BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mam białą moc i lecimy całą noc
Balet jest tu ludzi ze stu
0
Dobra Dembele game changer. Było miło na Balaidos ale zaraz ich dopadnie smutek po jednej czy drugiej kapitalnej akcji
0
@KrwawiaceoczyVEB Karaluchy pod poduchy
1
@blakkudium Fakt. I tak dla angielskich klubów może być mega ciekawą opcją
3
Ale ten Veiga z klauzulą 30mln może być łakomym kąskiem. Pytanie tylko czy utrzyma formę bo w poprzednim sezonie to nikt o nim jeszcze nie słyszał
4
Jeszcze cypisa po bramce puscili, świry totalne
3
Ale rogalik ajjjj
0
Ale zasępił Perez, mieliśmy farta
1
@pt9 Nie oglądam ligi włoskiej więc ten transfer był dla mnie zagadką. Komentarze tutaj po transferze jednak napawały optymizmem i myślałem że tutaj przychodzi jakiś top zawodnik xD
0
Kessie jest bezużyteczny jako środkowy pomocnik. Chłop nie ma pojęcia o rozgrywaniu i to jest przykre
2
@Heros11 Też mnie to dziwi
1
Typowy strzał Robercika xD
1
Przywalił mu tą rękę jednak w twarz
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@_Specjalista I to wykrzykiwanie w niebiosa że sędzia nie dał karnego. Wygląda jakby on serio wierzył że tam był faul. No coś pięknego
5
Vini kapitalne aktorstwo, chepau bas
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cebularz kapitalna strata w środku pola, idealna żeby płakać na brak powołania do repki xD
0
Mówili czy będzie pożegnanie Hazarda z Bernabeu? Dostanie kilka minut?
5
Chcę byś mi szeptał
czułe słowa maju maj
14
@jeyx77x No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
11
@Deviler Głosuj na pis i wyjedź z kraju. Niech somsiada trafi szlag i niech się dalej męczy
2
@Criss18Barca Ja mam wrażenie że to się delikatnie przesuwa, jakby pory roku następowały z lekkim opóźnieniem xD
2
@Gaz Do roboty, za robotę się weź bo Walerii Saszke wózkiem widłowym przejechał. Jednego mniej, a robota musi by się zrobiona chłopie
2
@ranger3120 ziomka mam na szklarniach robią w rajchu nad jeziorem przy granicy ze Szwajcarią. Zakwaterowanie w baraku z rumunami, praca od 8 do 20 z półtora godzinną przerwą na jedzenie i kąpiel w jeziorku. Nagrać ci fuche?
6
Swego czasu Wenger też tak mówił o każdym
6
@SuperPatsonFCB Największa strata że już nie komentuje LL. To był taki klimacik o jejku
6
https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
Wrzucałem przed meczem no i kurde gość wiedział co robi xdd
0
https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
chłop mógł pójść w dobrym kierunku xD
0
@Messibestplayerintheworld Żeby tylko nie przypierdzielil półrocznym l4