BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak tam Potter skąd to zwątpienie, ale strzal piko belo
1
@Emhyr Chyba grał Fiorentinę na kuponie
0
@Krzysztof1987 A najlepsze przyjęcie to te na piwny brzuch, idealne zgaszenie takiej półgornej pilki
18
Mudruk sam na sam i strzał jak Robert elektryk w niedzielę na orliku
0
To niezłe widzę zabranie korony Bayernowi. Pierdnąć nie zdążyli a bvb już zdmuchniete
1
Cucu popis piękny
0
@JimMorrisonFCB Nie
1
O boże Eze ale gol z wolnego
0
@zeko0 Ojciec syn i duch swiety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@zadafcb Dokładnie. Dopiero co sylwek był. Jak ten czas leci to dramat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kylian7 Znajdź sobie kobietę to potem wydasz na alimenty, sprawy rozwodowe itd
3
@FcPortoFan1999 W sprawie piątkowego nachlania się
2
@koksik2700 Harry zamiast szturchać kujonice to wolał się z rudym po kiblach włóczyć
1
@partymaker Sebastian Mila
4
@VamosRakieta to jest tak głupie że az zabawne
1
Pedri z Gavim płuca co mecz będą wypluwać jak do Lewego dojdzie następny nierób w pressingu
14
@Kidd On tam robi z pasji. Jest to forma pewnej ucieczki od gadającej w domu żony
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 Lepiej nie czytać bo potem ten szajs będzie się pojawiał na każdej reklamie xD
0
@TheNekro94 A w czym to ma pomagać? Bo ostatnio dość popularne widzę
4
@Keson Mam plan
-Jaki?
Kur*a sprytny
0
Bhutan posiada 25 pojazdów opancerzonych, a całkowity personel wojskowy to 7 000 ludzi
0
@Conradxc A gdzie stary Neymara
5
Niestety ale gościu nie ma obecnie żadnych argumentów do tego aby wchodzić nawet na 3 minuty doliczonego czasu. Jak wątły, podejmuje złe decyzje, a te swoje sytuacyjne strzały z których zasłynął gdzieś przepadły. Do tego totalny brak zaangażowania w pressing. Niech zacznie ciężko harować i brać przykład z Gaviego i Balde zamiast płakać przez swojego starego w mediach
Szczerze to mi byłoby po prostu wstyd gadać cokolwiek w mediach prezentując taką formę gdy inkasuję 14mln rocznie i noszę wspomniany nr 10 na plecach w Barcelonie. Życzę Fatiemu z całego serca aby wrócił do najwyższej formy i znów nas uszczęśliwiał, ale narazie ku temu bardzo daleko. Chłop chyba za szybko się poczuł niewiadomo kim
0
@Transu96 No, tylko jego mi pozostało wziąć ale fajnie byłoby trafić coś kozackiego na napad
6
@Emhyr Laporta po tych spotkaniach stwierdzi ze Lewy w lipcu idzie na sprzedaż XD Pato mejweni
0
Kolejny pick z ikoną w FUT i kolejne ośmieszenie. Baggio 91, van der Sar 89 i Becks 89 xD Nigdy nie trafiłem grywalnej ofensywnej ikony i chyba się to nie zmieni