BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kurde ale piwka 0% są kapitalne na takie upały i to bez znaczenia czy zwykle czy jakieś smakowe. No schłodzone w te cieplejsze dni wlatują jak złoto
1
@DonCarletto No tak, tego jest mnóstwo. Najbardziej powalone są te fizyczne
5
@tomek8756 Wczoraj albo przedwczoraj tramwaj miał kolizję z kosiarką xD
3
@DonCarletto Oksymoron to by był gdybyś napisał niski wielkolud, to jest akurat paradoks
1
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień tak ciężki, że nawet on sam nie mógłby go podnieść?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przed meczykiem fajny był kursik w meczu ukrainy
obie strzela - nie 1.7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon Polska Partia Przyjaciół Piwa
4
Jakby pozwolili w kościele piwo pic to by więcej osób przychodziło
0
Ale fart mają Hiszpanie
0
Szkoda że nie na Luuka bo już mógłby wjeżdżać wariant z wrzutkami na kłodę. Co prawda jest Weghorst więc może jeszcze wszystko przed nami
0
No ale co Koeman ma zrobić jak samych placków dostał
0
@Kazragore to niezle masz podejście współczuję
1
Czy rodzina z niebieską kartą może liczyć na bon turystyczny 2023
6
@Cule1234 Kolega z Maroko dla Ronaldo
0
@Emhyr Z tym Balde poczekajmy w ogole do wyleczenia urazu. Presezon już na z bani
5
@pioz123 Zubimendi Roque
0
@HighestInTheRoom I myślisz że mamy szanse czy nie
0
I co myślicie że Felipe Santos dziś pokaże swój kunszt i uciągniemy remisik? Ciekawe jeszcze jakim skladem Niemcy wyskoczą
A jak wygramy z Niemcami wrogami narodu to od razu błogosławieństwo dla Portugalczyka XD
0
@LS To najpierw puść blika
0
@Comentateiro I gdzie to równouprawnienie? Za oglądanie naganiacza bydlaka nikt nie chce płacić
39
@barcanawieki Ten świat może uratować już tylko naciśnięcie przycisku RESET
2
Tottenham gra na czas. Wie że Barca go odda za darmo xD
0
@Emhyr Można dwa złote rzucić na farta
0
@Bobo25 Czy krecidlo 10 lat temu nie był redaktorem na tej stronie? Coś mi tak świta właśnie
7
@Kuba_1 A może właśnie lepiej zejść ze sceny w odpowiednim momencie niż się męczyć i na siłę szukać motywacji. Chłop rozwalił grę na każdy możliwy sposób
2
@ChampionLW https://www.miejski.pl/slowo-Koniowa%C5%82
Ta wkręta jest najgorsza
1
@tomek8756 Szybciej ciemno to chodząc po ulicach nie widzisz tych smutnych, zmęczonych polskich pysków tak wyraznie, do tego żadnego latającego dziadostwa które cię gryzie i alergia odpuszcza. Duchota, suchota i porażające słońce nie jest nic warte
1
@Medium piękne czasy :')
2
@Medium poczekaj na hewre i mobbyn