2

@Encore a Casemiro wykończenie jak Messi w prime

0

Ale Alkmaar - Utrecht się ładnie bawią

1

@czółkovsky Ja fote to chyba tylko strzelilem z Arkiem Woźniakiem pod stadionem po meczu. A tak to udawało się porozmawiać z niektórymi zawodnikami, często na różnych turniejach charytatywnych jak jeździliśmy ze wsparciem xD

1

@Kitek1640 Chyba kolejnego środkowego pomocnika bo z naszymi skrzydłowymi to nie potańczymy za mocno

1

@czółkovsky Ja chyba w podobnym okresie ostatni mecz ale kurde potem przeprowadzka, brak czasu i w ogóle nie po drodze. A pamiętam jak jeszcze po meczu z Krzysiem Piątkiem się gadało przy bramie od szatni xD

0

I cyk Lubinki na prowadzeniu w derbach dolnego Śląska

0

Działa wam c+ online? Mam kurde czarny ekran i znaczek ładowania non stop

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Uuuuuuu to było cudo, magia futbolu

0

Jak tam somsiedzie?

4

Obrońca z najwyższej półki. Szczelnie zablokowany dostęp do bramki

0

@Kgorecki2500 Derby Madrytu, emocje w pełni. Gdzie tu jakiś kosmos potrzebny

10

Wchodzę na notatnik poczytać jak tam sytuacja przed derbami a tu na środku CJ z GTA jako zdjęcie w artykule. No ładnie xD Poczucie humoru i pójście z duchem czasu na najwyższym światowym poziomie

2

@GeneralXavi Dobre zakole jest efektem potężnej męskości i wysokiego poziomu testosteronu. Niestety nie każdy może być samcem alfa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Prawdziwy Barcelonczyk by to zepsuł xD

1

Zawalil, popisał się. Typowa gra na wyższą notę

6

Ale gra wygląda ładnie. Przede wszystkim ruch pomocników, wymienność pozycji, penetrowanie pola karnego z głębi i szukanie prostopadłych piłek. Fajnie fajnie

1

Dembele uuuuuuu Franek bój się boga ze to zepsułes

2

Szkoda tego Penii. Może i Stegen forma kocur ale jednak fajnie jakby jednak sobie Pena w tym pucharze grał do końca

17

@draxidox Mały ale jest, pomylić się chyba nie da

0

Pinto ogarniał, Pena też da radę. Jak ma grać z samymi ogórami to szkoda żeby tu siedział. Facet potencjał ma i uciagnie presję

4

@DonCarletto Tylko nie frajer, bo on sobie pewnie siedzi w ciepłym, popija kawke, pali papieroska, a wydymany to zostałeś ty

0

21

@MysticCat Podstawą bycia szczęśliwym jest radość z tych drobnych przyjemności

1

Nie ma to jak jeździć paleciakiem po magazynie wieczorkiem. Nic mnie tak nie relaksuje jak to

1

@Salchent Messi ma wolne żeby przemyśleć powrót do Barcy

18

Powrót Messiego to jakiś absurdalny pomysł skazany na porażkę z kazdej strony z której się na to spojrzy. No nie róbcie sobie nadziei jak mamy problem z kontraktami dla Gaviego i Balde xD
Ale widzę że ludzie lubią się podniecać takimi sprawami. Powrot Neymara ekscytował co roku to teraz będzie powrót Messiego

2

@Kubox Za psa to przede wszystkim należy płacić podatek. Robisz to? Chyba lepiej od razu dzwonić do płokułatuły

1

@Kondziubarca Stara miłość nie rdzewieje ale mają trochę racji. Zarówno Niemcy jak i Wlosi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?