1

@Criss18Barca Wejdz w menu pauzy i tam będzie TRENER wyłącz

1

@Patrykl145 Valverde oddaj kupon

1

Mudryk na ławce, może jak wejdsie w 70 minucie na podmęczonego rywala to będzie w stanie coś dać na plus tym swoim szybkim bieganiem

2

Nareszcie Valencia ze zwycięstwem. Wygrali to razem z kibicami bo wsparcie jakie dziś dostali było ogromne. Wyszarpane i wywalczone, wszyscy nakreceni, oby to nie był jednorazowy wybryk

Lino kapitalnie się rozwija, jak poprawi wykończenie i zacznie podejmować trafniejsze decyzje to Atletico będzie miało pociechę

0

@HERORICH2 Mamar potencjał ogromny

0

Pięknie wyprowadzona kontra i samobój obroncy RSSS

0

@Jacu327 Chaczapuri z imeruli jak prawilny Gruzin

2

Ale Mestalla ładnie dzisiaj wspiera zawodników, wrzawa nawet po wywalczonym rożnym
Do tego multum transparentów wyganiajacych Lima do domu

16

Komentatorzy chyba tam wybuchnęli pod stołem wraz z bramką

1

Hahaahah dali rade wcisnąć z bani pieknie

7

Serio są tu ludzie którzy uważają że czerwona za cios łokciem z premedytacją jest niesłuszna? xD

0

@Katalończyk 99 Uderzył a może w sumie bardziej pchnął łokciem Rudigera w klatkę

1

Correa idiotyczne zachownie

2

@tbas @Emhyr No właśnie jeden Dembele to zbyt mało

0

Nie no fajnie Vini po tym skrzydle chodzi, właśnie tego brakuje u nas na LS

5

Kurde te ręki już zaskakują. Niby odbita piłka ale można to uznać jako błąd techniczny i brak naturalnego ułożenia. Przeszło bez jakichś wielkich pretensji to może sędzia miał rację

0

@qbuteq O widzisz ile fajnych rzeczy się człowiek może nauczyć w trakcie oglądania meczów piłki nożnej

1

Wejscie na tych skrzypcach jak Adagio for Strings, Tiesto powinien teraz z dropem wjechać

4

@ranger3120 Nie, dzisiaj Antłan włącza swój prime i będziemy rozważać jego kupno za 120mln

0

Chlop se nogę złamał ale gol jest

5

@kondzix2115 No bez kitu, jedna z większych tortur jaka może istnieć to żarcie wątróbki. Podziwiam ludzi którzy to jedzą z własnej woli xD

7

@areczek7878 Panie Areczku, smartwatch jest dla zarządu, panu co najwyżej mogę polecić gadający zegarek z motywem hello kitty

3

@Kgorecki2500 Z dubbingiem w ogóle szkoda oglądać, zabiera klimat i połowę roli aktora



5

Amba Fatima było i nima

1

Może Xavi wykombinuje jakieś 3-4-3 jak Guardiola w 2012 z Chelsea z Cuenca i Sanchezem na skrzydłach xD

0

@Colon Pov: wrzuciłeś lsd i patrzysz na czyjeś pyski

1

@lucca87 I wtedy sobie uświadamiasz że młodość już za tobą xD

1

Diho RAZ Sentino weź lampkę szampana do ręki

2

@MesQueUnClub96 W niektórych przypadkach gra wstępna wymaga trochę finezji

0

@JohnA No a co ciebie nie interesują takie rzeczy? Właśnie se po kebaba skoczylem, mięsko kraftowe, nie żadna kula mocy(recencja jutro). Szybki shower i szamamy. Na meczyk crunchips paprykowe i sok aloes, potem wiadomo trzeba spać bo nowy dzień wita nowymi wyzwaniami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?