0

@tbas A wiadomo dokładnie co się stało? Wielu ludzi podaje różne teorie i można znaleźć wiele informacji nt. tej katastrofy. Zelenski też mówił że ruskie wystrzelili rakietę która spadla w lubelskim i co

1

@D10SLEO Bardzo mądry? Raczej gościu któremu odcina prąd. Na ławkę i nic więcej

0

@Azi A wiadomo że ruskie to wysadzili? Podobno mogła sama się zerwać pod wpływem nadgromadzonej wody i uszkodzeń budowli

2

1

@Kgorecki2500 Miasto mefedronu i meneli, pozdrawiam trójkąt bermudzki xD

5

Wracam sobie elegancko z roboty, wymęczony z nieróbstwa z browarkiem na ochłodę a tu patrzę menele się wspięły na szczyt umiejętności. Na podwórku w sumie w centrum, przy drodze prowadzącej do dworca wspomniani menele rozłożyli hamak między drzewami i melinują. Wrocław niszczy XDD

1

@pt9 Pamiętam jak były niedoszły teść z mazur przyjechał w odwiedzinki. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś tak wyklinał na organizację ruchu jak on we wrocku xDD

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

To teraz tylko sprzedać Ferrana do Atletico za 3mln z możliwością odkupu po sezonie za 40 i ogień

1

@sintesox Klaskacz Zidane no bo kto

3

@FcPortoFan1999 Niech wróci do komentowania La Ligi

0

@michal26 Tymczasem Koeman wystawiający Frenkiego jako ostatniego SO. I najlepsze że wtedy wyglądał kapitalnie.
Byłaby to jakaś opcja jednak imo widać było wiele braków na tej pozycji zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty defensywne. Wyprowadzenie piłki fajne tylko on tę piłkę zawsze długo holuje zostawiając dziurę, a jednak utrzymywanie pozycji i ustawienie to podstawa. Tak czy siak myślę że żadna z opcji nam nie zastąpi Busiego lepiej niż ding dong i będziemy po prostu się męczyć albo grać na 4 pomocników z ofensywnym LO

0

@Tatazolwinia @fenix1983 właśnie w trakcie meczu chyba popełnili błąd

1

@Anonymus0608 40mln co i tak nie jest wygórowane. Zależy czy będzie w stanie utrzymać formę w następnym sezonie

3

@Cygan BRC Zobaczymy jakie ancymony przyjdą w jego miejsce xD

4

https://streamable.com/f1rume

Stop meczom w południe przy ostrym słońcu

0

@gumaz Raz w życiu. Bylem przekonany że właśnie tak wygląda moment śmierci i właśnie przechodzę na inny świat. Nie wiem czy to na pewno było to ale świadomość odpalona, biało przed oczami i potworny pisk w uszach. Nieciekawe przeżycie xD

0

@MesQueUnClub_87 No jeśli to wyglądałoby jak zamach stanu to użycie wojska przez rząd byłoby optymalne

5

@Przemek2323 polska gurom !!1!!

4

@Mow_mi_Douglas E tam fajnie sobie obejrzeć na koniec sezonu zmienników walczących o to aby się jak najlepiej zaprezentować i debiutujacych młodziaków z rezerw. A nie czekaj

4

@Ptasior https://streamable.com/fupq3i
No podejrzane to było. Mógł go zgnieść a jakby celowo te ciosy hamował

4

@sevs Dziwię się ludziom opłacającym programy tv inne niż te sportowe i w ogóle oglądającym cokolwiek innego niż wydarzenia na żywo xD

0

Koniec. Valladolid leci

0

@damianfcb105 Az się przypomina sytuacja z Balotellim i Mourinho xD

3

Dobra Dembele odpalaj swój autystyczny strzał w okno i kończymy sezon

0

@partymaker Na ławkę jest to jakaś opcja, zwłaszcza że ma ten zmysł jednak. Jak sprzedamy wszystkich to kto będzie zmiennikiem

2

Dembele na nos piłeczka

1

@Gaz Spokojnie, zaraz się rozkręci. Budowanie napięcia

1

@blakkudium Czy nawet dla Newcastle które podobno jest mocno zainteresowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?