BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La bamba już nie hejtuje Kszawiego to musiał się uruchomić stary Fatiego
3
@PatrychoO OC w AXA OC w AXA OC w AXA
Pan też ćwiczy
4
@KmN Czerwony daje +10 szybkości
0
@Pawelsky Stano z tym swoim charakterem Hejtera to idealnie się nadaje właśnie do walki ze swoją miłością Najmanem chociaż tez drugi momentami przejawia nawet bardziej cywilizowane zachowanie
1
Salamon widzę TOP w wieku 31 lat. Komentarze nie ustają o nowym liderze defensywy. Może jednak ten Bielik to wciąż młody talent
0
Ktoś wie czemu mecz Burundi Kenia oraz Zimbabwe Maroko został odwołany? Tak się ciekawie zapowiadało
0
@dynamite W biurze mnie skierowali właśnie na stronę która to ogarnia ale chyba się udało. Dostali zlecenie, czas realizacji 7 dni. Zobaczymy w ciągu tygodnia czy wleci to na konto
1
@michal26 Niby można pomniejszone o ten państwowy dodatek czyli de facto chciałbym swoje siano. Trochę czasu straciłem zanim stwierdziłem że jednak z tego zrezygnuję, ale no może jakoś uda się to wyciągnąć xD
2
Udało się komuś wypłacić środki uzbierane w PPK? Zapomniałem o tym i dość sporą kwotę uzbierałem. Postanowiłem z tego zrezygnować i wypłacić to co do tej pory się odłożyło jednak pojawiają się komplikacje na tej stronie na której należy to zrobić xD Może ktoś miał podobnie i byłby w stanie mnie pokierować?
0
Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz
11
@regatta52 Luuk był jaki był, dawał ile tylko mógł ale jednak Bellingham
0
O widzicie a wczoraj już by się szaro na zewnątrz robiło... jednak to życie przewrotne potrafi zaskakiwać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
54
Wszystko kradną nawet czas złodzieje pisowskie
0
Boże jak ta Hiszpania wygląda biednie na papierku
1
@Faro 3 skłony dla picu i pora na CSa
6
@RomanHoffer Ja bym poszedł wrzucic coś na maszyny, tam się odkujesz
1
@mrboom ale zajarana małolata pisze opętana że jej tata ma sie za jego teścia
0
@Faro Kto by się spuszczał za jakieś marne grosze piłkę kopać jak w klubie miliony zapłacą xD
1
Remontada loading
0
@clyde ale z ciebie bambik
0
@Abuk Ja jestem rocznik 98 i nie pamiętam żeby kiedyś poza przebłyskami było git xD
0
Filipe sie psychicznie wykończy, zaraz po meczu stwierdzi że bez połówki bociana i żubra na przepite to nie przejdzie na dłuższą mete
1
@ChampionLW Jakby premię równo podzielił to by się chłop wykazał
3
@Rust_Cohle Daj spokój, piłka reprezentacyjna to niepotrzebny chłam
8
Ale Polak to jednak głupie zwierzę, zawsze się nabierze na te pozytywną zmianę, jakąś nadzieję sobie zrobi xD
6
Ale te czeskie pornole zawsze były zwariowane, 11stu na jedną pipe
0
Mati wraca do Anglii kręcić reklamy
0
Chyba grają na zwolnienie trenera
0
Caly czas powtarzam sobie nie chlej tyle, ale niech mnie diabli jesli posłucham alkoholika