1

Może troszkę z opóźnieniem ale w końcu machnąłem 1984 Orwella. Kapitalne

1

0

@daniel32778 Wiadomo kto co i kogo

3

@Khajio No nie wiem, ja bym komuś nie próbował ustawiać życia prywatnego tylko dlatego że nie ma formy

2

@Khajio Przypie*dalanie sie o rzeczy pozaboiskowe XD Jak ktoś chce to niech sobie nawet w peruce gra

0

@ikar34 Jan Paweł w tej sprawie był oszukiwany przez Karola Wojtyłę

0

Dawać jeszcze jedną

1

Bruno nie atakuj sędziego XDDD

9

Pokażcie morde Bruno, proszę

2

Ale Salah urwał o boże

0

Podniesiona noga w piszczel, dyskusyjna żółta

0

@bartekvisca To bardziej Fati się prosił o karnego gdzie Ferran od początku trzymał piłkę. Chłop się zestresował i nawet w piłkę nie trafił. Zresztą Ferran powinien strzelać po ostatnich asystach które mu zabrali

3

O jezu co tam się dzieje xD

0

Dobrze że strzał z 2m to mniejsze pole do spartolenia miał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I będzie karny jak nic. Kurba mać

Hahaha jednak dobrze mieć opłaconego sędziego

0

Ciekawe czy po meczu otoczenie Ansu Fatiego będzie domagać się większej liczby minut i monopolu na stałe fragmenty gry xD

0

Jeszcze Eric na końcówkę co by nudno nie było

0

@Jano1708 W pucharze też zagra bo się skasowały kartki

0

@Jano1708 Czemu Vini miałby nie grać

0

@MesQueUnClub96 On nie trafil dobrze w piłkę XD

1

Castillejo już wchodzi, na ławce jeszcze Musah i Kluivert co potrafią zrobić wiatr. Może być niebezpiecznie

1

Zaczynamy emocje

0

@Toretto XDDDDD

0

Hahahaha to było pewne po tym zamieszaniu XDDD

1

Fati z Ferranem biją się o piłkę XDD I pewnie nie trafi jeden albo drugi

3

Xavi chyba tam różaniec zaczął odmawiac jak zobaczył ten przerzut Kessiego xD

0

Czyżby Franek uraz? Musiał się pojawić jakiś dyskomfort bo to byłaby mega dziwna zmiana przy pozostaniu na boisku Roberto

1

@Katalończyk 99 I fajnie bo wtedy ty możesz narzekać na tych narzekających

36

Balde tyra na dwa etaty. Za obrońcę i za skrzydłowego bo Fati nie wyszedł z szatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?