 50tce jesteś zadowolony to spoczko, ale generalnie alkohol ma smakować i mieszanie z colą, czy nawet sokami jest całkiem normalne, jeśli piiesz dla siebie, a nie z kubańskim cygarem i binoklem na oku gustując kieliszek i męcząc flaszke pół roku xD

0

@Rewolucja123 I który z nich byłby w stanie przejąć rolę Busiego? Często był jedynym pomocnikem w naszej drużynie w fazie ataku potrafiącym rzucić niekonwencjonalne prostopadłe podanie które zaskakiwało obrońców, do tego tworzył ten bufor bezpieczeństwa pozwalający zagrać na siebie trudną piłkę przy pressingu rywala, za co niestety często mu się obrywało przy niepowodzeniu Czy transfer któregokolwiek z nich pozwoli na grę typowym 4:3:3 z szybkimi skrzydłowymi nie zmuszając środkowych obrońców do długich piłek? Przesunięcie De Jonga, mimo różnic w grze, mogłoby być optymalne bo juz za Koemana grając na SO dawał ciekawe warianty taktyczne w przejściu z fazy obrony do ataku, jednak w wielu innych aspektach miał braki na tej pozycji. Na średniaków Franek byłby wg. mnie opcją dobrą. Czy któryś z wymienionych zawodników byłby w stanie zagwarantować wiecej? Ja i tak odnoszę wrażenie że Xavi szykował zespół na grę z fałszywym LS Gavim i lewym obrońcą jako skrzydłowym. Gavi, Pedri, De Jong i do tego Gundogan byliby w stanie zdominować każdy środek pola i braku typowego DM w destrukcji bysmy nie odczuli

2

@Mixtape W Anglii po robocie na magazynie to to się pije w baraku, jak piwo

1

@Rewolucja123 Generalnie takiego zawodnika jakiego potrzebujemy to na rynku nie ma, a przynajmniej nie na takim poziomie. Chyba tylko Rodri byłby idealny. Pytanie czy Xavi grając na 4 pomocników nie szykował drużyny do przyszłego sezonu bo wiedział co się świeci

5

Mentalność w tym klubie od dawna jest beznadziejna i to się nie zmieni chyba nigdy. Brać dziada bo to bo tamto. Lepszą opcją byłby już taki Parejo na sezon xD Na Zubiego się narzekało a on potrafił z naszego ligowego podwórka ogarnąć Rakiticia i Mathieu i był wtedy ostro yebany, a transfery sztos. Chyba transfer ter Stegena był tez jego zasługą i mimo wszystko było narzekanie. Teraz się patrzy na to z nostalgią

0

@KmN Generalnie żyjąc w stolicy albo w jakimś tam dużym mieście, żyjąc jak człowiek i tak jak się chce no to takie 10k właśnie jest akurat. W mniejszej mieścinie mając chatke po matuli to elegansio pociągniesz za dużo mniejszą kwotę. Określanie tego biedą to duże nadużycie ale no przyjemności kosztują

0

Ktoś z dwójki Araujo/ter Stegen powinien być 1 kapitanem. Jeśli odchodzimy od zasady stażu/bycia wychowankiem to zdecydowanie ta dwójka powinna grać główne role bo po prostu mają chyba do tego predyspozycje. Araujo w ogóle dla mnie opcja top1 bo na boisku wlasnie często taką rolę przejmuje. Błazen Alba i grzyb Roberto na ławce, no odpuscmy to już

0

@Nhyz A perspektywa jakby był bratem mini majka

0

Chłop się niczym nie wyróżnia. Ugrac ile się da, sprzedać i zapomnieć

0

@Tatazolwinia Po maturach uciekłem do Wrocławia i tak po 5 latach już rzygam w sumie tym miastem. Myślę co jakiś czas o przeprowadzce gdzieś nad morze i może kwestia klimatu mnie przekona xD

21

@mrboom Jest w pyte. Chcesz to na krótko się ubierzesz, wieczorkiem bluza i nadal elegancko. Oby jak najdłużej do tych tragicznych upałów bo tylko się człowiek męczy i nawet spać nie idzie

5

@barcanawieki Mój stary miał nową kobietę i mówi mi że jest w porządku..

1

@bartekvisca Zanim skończą to budować to Raków spadnie

0

@PolskiBarcelonista10 A w przeglądarce nie masz opcji wyczyszczenia zapisanych haseł?
@Z konkretnej tylko strony się nie da zapomniec tego hasla?

2

@masq Niech zostają, na ławce też ktoś musi być a po ich sprzedaży alternatyw nie będzie żadnych. W przypadku naprawdę konkretnej oferty jednego z nich można byłoby pogonić i zostawić u nas Abde, ale na siłę i za jakies grosze nie ma co ich sprzedawać

0

Uuuu Manzano szacun. Ekscesy trzeba trzymac na ligę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?