1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Mina Kszawiego hahaha chłop sam w szoku że strzelili coś

0

Dobra trzeba tu Dembele i Fatiego. Trochę wiatru chociaż chłopaki narobią

0

Raphinha chodzi kręci głową, oby znowu afery nie było jak go Kszawi zdejmie

0

@Faro Chodziło o zmianę w przerwie xD

0

O Kessie niżej a nie gdzieś przy napastniku, zobaczymy jak to będzie wyglądało

2

Oby tylko Torre został. Jedyny obok Raphinhi który coś próbuje stworzyć. Za Gaviego można by wrzucić Fatiego, Torre bliżej prawej strony i gorzej nie będzie

0

Eric ericiem ale gdzie jest Gavi. Totalnie zniknął w tym meczu

6

Mareczek rozpoczął, Eric skończył. La zabawa trwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co to za podania xD Krzywe do nikogo i to 2 w jednej akcji. Oj chłopaki zero koncentracji

0

Ale kurs 3.4 na brak bramki valladolid kusił xD

7

Kapitalne wykończenie xD

3

@Deviler Przede wszystkim on powiniwn być na czarnym tle

10

@wasacz Czyli jednak ludzie potrafią się bawić

1

Najlepsze jest to że na środku obrony chłop odstawia czasem niezłą parodię, sprzedawać jednak szkoda, chyba że oferta byłaby naprawdę nie do odrzucenia

1

@pt9 Społeczeństwo by się mnożylo jak szalone

1

@macio_944 A finał pucharu Polski mu przeszedł koło nosa. Jeszcze ciężka praca przed nim

1

Instagram nie działa nastała panika

0


To na 3:1 kapitalne, tak po przyjacielsku

1

@Kgorecki2500 Ja tam sobie Śląska za 1.55 wrzucilem i chyba lajcik bo już 2:0

1

@Kgorecki2500 Przecież miedzianka im to powinna oddać po koleżeńsku

1

@Kgorecki2500 Slask 1.50 pewniak

1

@wyrek przecież dopóki grał na lewej to zagrożenie i akcje były tylko tam

2

Ehh co drugi kontakt z piłką Dembele powoduje głośne WOW na trybunach. Ah jak miło i przyjemnie

3

Dembele buja, tworzy zagrożenie jako jedyny
Jednak jeśli chodzi o drybling to jest 3 półki wyżej niż ktokolwiek z naszej kadry

3

Dobrze że nie musimy już płakać i narzekać

ale ale czy tam nie bylo faulu

1

@reloaded kto ma ten drip drip bratku

13

https://zapodaj.net/images/66121cc7173f3.jpg
Niestety tak to wygląda XDD

1

@gumaz Zupka, obojętnie jaka. Dobra na kaca i na zwale po narkotykach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?