17

W końcu mamy kawał kapitalnej drużyny a nie zlepek przypadkowych osób, widać że każdy chce być ważną częścią tego projektu

0

@stickie Kto by poświęcał czas na oglądanie głąba w wolnym czasie w internecie

1

O nie Tomek Ćwiakała jak ja go nienawidzę

0

Z tyry się czołgam oglądać nie mogę. Co z Haalandem? Taka beznadzieja ze go Pepula zostawił w szatni?

0

@Janiama Ciekawe skąd somsiad wziął na to pieniążki

0

@Dzieniu No może kilka mln na Abde zarobimy, Nico pewnie za jakiś procent od przyszłego transferu. Pogonić bo nic wielkiego z nich nie będzie, choć jako zmiennik Abde mógłby coś w końcówkach wnosić na skrzydle

0

Elo elo ma ktoś może jakiś link z fortuny do kuponu z wygraną 540k? Były jakieś linki gdzie typo walnął to chyba z 2x w krótkim czasie. Chcę pożyczyć siano a pożyczającemu udowodnić że ta inwestycja się zwróci

0

@cules100pro Może Ferran? Dostałby wtedy zaufanie i mógłby w końcu się rozwinąć

2

Nie sprawdzajcie jak się nazywa komar w gwarze poznańskiej

2

Nico co za akcja i 1:1 na Mestalla. Chłop sam na 3 poszedł

0

@require Nie no większą gwiazdą jest Mudryk bo szybciej biega

1

Castillejo i Valencia 1:0, pięknie. Moriba z asystą, przytomne zachowanie

4

@GeneralXavi Skyr z Piątnicy no bo skąd

0

Jak zwykle Florek zapłacił

0

@Pawel13sz Pijak vs dwie kaleki

0

@Tridente2015 Dlatego trzeba zobaczyć jak zareaguje Mestalla na to co się dzieje z tym klubem, może strażak Voro akurat zaskoczy naszego Valverde

0

To szybkie 2:0 dla arabusów do przerwy, potem zmiana na Valencie, zobaczy się reakcję Mestalla na awans do strefy spadkowej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i w końcu czas na najlepsze dzisiejszego dnia. Maszyna Artety
Trochę się zacięli ostatnio to dzisiaj czas na pogrom

5

It's the final countdown

tututudu turututu

1

@Kgorecki2500 Jak im da jakość i stabilność w środku pola na kilka sezonów to nikt ceny nie będzie wypominał, a na razie kapitalną robotę robi w każdym meczu

2

@tristan87 I z Ukrainy, to zawsze za serce chwyta

1

A Mudryk na początku spotkania wywalczył wolnego i tyle go widzieli xD Znów pierwszy do zmiany, póki co

1

Ale lecą prostopadłe piły za linię obrony West Hamu. W końcu spalonego nie będzie i polecą kolejne bramy

A Enzo to będzie kurde mega kozak w środku pola, można im zazdrościć

0

Felix pięknie wyszło

1

Felixa się mega przyjemnie ogląda. Już stworzył kozak okazję prostopadlym podaniem i to powinna byc asysta drugiego stopnia do tego non stop się cofa aby brać ciężar gry na siebie

1

Co to za drewniak z Twarowskim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Rl9k1nG La bamba >>>>>>>

2

@Pawel13sz Jeśli chłopak przegrywa rywalizację z takim Ferranem no to sorry. Dostaje szanse i niestety, nie jest w stanie udowodnić że nadaje się do poważnej piłki poza pojedynczymi przebłyskami. Brak regularności i w ogóle fizyczności. Jeszcze inna sprawa to kwestia premii za transfer dla agenta. Być może ostatnia szansa na konkretny zarobek dla Mendesa i stąd naciskanie na zmianę otoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?