BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygramy LM z Xavim na ławce
0
Delikatny byłby to zastrzyk ale zawsze coś. Sezon chyba miał całkiem niezły to może Brugge wyciągnie dużo wiecej niz te 10mln
0
Moriba z czerwem, chłop się nadaje do 3 ligi
1
Ale ładnie pograli i 2:0. Prosta droga do Segunda dla Valencii
0
Hahahaha ale porażka z tymi sędziami. Ewidentna łapa Fernando w polu karnym, nie była ułożona naturalnie, zablokowała piłkę i nie ma nic
0
Zamieszanie po różnym i Sevilla wciska na 1:0
0
@LS Nie no Kessie to w ogóle nie wygląda. Pomocnik który nie umie rozgrywać ani bronić
18
@dafik85 Czytając tę historię myślałem że Gattuso przyszedł w roli oprawcy bo się Kaka poskarżył xdd
0
No to zaczynamy Valencia Sevilla, mecz drużyn zagrozonych spadkiem. Ale to brzmi xD
0
Atletico tez sobie lubi problemów narobić na koniec, żeby za nudno chyba nie było.
Jeszcze powinien być karny dla Almerii po faulu Carrasco ale var śpi
0
Antony się spłaca
0
@Kuba_1 Chciał połechtać ego kszawiego
0
Ej ale może oddamy ten mecz Atletico żeby Real spadł na 3 miejsce
0
@AlexDark00 Po co sobie dopowiadasz jakies rzeczy hmm
0
@D10SLEO No tak spartolic dośrodkowanie w ostatniej akcji meczu szacun
0
Wakacyjny lot lot leci leci kot kot
0
Ale mamy farta xDD
0
@norbi77 I kogo wpuścisz w jego miejsce? Fatiego Ferrana czy któregoś z młokosów
0
Kessie to jest ewenement. Pomocnik bez umiejętności rozgrywania piłki. Biegacz biegający przy PS i N. No przy 3 pomocnikach on musi być w tym rozegraniu, nawet schodzący do środka Alba i Robercik się cofający tu nie pomoże
1
@dariooo Jako jedyny w tej drużynie potrafi wykonać celny przerzut i dać prostopadła pilke xD
1
@MichalRBB Cwiakala a kto xD
2
Jak by to powiedział Ołłowski, znów wyglądamy jak drugoligowcy
1
Eric jednak na PO. Kolejna pozycja i patrząc na jego szybkosc może być średnio
0
@Roobo No to komicznie wyglądało. Zwolnił chyba żeby cała 5 obrońców mogla elegancko odbudowywać formację xD
0
Getafe narazie skutecznie nas blokuje. Nie widać pomysłu i ruchu w srodku brakuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium Po karnym przełączyłem na Barce a tam takie cyrki kude xD
1
Saka jak spartolil nawet w bramke nie trafił xdd
0
@AmigoBlancos Kszawi zrobił im pranka
1
@Firestone sędzia ślepy, ale jakże pewny swojej decyzji