BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
W końcu mamy kawał kapitalnej drużyny a nie zlepek przypadkowych osób, widać że każdy chce być ważną częścią tego projektu
0
@stickie Kto by poświęcał czas na oglądanie głąba w wolnym czasie w internecie
1
O nie Tomek Ćwiakała jak ja go nienawidzę
0
Z tyry się czołgam oglądać nie mogę. Co z Haalandem? Taka beznadzieja ze go Pepula zostawił w szatni?
0
@Janiama Ciekawe skąd somsiad wziął na to pieniążki
0
@Dzieniu No może kilka mln na Abde zarobimy, Nico pewnie za jakiś procent od przyszłego transferu. Pogonić bo nic wielkiego z nich nie będzie, choć jako zmiennik Abde mógłby coś w końcówkach wnosić na skrzydle
0
Elo elo ma ktoś może jakiś link z fortuny do kuponu z wygraną 540k? Były jakieś linki gdzie typo walnął to chyba z 2x w krótkim czasie. Chcę pożyczyć siano a pożyczającemu udowodnić że ta inwestycja się zwróci
0
@cules100pro Może Ferran? Dostałby wtedy zaufanie i mógłby w końcu się rozwinąć
2
Nie sprawdzajcie jak się nazywa komar w gwarze poznańskiej
2
Nico co za akcja i 1:1 na Mestalla. Chłop sam na 3 poszedł
0
@require Nie no większą gwiazdą jest Mudryk bo szybciej biega
1
Castillejo i Valencia 1:0, pięknie. Moriba z asystą, przytomne zachowanie
4
@GeneralXavi Skyr z Piątnicy no bo skąd
0
Jak zwykle Florek zapłacił
0
@Pawel13sz Pijak vs dwie kaleki
0
@Tridente2015 Dlatego trzeba zobaczyć jak zareaguje Mestalla na to co się dzieje z tym klubem, może strażak Voro akurat zaskoczy naszego Valverde
0
To szybkie 2:0 dla arabusów do przerwy, potem zmiana na Valencie, zobaczy się reakcję Mestalla na awans do strefy spadkowej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i w końcu czas na najlepsze dzisiejszego dnia. Maszyna Artety
Trochę się zacięli ostatnio to dzisiaj czas na pogrom
5
It's the final countdown
tututudu turututu
1
@Kgorecki2500 Jak im da jakość i stabilność w środku pola na kilka sezonów to nikt ceny nie będzie wypominał, a na razie kapitalną robotę robi w każdym meczu
2
@tristan87 I z Ukrainy, to zawsze za serce chwyta
1
A Mudryk na początku spotkania wywalczył wolnego i tyle go widzieli xD Znów pierwszy do zmiany, póki co
1
Ale lecą prostopadłe piły za linię obrony West Hamu. W końcu spalonego nie będzie i polecą kolejne bramy
A Enzo to będzie kurde mega kozak w środku pola, można im zazdrościć
0
Felix pięknie wyszło
1
Felixa się mega przyjemnie ogląda. Już stworzył kozak okazję prostopadlym podaniem i to powinna byc asysta drugiego stopnia do tego non stop się cofa aby brać ciężar gry na siebie
1
Co to za drewniak z Twarowskim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Rl9k1nG La bamba >>>>>>>
2
@Pawel13sz Jeśli chłopak przegrywa rywalizację z takim Ferranem no to sorry. Dostaje szanse i niestety, nie jest w stanie udowodnić że nadaje się do poważnej piłki poza pojedynczymi przebłyskami. Brak regularności i w ogóle fizyczności. Jeszcze inna sprawa to kwestia premii za transfer dla agenta. Być może ostatnia szansa na konkretny zarobek dla Mendesa i stąd naciskanie na zmianę otoczenia