1

@SeBa32 Kszawi Barca Moim życiem

0

Wiadomo coś o tym pocisku z Korei Płn? 2h temu było info o alarmach i poleceniach zejścia do schronów w Okinawie/Seulu. Jest jakieś info czy była to tylko nieuzasadniona panika?

1

@pacjentzchoroszczy wreszcie zakole będzie lśnić

2

@karci0 na pewno mniej niż jakby potrafil wykorzystać klarowne sytuacje które często partolil

2

@Mario96w Nóżka to tylko LL/Premier League i jak tylko od tyrki wolne to tak siadam sobie w weekend i oglądam wszystko po kolei co leci. Czy LL czy PL to już decyduje jaki mecz ciekawszy. Do tego UCL a na reszte sportów wyjebongo totalne

0

@kuz Ale z perspektywy szarego człowieka co tam sobie cos ciuła powoli weź wyobraź sobie takie hajsiwo za kopanie piłeczki xD

4

Czaicie w ogóle te oferty arabusow. 2 lata i 200 melonów eurasków tylko za sam kontrakt. Ciężkie do wyobrażenia

1

Aleksander Kwaśniewski w hejt parku o 20:00. Ktoś to jeszcze ogląda czy raczej wypalenie i zmęczenie materiału na kanale sportowym? Gość zacny więc może nawet i luknę 1 raz od pewnie pół roku

2

@Bezhistorii Jak gwiazda po występie na Eurowizji xD

1

@galix22 tygrys diego, co poruc*ał to jego xD

5

@AllBundy A później i tak wyszło szydło z worka

4

@ProMILs Czy piłkarze Leeds zeszli z boiska w ramach protestu?

2

Ale urwał pięknie

1

Znów piękny popis finezji, wizji i tworzenia przewagi. Szkoda zabranej asysty Dembele

2

@tbas Więzadła to nigdy nie jest dobra wiadomość

1

O boziu Bojan i Marquez, jak miło

0

@bari_94 Fati z końskim zdrowiem i mega wkładem w grę w sumie się obroni

1

@bartoszplucinski Przy ofercie 50ml+ puszczać bez zastanowienia

3

@Firestone Trzeba się nie znać na piłce żeby tak mówić do tego sukces 1 części sezonu zawdzięczać możemy Dembele i Lewemu

3

Drybling Fatiego to jest to xD

1

Wybrałem Barce ale Valencia widzę pięknie wychodzi na prowadzenie z Espanyolem i powoli się będzie trzeba żegnać. Oby tak do końca

2

@Tomek_TF W odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, jakby ten instynkt wrócił

2

@Faro A potem ci się przypomina historia porwan z Afryki z chlopaki nie płaczą

1

Ojeju cudo dotknięcie

0

@Firestone Przecież Raphinha partaczy milion okazji tylko nikt o tym nie mówi bo na chłopa nawet uwagi nie zwracasz jak nie jest pod grą. Dembele nam kreuje każdą akcje

5

Bywało że zamiast ukraińskiej flagi przy wyniku widniała chyba turecka po tym fatalnym trzęsieniu ziemi, ale to jeden tydzien. Vinicius ma potencjał bo przeciw rasizmowi już druga kolejka leci xD

1

Czy Ołłowski hejtuje Barcelone? Jakieś takie głosy się pojawiały więc trzeba uważnie słuchać xD

1

@PartidarioCatalan Statystyki to największe kłamstwo. Weź na przykład asysty Pedriego w tym sezonie

1

Dembele jest jaki jest ale to nasz najlepszy skrzydłowy bezdyskusyjnie

0

@MesQueUnClub96 A czy Messi by mu nie zabierał połowy goli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?