BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fati obrona roku xD
0
Fati. On tutaj może się przydac
0
Gramy jak Getafe, dramat, ale dzisiaj najważniejszy wynik
1
Gramy bez ataku i skrzydeł a prowadzimy, to jest jednak sztuka i kunszt Kszawiego
7
Gavi to jest zabijaka XDDD No uwielbiam go tylko niech uważa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
I teraz prowokować ile się da tego buntownika z lewego skrzydła o aryjskiej urodzie
2
Niech skacze dalej. Sędzia jakby mial jaja to by mu z miejsca drugą wrzucił za kwestionowanie w taki sposób
0
Xavi wyraźnie wymaga od Araujo zabicia, zmielenia i zjedzenia tego osobnika
0
Jesteśmy w szoku przy lekkim pressingu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kessie ciało obce
0
Araujo serio na PO, szkoda. Oby Kounde nie lamił na środku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nano22 Kszawi nie odsłania kart
1
Kessie do zmiany w przerwie czy utrzyma się chociaż do 60 mimuty?
5
@AmigoBlancos Same pionki
4
Ale dzisiaj rozpitolimy Real, wydymamy ich na sucho, a Ferran zejdzie z dwiema bramkami i asystą na koncie
0
Abde ajjjj kapitalnie. Niezdarnie ale ładnie
0
@Emhyr Steven Gerrard
0
@Rl9k1nG Grałeś w fut 23?
0
@Xxxbarca4ever Dlatego na ławce mógłby zebrać doświadczenie i się rozwijać. Jemu by pasowała taka rola Pedro Pedrito. Ciężko pracującego, niedocenianego skrzydłowego
0
@JimMorrisonFCB Dlatego przepadł. Początek sezonu dramat, jak coś zaczynał pokazywać to kontuzja. Sezon w plecy
2
Nico przepadł w tym sezonie, a Abde o sobie przypomina. Jest potencjał na konkretnego zmiennika, który faktycznie może coś sobą wnieść
0
@SelloutCrowd Stać cię na działkę to stać cię na podatek. Ktoś na brajanka z osiedla musi dawać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys Kiedyś grał Massimo Maccarone
5
Higiena, jedzenie, praca, jedzenie, praca, palenie, proszki, sen
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1584976340aeOONlrbcyb2UXZtb1BvD8.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bartas97 Zupki byś zjadł. Dobrej, zdrowej zupki byś sobie nalał troszku