8

Dokładnie 26 lat temu, 23 czerwca 1997 roku miał emisję pierwszy odcinek Złotopolskich pt. Syn Marnotrawny, w którym to czarna owca rodziny Kacper Górniak wraca w rodzinne strony, Waldek modli się o "Randkę w ciemno", a Wiesiek zazdrości kuzynowi Markowi, który był "wiejskim ćwokiem", a został senatorem

Reszta to już tylko pieprzona legenda

1

@Memtzen07 Żart był zawarty w pierwszej części pytania więc nie ma się co dziwić że odpowiedź była również w klimacie luźnego dowcipu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle The streets will never forget

0

Tymczasem Tonali ma byc o krok od Newcastle. Czyżby jednak farmazon Geparda z Bruno był prawdziwy

0

@Ronin47 Ostatni sezon to grał praktycznie jako podsieszony napastnik więc no nie wiem. Może Kszawi ogarnie

5

@Kgorecki2500 Ale żeby takie fajne książki napisać na podstawie gry, szacun. Sto lat

1

Żar zayebal aż mi w asflat wchodzą buty osiedlowe knury na placyku o tej porze wietrzą brzuchy

Ahhh radio gruz co to miało za vibe. Jeszcze może narkopop trzymał poziom potem już tylko gorzej

9

@ChampionLW To czemu on do tej szkoły chodzi? Nauka jest dla ludzi czy dla zwierząt

0

@Herato A ile zaplacisz


Wszystko z linku po = usuwasz, łącznie z =

0

Tylko Polska Partia Przyjaciół Piwa
Przydałaby się jakas reaktywacja, w końcu ktoś normalny by się znalazł w sejmie

1

A Czesiu Michniewicz siedzi gdzieś uśmiechnięty w Arabii paląc szisze i smakując Remy Martin. Na kolenie czułe slówka szepta mu do ucha gorąca 18stka. Czilera utopia

2

Dobra. To teraz tylko powyrywać krzesełka i rozbić szybę w sklepie babci Jadzi w Kiszyniowie. Obowiązek narodowy musi być spełniony

0

Może w końcu byśmy się przyzwyczaili że Szczęsny jest dobry XDXDXD

1

Ale co pozegnali Błaszczykowskiego to ich

3

Najbardziej szkoda Santosa bo facet jednak ma już swój wiek. Jeszcze chwila i chłop będzie musiał kończyć karierę ze względu na problemy zdrowotne

Jeszcze gol hahaha xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Untouchable Ciekawe czy jest tu dinozaur który oglądał Cruyffa którego nawet nazwiska poprawnie nie zapisales

3

Kłopoty kłopoty Najmana

0

ale pograli chłopaki ładnie
i ten agresywny doskok i przechwyt kiwiora mmm

0

Piękne zgranie Lewego i wielki altruizm

0

@Kengo nivea men fresh kick w sztyfcie spk
inne zwłaszcza te mocno perfumowane często się zdarzało że podrażnienie na skórze wywolywaly

0

Były jakieś zamachy pijanych polskich kibiców na restauracje w Kiszyniowie czy spokój?

2

@jeyx77x Właśnie takich beznadziejnych sponsorów sobie ogarniamy no nieźle

0

Habibi come to dubai

7

https://zapodaj.net/images/cb16a99a7a826.jpg

Było już? Według Atletico Polska poszerzyła się o Królewiec, do tego m.in Czechoslowacja na mapie xD

3

@kubix05 Kryzysowa narzeczona. Nie ma opcji żeby nie wjechało jak już człowiek się dobrze dziabnie

1

@IronSanHybrid Chlebek maczany w sosiku pieczeniowym też jest ok

0

@Shiver od dzisiaj wolę zakręconą Ole
ola ma fajny ponętny biust

2

@lucas/catalan no właśnie zamiast wody i innych słodkich soków wchodzi pięknie np. taki lech active
Jednocześnie przepraszam wszystkich samców alfa rzygajacych po cwiartce kolorowki których godność została naruszona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?