BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeBa32 Kszawi Barca Moim życiem
0
Wiadomo coś o tym pocisku z Korei Płn? 2h temu było info o alarmach i poleceniach zejścia do schronów w Okinawie/Seulu. Jest jakieś info czy była to tylko nieuzasadniona panika?
1
@pacjentzchoroszczy wreszcie zakole będzie lśnić
2
@karci0 na pewno mniej niż jakby potrafil wykorzystać klarowne sytuacje które często partolil
2
@Mario96w Nóżka to tylko LL/Premier League i jak tylko od tyrki wolne to tak siadam sobie w weekend i oglądam wszystko po kolei co leci. Czy LL czy PL to już decyduje jaki mecz ciekawszy. Do tego UCL a na reszte sportów wyjebongo totalne
0
@kuz Ale z perspektywy szarego człowieka co tam sobie cos ciuła powoli weź wyobraź sobie takie hajsiwo za kopanie piłeczki xD
4
Czaicie w ogóle te oferty arabusow. 2 lata i 200 melonów eurasków tylko za sam kontrakt. Ciężkie do wyobrażenia
1
Aleksander Kwaśniewski w hejt parku o 20:00. Ktoś to jeszcze ogląda czy raczej wypalenie i zmęczenie materiału na kanale sportowym? Gość zacny więc może nawet i luknę 1 raz od pewnie pół roku
2
@Bezhistorii Jak gwiazda po występie na Eurowizji xD
1
@galix22 tygrys diego, co poruc*ał to jego xD
5
@AllBundy A później i tak wyszło szydło z worka
4
@ProMILs Czy piłkarze Leeds zeszli z boiska w ramach protestu?
2
Ale urwał pięknie
1
Znów piękny popis finezji, wizji i tworzenia przewagi. Szkoda zabranej asysty Dembele
2
@tbas Więzadła to nigdy nie jest dobra wiadomość
1
O boziu Bojan i Marquez, jak miło
0
@bari_94 Fati z końskim zdrowiem i mega wkładem w grę w sumie się obroni
1
@bartoszplucinski Przy ofercie 50ml+ puszczać bez zastanowienia
3
@Firestone Trzeba się nie znać na piłce żeby tak mówić do tego sukces 1 części sezonu zawdzięczać możemy Dembele i Lewemu
3
Drybling Fatiego to jest to xD
1
Wybrałem Barce ale Valencia widzę pięknie wychodzi na prowadzenie z Espanyolem i powoli się będzie trzeba żegnać. Oby tak do końca
2
@Tomek_TF W odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, jakby ten instynkt wrócił
2
@Faro A potem ci się przypomina historia porwan z Afryki z chlopaki nie płaczą
1
Ojeju cudo dotknięcie
0
@Firestone Przecież Raphinha partaczy milion okazji tylko nikt o tym nie mówi bo na chłopa nawet uwagi nie zwracasz jak nie jest pod grą. Dembele nam kreuje każdą akcje
5
Bywało że zamiast ukraińskiej flagi przy wyniku widniała chyba turecka po tym fatalnym trzęsieniu ziemi, ale to jeden tydzien. Vinicius ma potencjał bo przeciw rasizmowi już druga kolejka leci xD
1
Czy Ołłowski hejtuje Barcelone? Jakieś takie głosy się pojawiały więc trzeba uważnie słuchać xD
1
@PartidarioCatalan Statystyki to największe kłamstwo. Weź na przykład asysty Pedriego w tym sezonie
1
Dembele jest jaki jest ale to nasz najlepszy skrzydłowy bezdyskusyjnie
0
@MesQueUnClub96 A czy Messi by mu nie zabierał połowy goli?