0

No jak tam Potter skąd to zwątpienie, ale strzal piko belo

1

@Emhyr Chyba grał Fiorentinę na kuponie

0

@Krzysztof1987 A najlepsze przyjęcie to te na piwny brzuch, idealne zgaszenie takiej półgornej pilki

18

Mudruk sam na sam i strzał jak Robert elektryk w niedzielę na orliku

0

To niezłe widzę zabranie korony Bayernowi. Pierdnąć nie zdążyli a bvb już zdmuchniete

1

Cucu popis piękny

0

1

O boże Eze ale gol z wolnego

0

@zeko0 Ojciec syn i duch swiety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@zadafcb Dokładnie. Dopiero co sylwek był. Jak ten czas leci to dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kylian7 Znajdź sobie kobietę to potem wydasz na alimenty, sprawy rozwodowe itd

3

@FcPortoFan1999 W sprawie piątkowego nachlania się

2

@koksik2700 Harry zamiast szturchać kujonice to wolał się z rudym po kiblach włóczyć

1

@partymaker Sebastian Mila

4

@VamosRakieta to jest tak głupie że az zabawne

1

Pedri z Gavim płuca co mecz będą wypluwać jak do Lewego dojdzie następny nierób w pressingu

14

@Kidd On tam robi z pasji. Jest to forma pewnej ucieczki od gadającej w domu żony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 Lepiej nie czytać bo potem ten szajs będzie się pojawiał na każdej reklamie xD

0

@TheNekro94 A w czym to ma pomagać? Bo ostatnio dość popularne widzę

4

@Keson Mam plan
-Jaki?
Kur*a sprytny

0

Bhutan posiada 25 pojazdów opancerzonych, a całkowity personel wojskowy to 7 000 ludzi

0

@Conradxc A gdzie stary Neymara

5

Niestety ale gościu nie ma obecnie żadnych argumentów do tego aby wchodzić nawet na 3 minuty doliczonego czasu. Jak wątły, podejmuje złe decyzje, a te swoje sytuacyjne strzały z których zasłynął gdzieś przepadły. Do tego totalny brak zaangażowania w pressing. Niech zacznie ciężko harować i brać przykład z Gaviego i Balde zamiast płakać przez swojego starego w mediach

Szczerze to mi byłoby po prostu wstyd gadać cokolwiek w mediach prezentując taką formę gdy inkasuję 14mln rocznie i noszę wspomniany nr 10 na plecach w Barcelonie. Życzę Fatiemu z całego serca aby wrócił do najwyższej formy i znów nas uszczęśliwiał, ale narazie ku temu bardzo daleko. Chłop chyba za szybko się poczuł niewiadomo kim

0

@Transu96 No, tylko jego mi pozostało wziąć ale fajnie byłoby trafić coś kozackiego na napad

6

@Emhyr Laporta po tych spotkaniach stwierdzi ze Lewy w lipcu idzie na sprzedaż XD Pato mejweni

0

Kolejny pick z ikoną w FUT i kolejne ośmieszenie. Baggio 91, van der Sar 89 i Becks 89 xD Nigdy nie trafiłem grywalnej ofensywnej ikony i chyba się to nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?