BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium A czy zje metrowego kebaba w czasie poniżej 20minut u króla Alibaby? Podejrzewam kurde że tak
2
Ale Mahrez oddał bramke Haalandowi. Mega zachowanie
0
Haaland 2
Neves z faulem w polu karnym
2
Piszczek się nabija z dużych łydek Grealisha. No ładnie ładnie xD
2
@Khajio I cyk Napoli -30 i po wymarzonym mistrzostwie xD
1
@Tomo1989 Przy 3 bramce wrzucał z wolnego, tez powinien mieć asystę ale wpadło dopiero po dobitce
2
@Adran360 Poczekaj na chłopaków z ekstraklasy, ci to dopiero wyglodniali wrócą xD
1
@tristan87 @VamosDeJong jakbyście się interesowali Barcelona to byście wiedzieli że on już u nas grał..
2
Griezmann co dziś wyprawia. To powinna być druga asysta
0
Antłan dorzuca i Atletico pewnie
0
Alvaro cóż za spokój i pewność
2
@Peciak Ale Carrasco i gra na poziomie to też wielkie wyolbrzymienie xD
0
Jak wyglądają Chelsea i Liverpool? Obie drużyny zawodzą? Ktoś mocno przeważa?Nie mogę oglądać kurde
4
@SelloutCrowd Serek naplette
7
Wracasz zmęczony z tyry, robisz obiadek, siadasz żeby poczilować choć chwilę przy fifie, a tu ci lecą piosenki ze starszych edycji. Smutek, nostalgia i tęsknota bo wracają wspomnienia gdy grałeś wczuty i szczęśliwy XD
1
@Kgorecki2500 Nie wygrają. Ruscy ich wezmą na wykończenie techniczne i gosporarcze, zabiorą swoją część, a drugą część weźmiemy my jako autonomie i koniec historii. Czołgi odzyskamy z nawiązką
0
@Dembouz1899 The Sinner, Czarne lustro, Bojack, Breaking Bad, Peaky Blinders
0
Czytałem że Brighton odrzuciło 55mln funtów od Chelsea za Caicedo. Cena mocno przesadzona, jak to zwykle bywa z przeciętniakami w PL, czy chłop jest tyle wart? No i myślicie że podwyższą ofertę?
0
@ArterkHD Ta, nie pokazuje że wiadomość się wysyla
0
No i jak zwykle xD
Mental dal o sobie znac
0
Setien? Jednak dziad
0
No to się nacieszyliśmy
0
@Piorun Gościu wiem to było głupie nawiązanie do Isaaca ale widzę że nie wsrto było wspominać xD
0
No i zaraz cyk 2 i digryweczka
0
Asensią wchodzi to żarty się kończą
1
@MateS Isaac? No mial to depniecie na skrzydle
0
@Encore Może właśnie tyle są warci co hajpowani Angole
0
Oj Carlo, trzeba będzie zebrac brazoli iść na jakie cygaro
0
Kessie GOAT, przepraszam za złe słowa xD
1
City się coś obija z Tottenhamem to po Barcelonie trzeba będzie wybrac mecz Realu i zobaczyć jak somsiad się na głupi ryj wywraca