1

@Medium A czy zje metrowego kebaba w czasie poniżej 20minut u króla Alibaby? Podejrzewam kurde że tak

2

Ale Mahrez oddał bramke Haalandowi. Mega zachowanie

0

Haaland 2
Neves z faulem w polu karnym

2

Piszczek się nabija z dużych łydek Grealisha. No ładnie ładnie xD

2

@Khajio I cyk Napoli -30 i po wymarzonym mistrzostwie xD

1

@Tomo1989 Przy 3 bramce wrzucał z wolnego, tez powinien mieć asystę ale wpadło dopiero po dobitce

2

@Adran360 Poczekaj na chłopaków z ekstraklasy, ci to dopiero wyglodniali wrócą xD

1

@tristan87 @VamosDeJong jakbyście się interesowali Barcelona to byście wiedzieli że on już u nas grał..

2

Griezmann co dziś wyprawia. To powinna być druga asysta

0

Antłan dorzuca i Atletico pewnie

0

Alvaro cóż za spokój i pewność

2

@Peciak Ale Carrasco i gra na poziomie to też wielkie wyolbrzymienie xD

0

Jak wyglądają Chelsea i Liverpool? Obie drużyny zawodzą? Ktoś mocno przeważa?Nie mogę oglądać kurde

4

@SelloutCrowd Serek naplette

7

Wracasz zmęczony z tyry, robisz obiadek, siadasz żeby poczilować choć chwilę przy fifie, a tu ci lecą piosenki ze starszych edycji. Smutek, nostalgia i tęsknota bo wracają wspomnienia gdy grałeś wczuty i szczęśliwy XD

1

@Kgorecki2500 Nie wygrają. Ruscy ich wezmą na wykończenie techniczne i gosporarcze, zabiorą swoją część, a drugą część weźmiemy my jako autonomie i koniec historii. Czołgi odzyskamy z nawiązką

0

@Dembouz1899 The Sinner, Czarne lustro, Bojack, Breaking Bad, Peaky Blinders

0

Czytałem że Brighton odrzuciło 55mln funtów od Chelsea za Caicedo. Cena mocno przesadzona, jak to zwykle bywa z przeciętniakami w PL, czy chłop jest tyle wart? No i myślicie że podwyższą ofertę?

0

@ArterkHD Ta, nie pokazuje że wiadomość się wysyla

0

No i jak zwykle xD

Mental dal o sobie znac

0

Setien? Jednak dziad

0

No to się nacieszyliśmy

0

@Piorun Gościu wiem to było głupie nawiązanie do Isaaca ale widzę że nie wsrto było wspominać xD

0

No i zaraz cyk 2 i digryweczka

0

Asensią wchodzi to żarty się kończą

1

@MateS Isaac? No mial to depniecie na skrzydle

0

@Encore Może właśnie tyle są warci co hajpowani Angole

0

Oj Carlo, trzeba będzie zebrac brazoli iść na jakie cygaro

0

Kessie GOAT, przepraszam za złe słowa xD

1

City się coś obija z Tottenhamem to po Barcelonie trzeba będzie wybrac mecz Realu i zobaczyć jak somsiad się na głupi ryj wywraca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?