BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas A wiadomo dokładnie co się stało? Wielu ludzi podaje różne teorie i można znaleźć wiele informacji nt. tej katastrofy. Zelenski też mówił że ruskie wystrzelili rakietę która spadla w lubelskim i co
1
@D10SLEO Bardzo mądry? Raczej gościu któremu odcina prąd. Na ławkę i nic więcej
0
@Azi A wiadomo że ruskie to wysadzili? Podobno mogła sama się zerwać pod wpływem nadgromadzonej wody i uszkodzeń budowli
2
@Messibestplayerintheworld Reds malinowy
1
@Kgorecki2500 Miasto mefedronu i meneli, pozdrawiam trójkąt bermudzki xD
5
Wracam sobie elegancko z roboty, wymęczony z nieróbstwa z browarkiem na ochłodę a tu patrzę menele się wspięły na szczyt umiejętności. Na podwórku w sumie w centrum, przy drodze prowadzącej do dworca wspomniani menele rozłożyli hamak między drzewami i melinują. Wrocław niszczy XDD
1
@pt9 Pamiętam jak były niedoszły teść z mazur przyjechał w odwiedzinki. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś tak wyklinał na organizację ruchu jak on we wrocku xDD
3
https://streamable.com/ctv7an
Mistrz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
To teraz tylko sprzedać Ferrana do Atletico za 3mln z możliwością odkupu po sezonie za 40 i ogień
1
@sintesox Klaskacz Zidane no bo kto
3
@FcPortoFan1999 Niech wróci do komentowania La Ligi
0
@michal26 Tymczasem Koeman wystawiający Frenkiego jako ostatniego SO. I najlepsze że wtedy wyglądał kapitalnie.
Byłaby to jakaś opcja jednak imo widać było wiele braków na tej pozycji zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty defensywne. Wyprowadzenie piłki fajne tylko on tę piłkę zawsze długo holuje zostawiając dziurę, a jednak utrzymywanie pozycji i ustawienie to podstawa. Tak czy siak myślę że żadna z opcji nam nie zastąpi Busiego lepiej niż ding dong i będziemy po prostu się męczyć albo grać na 4 pomocników z ofensywnym LO
0
@Tatazolwinia @fenix1983 właśnie w trakcie meczu chyba popełnili błąd
1
@Anonymus0608 40mln co i tak nie jest wygórowane. Zależy czy będzie w stanie utrzymać formę w następnym sezonie
3
@Cygan BRC Zobaczymy jakie ancymony przyjdą w jego miejsce xD
4
https://streamable.com/f1rume
Stop meczom w południe przy ostrym słońcu
0
@gumaz Raz w życiu. Bylem przekonany że właśnie tak wygląda moment śmierci i właśnie przechodzę na inny świat. Nie wiem czy to na pewno było to ale świadomość odpalona, biało przed oczami i potworny pisk w uszach. Nieciekawe przeżycie xD
0
@MesQueUnClub_87 No jeśli to wyglądałoby jak zamach stanu to użycie wojska przez rząd byłoby optymalne
5
@Przemek2323 polska gurom !!1!!
4
@Mow_mi_Douglas E tam fajnie sobie obejrzeć na koniec sezonu zmienników walczących o to aby się jak najlepiej zaprezentować i debiutujacych młodziaków z rezerw. A nie czekaj
4
@Ptasior https://streamable.com/fupq3i
No podejrzane to było. Mógł go zgnieść a jakby celowo te ciosy hamował
4
@sevs Dziwię się ludziom opłacającym programy tv inne niż te sportowe i w ogóle oglądającym cokolwiek innego niż wydarzenia na żywo xD
0
Koniec. Valladolid leci
0
@damianfcb105 Az się przypomina sytuacja z Balotellim i Mourinho xD
3
Dobra Dembele odpalaj swój autystyczny strzał w okno i kończymy sezon
0
@partymaker Na ławkę jest to jakaś opcja, zwłaszcza że ma ten zmysł jednak. Jak sprzedamy wszystkich to kto będzie zmiennikiem
2
Dembele na nos piłeczka
1
@Gaz Spokojnie, zaraz się rozkręci. Budowanie napięcia
1
@blakkudium Czy nawet dla Newcastle które podobno jest mocno zainteresowane