2

Kto jak kto ale Rodri zasłużył na tę bramkę, kapitalny sezon

0

No to to był hit XDDD

5

Lakaka albo spartoli strzał z 0.5m albo strzeli bramkę z niczego

5

City musi teraz wejść w 2 połowę z jajem i grać swoje, a nie jak te ciapy wystraszone i zagubione

1

No mocno zawodzi narazie ten mecz. Totalna nuda

0

Rudy sie nie dostał

6

Jakiś taki klimat stypy na tym stadionie, hymn nawet nijaki

0

@P33ck Zaraz Vini wyskoczy z trąbką

0

Pepula jak nie teraz to już chyba nigdy xD

5

@ChampionLW Majstersztyk i największe osiągnięcie polskiej kultury

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie City 2:0

0

@Sau_Ron Dzisiaj akurat ostro deszcz pada, solidna burza z potwornymi piorunami więc da się żyć

3

@4drian0 Liga farmerów bo dwie drużyny lały wszystkich po kolei, ahh piękne czasy

1

@4drian0 Jak gwiazda muzyki pop

2

Co ciekawe Kanye i Sentino łączy nie tylko fakt że są na podobnym poziomie odklejki, ale również to że obchodzą urodziny w ten sam dzień i jest to dziś. Wow ale ciekawostka

0

@Cochise Patrz jakie mam sztany dziewczyno umbro
Szorty do gały

3

@HighestInTheRoom Messi się skończył, czas na Neymara. Potem może jeszcze jakiś Verratti xD

1

Są już jakieś dane ile Messi może tam zarobić w rok czy narazie nic nie wiemy? Miami ostatnie w lidze, jak u nich z finansami? Ciekawi mnie po prostu jak by to wyglądało przy 500mln od araba

2

A oby ci tak Świderski manitę wcisnął Leo

10

@Kidd I nagle Tottenham wygrywa premier league z rekordem czystych kont

2

@koziar Pytanie ilu z nas oglądało tych piłkarzy. Cr i Messi wiadomo całą karierę się śledziło, ale takiego Zidane czy R9 to tylko z kompilacji na yt, o reszcie można zapomnieć. Ciężki temat

0

@VENOMStyle Niby argument o tym ile, dla samych finansów, ten transfer przyniósłby dobrego jest przekonujący, ale pozbycie się zmienników nie wróży nic dobrego, zwłaszcza że już teraz miewaliśmy duże kłopoty kadrowe spowodowane kontuzjami
Inna sprawa to jakość tych zmienników. I tak można w kółko. Albo przyjdzie albo nie przyjdzie, pożyjemy zobaczymy xD Na pewno pozycja PO i SPD to powinien być najwiekszy priorytet już na starcie

0

@bartas97 To wcale nie jest tak niemożliwe jak się wydaje w teorii XD

0

https://x.com/Frknwar3/status/1666132496923209747

W końcu filmik potwierdzający eksplozję na tej tamie

0

@Vamos_RM Chyba tak

0

Wisła 2 w dupę nieźle xD

0

@Bykunn A czy trzeba twierdzić że to Ukraińcy? Tam nawet nie wiadomo czy był wybuch, możliwe jest po prostu zerwanie się tamy po gwałtownym spiętrzeniu wody (17.5m w nocy) wynikające z uszkodzeń technicznych. Ruskie to kontrolowali, pytanie czy jakaś awaria z kontrolowaniwm śluz czy celowe zwiększanie ilości tej wody i bach
Ja bym się z osądami wstrzymał do czasu aż nieco więcej będzie wiadomo i zobaczymy jakie będą skutki
W każdym razie możliwość zrzucenia wody dawała ruskim wiele możliwości w przypadku tej ukraińskiej ofensywny przez dniepr. Wtedy wojska ukrainskie miałyby problem. Zakładając że to celowe działanie ruskich to takim sposobem zabrali sobie możliwość szachowania wojsk ukrainskich

0

@tbas Współczuję bezkrytycznemu podejściu do tych wszystkich informacji albo może i zazdroszczę. W każdym razie ta dyskusja nie ma sensu bo sam tytul jest odpowiedni do tego co się stało. Nie potrafisz niczego dowieść, co by wskazywało na atak ruskich na zaporę więc po prostu poczekajmy. Tak jak mówiłem, na początku ruska rakieta też zabiła 2 osoby w województwie lubelskim xD

0

@tbas W żadnym wypadku nie widzę niczego złego w tym tytule zwłaszcza że nic nie wiemy a takie domysły jak twoje mogą być efektem propagadny drugiej strony, której mam wrażenie ulegamy bardzo mocno w czasie tej wojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?