0

La bamba już nie hejtuje Kszawiego to musiał się uruchomić stary Fatiego

3

@PatrychoO OC w AXA OC w AXA OC w AXA
Pan też ćwiczy

4

@KmN Czerwony daje +10 szybkości

0

@Pawelsky Stano z tym swoim charakterem Hejtera to idealnie się nadaje właśnie do walki ze swoją miłością Najmanem chociaż tez drugi momentami przejawia nawet bardziej cywilizowane zachowanie

1

Salamon widzę TOP w wieku 31 lat. Komentarze nie ustają o nowym liderze defensywy. Może jednak ten Bielik to wciąż młody talent

0

Ktoś wie czemu mecz Burundi Kenia oraz Zimbabwe Maroko został odwołany? Tak się ciekawie zapowiadało

0

@dynamite W biurze mnie skierowali właśnie na stronę która to ogarnia ale chyba się udało. Dostali zlecenie, czas realizacji 7 dni. Zobaczymy w ciągu tygodnia czy wleci to na konto

1

@michal26 Niby można pomniejszone o ten państwowy dodatek czyli de facto chciałbym swoje siano. Trochę czasu straciłem zanim stwierdziłem że jednak z tego zrezygnuję, ale no może jakoś uda się to wyciągnąć xD

2

Udało się komuś wypłacić środki uzbierane w PPK? Zapomniałem o tym i dość sporą kwotę uzbierałem. Postanowiłem z tego zrezygnować i wypłacić to co do tej pory się odłożyło jednak pojawiają się komplikacje na tej stronie na której należy to zrobić xD Może ktoś miał podobnie i byłby w stanie mnie pokierować?

0

Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz

11

@regatta52 Luuk był jaki był, dawał ile tylko mógł ale jednak Bellingham

0

O widzicie a wczoraj już by się szaro na zewnątrz robiło... jednak to życie przewrotne potrafi zaskakiwać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

54

Wszystko kradną nawet czas złodzieje pisowskie

0

Boże jak ta Hiszpania wygląda biednie na papierku

1

@Faro 3 skłony dla picu i pora na CSa

6

@RomanHoffer Ja bym poszedł wrzucic coś na maszyny, tam się odkujesz

1

@mrboom ale zajarana małolata pisze opętana że jej tata ma sie za jego teścia

0

@Faro Kto by się spuszczał za jakieś marne grosze piłkę kopać jak w klubie miliony zapłacą xD

1

Remontada loading

0

@clyde ale z ciebie bambik

0

@Abuk Ja jestem rocznik 98 i nie pamiętam żeby kiedyś poza przebłyskami było git xD

0

Filipe sie psychicznie wykończy, zaraz po meczu stwierdzi że bez połówki bociana i żubra na przepite to nie przejdzie na dłuższą mete

1

@ChampionLW Jakby premię równo podzielił to by się chłop wykazał

3

@Rust_Cohle Daj spokój, piłka reprezentacyjna to niepotrzebny chłam

8

Ale Polak to jednak głupie zwierzę, zawsze się nabierze na te pozytywną zmianę, jakąś nadzieję sobie zrobi xD

6

Ale te czeskie pornole zawsze były zwariowane, 11stu na jedną pipe

0

Mati wraca do Anglii kręcić reklamy

0

Chyba grają na zwolnienie trenera

0

Caly czas powtarzam sobie nie chlej tyle, ale niech mnie diabli jesli posłucham alkoholika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?