7

@MesQueUnClub96 A może malarza? Ania podobno każdy pędzel obsługuje

0

@WiernyKibicToJa Raphinha myślę

5

To w tym sezonie 2x 1:0 z Atletico. Simeone krew zalewa pewnie

5

@zeko0 Anka się nie zgodzi

6

Bez komentarza. Napastnik i to jeszcze z takim doświadczeniem przy marnym 1:0

3

Eric pewnie za Alonso. Jeden nic nie sknocil to trzeba drugiemu dać szansę

1

Dobrze że go za pitola nie złapał bo by mógł urwać

0

@kulek22 Właśnie tak to brzmiało xD

0

Co teraz skandowało CN?

10

@Limit_l3ss Ważne żeby po spotkaniu oboje byli zadowoleni, spełnieni i szczęśliwi

12

Fajnie jak taki kasztan se bramke strzeli i się cieszy. Aż się serce raduje

0

Pieknie Ferran, oby tak dalej

4

@4drian0 Zubizarreta umial w transfery

4

Griezmann niczym ta brzydsza z pary lesbijek

0

Ferran no to musi byc asysta

0

@agaFCB No gdzie w takim upale i słońcu

3

Raphinha co poczarowal. To teraz fochy po tym dryblingu będą uzasadnione w przypadku zmiany

1

@kulek22 ojciec musi mieć potężne zakole żebyś na pedryla nie wyrósł

4

Lloris zmieniony, no ładnie. Az szkoda że Barca zaczyna bo ten kabaret by się dalej fajnie oglądało. Richarlison mógłby wejść i gołębia zatańczyć ze Stellinim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Romero w ogóle sobie stoi jak placek, zero ataku na piłkę, zero ustawienia no masakra

4

A potem wyjdzie Kane i powie że murawa była za sucha

1

@MesQueUnClub96 No może gra z wahadlami im lepiej wyjdzie xD

1

@AmigoBlancos Parodia w obronie

3

Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10

9

A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł

2

Dymani aż milo koguciki, Romero kapitalne zachowanie xD

0

Gaya ostra centra i samobój. 2:0

0

Lino i 1:0. Nico na początku że strzałem w poprzeczkę

1

Zaczynamy mecz w Elche. Jak Valencia tego nie uciągnie to będzie chyba gwóźdź do trumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?