0

Wygramy LM z Xavim na ławce

0

Delikatny byłby to zastrzyk ale zawsze coś. Sezon chyba miał całkiem niezły to może Brugge wyciągnie dużo wiecej niz te 10mln

0

Moriba z czerwem, chłop się nadaje do 3 ligi

1

Ale ładnie pograli i 2:0. Prosta droga do Segunda dla Valencii

0

Hahahaha ale porażka z tymi sędziami. Ewidentna łapa Fernando w polu karnym, nie była ułożona naturalnie, zablokowała piłkę i nie ma nic

0

Zamieszanie po różnym i Sevilla wciska na 1:0

0

@LS Nie no Kessie to w ogóle nie wygląda. Pomocnik który nie umie rozgrywać ani bronić

18

@dafik85 Czytając tę historię myślałem że Gattuso przyszedł w roli oprawcy bo się Kaka poskarżył xdd

0

No to zaczynamy Valencia Sevilla, mecz drużyn zagrozonych spadkiem. Ale to brzmi xD

0

Atletico tez sobie lubi problemów narobić na koniec, żeby za nudno chyba nie było.

Jeszcze powinien być karny dla Almerii po faulu Carrasco ale var śpi

0

Antony się spłaca

0

@Kuba_1 Chciał połechtać ego kszawiego

0

Ej ale może oddamy ten mecz Atletico żeby Real spadł na 3 miejsce

0

@AlexDark00 Po co sobie dopowiadasz jakies rzeczy hmm

0

@D10SLEO No tak spartolic dośrodkowanie w ostatniej akcji meczu szacun

0

Wakacyjny lot lot leci leci kot kot

0

Ale mamy farta xDD

0

@norbi77 I kogo wpuścisz w jego miejsce? Fatiego Ferrana czy któregoś z młokosów

0

Kessie to jest ewenement. Pomocnik bez umiejętności rozgrywania piłki. Biegacz biegający przy PS i N. No przy 3 pomocnikach on musi być w tym rozegraniu, nawet schodzący do środka Alba i Robercik się cofający tu nie pomoże

1

@dariooo Jako jedyny w tej drużynie potrafi wykonać celny przerzut i dać prostopadła pilke xD

1

@MichalRBB Cwiakala a kto xD

2

Jak by to powiedział Ołłowski, znów wyglądamy jak drugoligowcy

1

Eric jednak na PO. Kolejna pozycja i patrząc na jego szybkosc może być średnio

0

@Roobo No to komicznie wyglądało. Zwolnił chyba żeby cała 5 obrońców mogla elegancko odbudowywać formację xD

0

Getafe narazie skutecznie nas blokuje. Nie widać pomysłu i ruchu w srodku brakuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Medium Po karnym przełączyłem na Barce a tam takie cyrki kude xD

1

Saka jak spartolil nawet w bramke nie trafił xdd

0

@AmigoBlancos Kszawi zrobił im pranka

1

@Firestone sędzia ślepy, ale jakże pewny swojej decyzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?