BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Mina Kszawiego hahaha chłop sam w szoku że strzelili coś
0
Dobra trzeba tu Dembele i Fatiego. Trochę wiatru chociaż chłopaki narobią
0
Raphinha chodzi kręci głową, oby znowu afery nie było jak go Kszawi zdejmie
0
@Faro Chodziło o zmianę w przerwie xD
0
O Kessie niżej a nie gdzieś przy napastniku, zobaczymy jak to będzie wyglądało
2
Oby tylko Torre został. Jedyny obok Raphinhi który coś próbuje stworzyć. Za Gaviego można by wrzucić Fatiego, Torre bliżej prawej strony i gorzej nie będzie
0
Eric ericiem ale gdzie jest Gavi. Totalnie zniknął w tym meczu
6
Mareczek rozpoczął, Eric skończył. La zabawa trwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co to za podania xD Krzywe do nikogo i to 2 w jednej akcji. Oj chłopaki zero koncentracji
0
Ale kurs 3.4 na brak bramki valladolid kusił xD
7
Kapitalne wykończenie xD
3
@Deviler Przede wszystkim on powiniwn być na czarnym tle
10
@wasacz Czyli jednak ludzie potrafią się bawić
1
Najlepsze jest to że na środku obrony chłop odstawia czasem niezłą parodię, sprzedawać jednak szkoda, chyba że oferta byłaby naprawdę nie do odrzucenia
1
@pt9 Społeczeństwo by się mnożylo jak szalone
1
@macio_944 A finał pucharu Polski mu przeszedł koło nosa. Jeszcze ciężka praca przed nim
1
Instagram nie działa nastała panika
0
To na 3:1 kapitalne, tak po przyjacielsku
1
@Kgorecki2500 Ja tam sobie Śląska za 1.55 wrzucilem i chyba lajcik bo już 2:0
1
@Kgorecki2500 Przecież miedzianka im to powinna oddać po koleżeńsku
1
@Kgorecki2500 Slask 1.50 pewniak
1
@wyrek przecież dopóki grał na lewej to zagrożenie i akcje były tylko tam
2
Ehh co drugi kontakt z piłką Dembele powoduje głośne WOW na trybunach. Ah jak miło i przyjemnie
3
Dembele buja, tworzy zagrożenie jako jedyny
Jednak jeśli chodzi o drybling to jest 3 półki wyżej niż ktokolwiek z naszej kadry
3
Dobrze że nie musimy już płakać i narzekać
ale ale czy tam nie bylo faulu
1
@reloaded kto ma ten drip drip bratku
13
https://zapodaj.net/images/66121cc7173f3.jpg
Niestety tak to wygląda XDD
1
@gumaz Zupka, obojętnie jaka. Dobra na kaca i na zwale po narkotykach