BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może troszkę z opóźnieniem ale w końcu machnąłem 1984 Orwella. Kapitalne
1
https://zapodaj.net/images/ad4be499b200c.jpg
I to było tak
0
@daniel32778 Wiadomo kto co i kogo
3
@Khajio No nie wiem, ja bym komuś nie próbował ustawiać życia prywatnego tylko dlatego że nie ma formy
2
@Khajio Przypie*dalanie sie o rzeczy pozaboiskowe XD Jak ktoś chce to niech sobie nawet w peruce gra
0
@ikar34 Jan Paweł w tej sprawie był oszukiwany przez Karola Wojtyłę
0
Dawać jeszcze jedną
1
Bruno nie atakuj sędziego XDDD
9
Pokażcie morde Bruno, proszę
2
Ale Salah urwał o boże
0
Podniesiona noga w piszczel, dyskusyjna żółta
0
@bartekvisca To bardziej Fati się prosił o karnego gdzie Ferran od początku trzymał piłkę. Chłop się zestresował i nawet w piłkę nie trafił. Zresztą Ferran powinien strzelać po ostatnich asystach które mu zabrali
3
O jezu co tam się dzieje xD
0
Dobrze że strzał z 2m to mniejsze pole do spartolenia miał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I będzie karny jak nic. Kurba mać
Hahaha jednak dobrze mieć opłaconego sędziego
0
Ciekawe czy po meczu otoczenie Ansu Fatiego będzie domagać się większej liczby minut i monopolu na stałe fragmenty gry xD
0
Jeszcze Eric na końcówkę co by nudno nie było
0
@Jano1708 W pucharze też zagra bo się skasowały kartki
0
@Jano1708 Czemu Vini miałby nie grać
0
@MesQueUnClub96 On nie trafil dobrze w piłkę XD
1
Castillejo już wchodzi, na ławce jeszcze Musah i Kluivert co potrafią zrobić wiatr. Może być niebezpiecznie
1
Zaczynamy emocje
0
@Toretto XDDDDD
0
Hahahaha to było pewne po tym zamieszaniu XDDD
1
Fati z Ferranem biją się o piłkę XDD I pewnie nie trafi jeden albo drugi
3
Xavi chyba tam różaniec zaczął odmawiac jak zobaczył ten przerzut Kessiego xD
0
Czyżby Franek uraz? Musiał się pojawić jakiś dyskomfort bo to byłaby mega dziwna zmiana przy pozostaniu na boisku Roberto
1
@Katalończyk 99 I fajnie bo wtedy ty możesz narzekać na tych narzekających
36
Balde tyra na dwa etaty. Za obrońcę i za skrzydłowego bo Fati nie wyszedł z szatni