BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dokładnie 26 lat temu, 23 czerwca 1997 roku miał emisję pierwszy odcinek Złotopolskich pt. Syn Marnotrawny, w którym to czarna owca rodziny Kacper Górniak wraca w rodzinne strony, Waldek modli się o "Randkę w ciemno", a Wiesiek zazdrości kuzynowi Markowi, który był "wiejskim ćwokiem", a został senatorem
Reszta to już tylko pieprzona legenda
1
@Memtzen07 Żart był zawarty w pierwszej części pytania więc nie ma się co dziwić że odpowiedź była również w klimacie luźnego dowcipu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle The streets will never forget
0
Tymczasem Tonali ma byc o krok od Newcastle. Czyżby jednak farmazon Geparda z Bruno był prawdziwy
0
@Ronin47 Ostatni sezon to grał praktycznie jako podsieszony napastnik więc no nie wiem. Może Kszawi ogarnie
5
@Kgorecki2500 Ale żeby takie fajne książki napisać na podstawie gry, szacun. Sto lat
1
Żar zayebal aż mi w asflat wchodzą buty osiedlowe knury na placyku o tej porze wietrzą brzuchy
Ahhh radio gruz co to miało za vibe. Jeszcze może narkopop trzymał poziom potem już tylko gorzej
9
@ChampionLW To czemu on do tej szkoły chodzi? Nauka jest dla ludzi czy dla zwierząt
0
@Herato A ile zaplacisz
Wszystko z linku po = usuwasz, łącznie z =
0
Tylko Polska Partia Przyjaciół Piwa
Przydałaby się jakas reaktywacja, w końcu ktoś normalny by się znalazł w sejmie
1
A Czesiu Michniewicz siedzi gdzieś uśmiechnięty w Arabii paląc szisze i smakując Remy Martin. Na kolenie czułe slówka szepta mu do ucha gorąca 18stka. Czilera utopia
2
Dobra. To teraz tylko powyrywać krzesełka i rozbić szybę w sklepie babci Jadzi w Kiszyniowie. Obowiązek narodowy musi być spełniony
0
Może w końcu byśmy się przyzwyczaili że Szczęsny jest dobry XDXDXD
1
Ale co pozegnali Błaszczykowskiego to ich
3
Najbardziej szkoda Santosa bo facet jednak ma już swój wiek. Jeszcze chwila i chłop będzie musiał kończyć karierę ze względu na problemy zdrowotne
Jeszcze gol hahaha xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Untouchable Ciekawe czy jest tu dinozaur który oglądał Cruyffa którego nawet nazwiska poprawnie nie zapisales
3
Kłopoty kłopoty Najmana
0
ale pograli chłopaki ładnie
i ten agresywny doskok i przechwyt kiwiora mmm
0
Piękne zgranie Lewego i wielki altruizm
0
@Kengo nivea men fresh kick w sztyfcie spk
inne zwłaszcza te mocno perfumowane często się zdarzało że podrażnienie na skórze wywolywaly
0
Były jakieś zamachy pijanych polskich kibiców na restauracje w Kiszyniowie czy spokój?
2
@jeyx77x Właśnie takich beznadziejnych sponsorów sobie ogarniamy no nieźle
0
Habibi come to dubai
7
https://zapodaj.net/images/cb16a99a7a826.jpg
Było już? Według Atletico Polska poszerzyła się o Królewiec, do tego m.in Czechoslowacja na mapie xD
3
@kubix05 Kryzysowa narzeczona. Nie ma opcji żeby nie wjechało jak już człowiek się dobrze dziabnie
1
@IronSanHybrid Chlebek maczany w sosiku pieczeniowym też jest ok
0
@Shiver od dzisiaj wolę zakręconą Ole
ola ma fajny ponętny biust
2
@lucas/catalan no właśnie zamiast wody i innych słodkich soków wchodzi pięknie np. taki lech active
Jednocześnie przepraszam wszystkich samców alfa rzygajacych po cwiartce kolorowki których godność została naruszona