BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sanah jako pierwsza Polka zrobila sold out na narodowym
3
@MarioVeB! A klepniemy 10mln z czego 5 w zmiennych za wygranie ZP
0
Ostatnia szansa na taki kontrakt panie Kessie. Proszę łaskawie zadbać o przyszłe pokolenia
1
@parpe Czyli wariant defensywny. Oj będzie brakowało tych prostopadłych z głębi :') Często Busi jako jedyny był w stanie nieszablonowo zagrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ukasz To prawda, ale chyba wszyscy wiemy że tak nie będzie xD
36
Odejście de Jonga to byłaby jakaś katastrofa biorąc pod uwagę stratę Busiego i brak zastępcy XD
6
@Kondziubarca Nie no trzeba być ignorantem żeby tak twierdzić. Parejo jest graczem naprawdę wysokiej klasy, ale u nas po prostu zniknie w tłumie. Umiejętności jednak nie można mu odbierać
0
@KibicBarcy84 A po co tu ten słaby dziad, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że Roque podobno klepnięty
2
@Koperek01 Dom z papieru? Kiedyś top1 temat na la bambie, ahh piękne czasy
2
Spokojnie, przyjdzie Kimmich XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Łukaszenka jest na wykończeniu to obiecał Prigozynowi przejęcie po nim schedy jako szara eminencja, a ten się zgodził żeby ramię w ramię iść z ziomkiem Putinem przeciw Ukraińcom
9
@Encore Parter z Hiszpanem
3
@michal26 Dokładnie. Nikt nie powiedział że to nie jest jeszcze większy świr niż Putin. Może on chce iść na całość i wjechać z atomem
4
I to przerażone dziecko w tle. Dzieci i ich psychiki szkoda najbardziej
2
@barcanawieki Oj żyjemy w czasach naprawdę historycznych, aż budzi to strach. Pytanie czy zachód maczał w tym palce czy to kolejny rosyjski świr pragnący chwały i władzy.
Wyobraźmy sobie teraz że i Chiny wyczekując tyle czasu chciałby sobie coś skubnąć mając obok siebie trupa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ktoś na TT kto robi nocną relację z tego co się dzieje? Micek poszedł spać to może jakiś świr jeszcze został na warcie
1
@arasz1819 Zostań i opowiadaj. Zawsze to lepiej czytać la bambe niż słuchać Saszke i Valeriego na nocce w kołchozie xD
3
Też się nad tym zastanawiałem cały sezon i sam Kessie pewnie nawet nie wie co tu robi. Chwała mu za występy z Realem ale pożytek z niego żaden. Wychodzi na to że to pomocnik który nie potrafi rozgrywać pilki xD
0
@SuperPatsonFCB Skoro działa przeciw postanowieniu sądu no to łamie pewne zasady. Czy tak ma funkcjonować normalny świat?
2
@Kgorecki2500 Właśnie zapylam do kołchozu na robotę na nockę. Wcześniej wyszedłem żeby tego uniknąć i bach trafiłem idealnie xD
3
@jacob345 Mógłby dostać jakieś 200h odróbek w postaci grabienia liści przy ulicy. Może by się otrząsnął, a charakter gimbusa-hejtera by się nieco zmienił
2
@Xpert77 No nie mów że chlejac wóde na domówce siedzisz na kanapie i rozkminiasz dudnienie z głośnika. Przecież to muzyka rozrywkowa która generalnie ma się fajnie nieść i wpadać w ucho, a takie na pewno były przynajmniej te początkowe kawalki leosi dzięki którym się wybila xD
1
@Medium proszę się odczepić od bogini, która w dodatku wypromowała nam piękną bambi
14
@tristan87 Nie dziwię się. Pieprzenie Stanowskiego powinno być zakazane ustawowo, nieważne w jakiej sprawie
5
@Mow_mi_Douglas Najlepsze że chłop dopiero zaczął coś grać w końcówce sezonu xD
0
Torre wtedy chyba z miejsca na wypożyczenie. Szczerze to nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, jednak jeśli zachwyty są prawdziwe to możemy kupić diament.
Jeden Arda już był i nie zrobił u nas kariery, oby drugi poszedł inną drogą
7
Wyglądają pieknie