0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MadafakinGuy Dokładnie. Raz na 4 miechy warto wrzucić karton dla samego siebie. Dobra terapia na oczyszczenie duszy i na rozmowę z samym sobą

1

@NeKenI A jak fazka? Ile trwa trip? Zwała do przetrwania? Czy jest sens dociągać w trakcie fazy? Jak się to je i najważniejsze ile za giecika?

0

@Sysia11 Jednak Barca Real to marki światowe. W Anglii pójdzie gdzie? City ma Haalanda, w każdym innym klubie przepadnie

2

Mekambe uciekaj do Realu jak chcesz indywidualnie coś osiągnąć. Mogłoby to nas zaboleć ale PSG to klub wypalonych miliarderów. Szkoda tylko Leo ze tak się skur*il

0

Tomek Młynarz urlop dostał właśnie 3 dni a Leo Messi jutro nadgodziny na plantacji mate

4

Czyli co faktycznie w Bayernie za lewego można by postawić zwykłego drewniaka. Choupo daje rade

4

@domiculee Moje niespełnione marzenie ale na szczęście jutro wleci nokia, powtarzam muzyczna nokia. Od razu trzeba śmigać na trzepak i puścić Doniu Liber Najszybszy w mieście żeby pokazać kto teraz ustala reguły gry

2

Jutro w końcu nokia 5300 do odbioru, telefon muzyczny będzie szpanik

5

@Encore Pedrito na last dance

0

@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie takie dziady zostały że najlepiej jakby ktoś z dwójki Benfica/Napoli wziął te LM. Kurde Benfica niepozorna a serio może zaskoczyć

1

Dumbledore jak zwykle Pottera, swojego ulubieńca, przepchał dalej

3

@DonCarletto Siema szukam pt na bojowca. Płatność po misji

0

Potter spadnie z ligi ale pójdzie po zwycięstwo w LM

1

Havertz też mocna psychika

0

@michaleu Ale z ciebie bambik

0

Ej znamy już płeć dziecka Wersow i Friza. Wiadomo kiedy pojawią się zakłady bukmacherskie na to jakie wybiorą imię?

1

Ale.ma farta ze po tym kiksie to mu się udalo XDD Robi się ciekawie

1

Uuuu ale uderzył pieknie. Ale dobrze ze chorągiewka, niech czelsioki płaczą

0

@MarcelNJ11 Haaland wygląda a nie jest. Taka przewrotność losu

3

BVB teraz z dużym fartem

1

@Pedri16Future Ali Agca

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Klau_diusz Oj widać w nim ten dryg i zmysł tylko oby nie został jednym z eielu wiecznych talentow

0

@against_modern_football Od razu przyjemniej, klimatycznie

0

@Rust_Cohle Albo po prostu mógł spróbować walnąć po długim zamiast się zatrzymywać i się pogubic

0

@Awtameok_Klana A nie mam pojęcia, zrodlo wroclawposting na fb

1

Sterling jest upośledzony

7

https://zapodaj.net/images/f401e9199be5f.jpg

Tymczasem na jednej z wrocławskich uczelni xD

1

@Kidd Właśnie mam na liście do zamowienia bo coś w tym roku się wziąłem za klasyki. Proces Kafki wcześniej wjechał, Mechaniczna Pomarańcza w trakcie. Muszę ponadrabiac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?