BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MesQueUnClub96 A może malarza? Ania podobno każdy pędzel obsługuje
0
@WiernyKibicToJa Raphinha myślę
5
To w tym sezonie 2x 1:0 z Atletico. Simeone krew zalewa pewnie
5
@zeko0 Anka się nie zgodzi
6
Bez komentarza. Napastnik i to jeszcze z takim doświadczeniem przy marnym 1:0
3
Eric pewnie za Alonso. Jeden nic nie sknocil to trzeba drugiemu dać szansę
1
Dobrze że go za pitola nie złapał bo by mógł urwać
0
@kulek22 Właśnie tak to brzmiało xD
0
Co teraz skandowało CN?
10
@Limit_l3ss Ważne żeby po spotkaniu oboje byli zadowoleni, spełnieni i szczęśliwi
12
Fajnie jak taki kasztan se bramke strzeli i się cieszy. Aż się serce raduje
0
Pieknie Ferran, oby tak dalej
4
@4drian0 Zubizarreta umial w transfery
4
Griezmann niczym ta brzydsza z pary lesbijek
0
Ferran no to musi byc asysta
0
@agaFCB No gdzie w takim upale i słońcu
3
Raphinha co poczarowal. To teraz fochy po tym dryblingu będą uzasadnione w przypadku zmiany
1
@kulek22 ojciec musi mieć potężne zakole żebyś na pedryla nie wyrósł
4
Lloris zmieniony, no ładnie. Az szkoda że Barca zaczyna bo ten kabaret by się dalej fajnie oglądało. Richarlison mógłby wejść i gołębia zatańczyć ze Stellinim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Romero w ogóle sobie stoi jak placek, zero ataku na piłkę, zero ustawienia no masakra
4
A potem wyjdzie Kane i powie że murawa była za sucha
1
@MesQueUnClub96 No może gra z wahadlami im lepiej wyjdzie xD
1
@AmigoBlancos Parodia w obronie
3
Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10
9
A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł
2
Dymani aż milo koguciki, Romero kapitalne zachowanie xD
0
Gaya ostra centra i samobój. 2:0
0
Lino i 1:0. Nico na początku że strzałem w poprzeczkę
1
Zaczynamy mecz w Elche. Jak Valencia tego nie uciągnie to będzie chyba gwóźdź do trumny