6

Mam białą moc i lecimy całą noc
Balet jest tu ludzi ze stu

0

Dobra Dembele game changer. Było miło na Balaidos ale zaraz ich dopadnie smutek po jednej czy drugiej kapitalnej akcji

0

@KrwawiaceoczyVEB Karaluchy pod poduchy

1

@blakkudium Fakt. I tak dla angielskich klubów może być mega ciekawą opcją

3

Ale ten Veiga z klauzulą 30mln może być łakomym kąskiem. Pytanie tylko czy utrzyma formę bo w poprzednim sezonie to nikt o nim jeszcze nie słyszał

4

Jeszcze cypisa po bramce puscili, świry totalne

3

Ale rogalik ajjjj

0

Ale zasępił Perez, mieliśmy farta

1

@pt9 Nie oglądam ligi włoskiej więc ten transfer był dla mnie zagadką. Komentarze tutaj po transferze jednak napawały optymizmem i myślałem że tutaj przychodzi jakiś top zawodnik xD

0

Kessie jest bezużyteczny jako środkowy pomocnik. Chłop nie ma pojęcia o rozgrywaniu i to jest przykre

2

@Heros11 Też mnie to dziwi

1

Typowy strzał Robercika xD

1

Przywalił mu tą rękę jednak w twarz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@_Specjalista I to wykrzykiwanie w niebiosa że sędzia nie dał karnego. Wygląda jakby on serio wierzył że tam był faul. No coś pięknego

5

Vini kapitalne aktorstwo, chepau bas

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cebularz kapitalna strata w środku pola, idealna żeby płakać na brak powołania do repki xD

0

Mówili czy będzie pożegnanie Hazarda z Bernabeu? Dostanie kilka minut?

5

Chcę byś mi szeptał
czułe słowa maju maj

14

@jeyx77x No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

11

@Deviler Głosuj na pis i wyjedź z kraju. Niech somsiada trafi szlag i niech się dalej męczy

2

@Criss18Barca Ja mam wrażenie że to się delikatnie przesuwa, jakby pory roku następowały z lekkim opóźnieniem xD

2

@Gaz Do roboty, za robotę się weź bo Walerii Saszke wózkiem widłowym przejechał. Jednego mniej, a robota musi by się zrobiona chłopie

2

@ranger3120 ziomka mam na szklarniach robią w rajchu nad jeziorem przy granicy ze Szwajcarią. Zakwaterowanie w baraku z rumunami, praca od 8 do 20 z półtora godzinną przerwą na jedzenie i kąpiel w jeziorku. Nagrać ci fuche?

6

Swego czasu Wenger też tak mówił o każdym

6

@SuperPatsonFCB Największa strata że już nie komentuje LL. To był taki klimacik o jejku

6

https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
Wrzucałem przed meczem no i kurde gość wiedział co robi xdd

0

https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg

chłop mógł pójść w dobrym kierunku xD

0

@Messibestplayerintheworld Żeby tylko nie przypierdzielil półrocznym l4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?