BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Comentateiro Musiałby tam grać Pique zdradzający Shakire z matką Gaviego u Lewego na piętrze
5
@Zoker Generalnie zmiany klimatu są czymś normalnym i to się cyklicznie zmienia naturalnie. Fakty są takie że po prostu ludzkość ten proces przyspiesza
3
@kylian7 obudz się chłopie, otrząśnij się z tego letargu, zmień klub któremu kibicujesz bo wstyd w szkole
1
@PatrychoO Ale pieniążki policzy na pewno
0
@osa91 Kwestia negocjacji. Na pewno by zeszli z klauzuli tylko nas nie stać żeby nawet połowę tego rzucić xD Ale spoko za rok beniaminek PL wpłaci jak będzie trzeba
0
@Norbert1234 Bierz to bratku i inwestuj bo i tak coś nie wejdzie xD
1
Jackson świetnie, wcześniej Pino pięknie pociągnął akcję i Villarreal chyba przybija 3 pkt
0
Chukwueze ale rajdzik i wywalczony karny. Zubimendi przestępcą, do tego zawieszenie na kolejny mecz
@ Parejo spokojnie i 1:0
0
Może dlatego że jednak mamy tych doświadczonych zawodników którzy mimo swoich wad gwarantują trochę więcej. Widać że na Xavim jest presja i że chce w końcu trofeów dla Barcelony. Jakbyśmy byli dziadami bez szans na mistrza czy puchar to można byłoby rotować młodzikami. Albo jak na ławce by siedziało pol składu barcy b xD
1
@MesQueUnClub96 Marzyłem o młodej Monice Brodce słuchając jej piosenek
2
Pino ładnie wszedł w 2 połowę. Takich zawodników fajnie byłoby do siebie ściągać tylko kurde w obecnej sytuacji można zapomnieć
0
@Emhyr A jak nie to 0.7 bociana stawiasz
0
No to wybacz Messi ale kamerzysta zaczyna pościg w walce o ZP
3
@Medium bułkę słodką co najwyżej
1
@LS Jak takie masz to też dej
0
Macie jakieś pomysły na pewniaczki na dziś? Tak +1.50
0
W ogóle to Garcia wyraźnie grał w linii z Roberto, a Gavi był ustawiony praktycznie jako 10tka przed nimi. Ciężko oceniać tego Garcie jako zmiennika Busquetsa ale generalnie to brak szału. Może z czasem to jakoś wypali
0
@Firestone Liczmy że Roberto coś odwali
3
Dobra to może ktoś da 15mln
0
@VeB 1899 W linii z Roberto, Gavi przed nimi
0
Ten trener Elche to nawet ma w sobie coś z Messiego xDD
0
Stary Fatiego powinien teraz iść do dziennikarzyny aby podziękować Xaviemu że jego syna w ogóle wypuścił na boisko w 2 połowie po tym spektaklu
0
Ferran chociaż raz na rok piłkę ładnie wrzuci xD
0
@macio_944 No a spójrz co my robimy xD
0
Leszek dobrze mówi, patologie odstawiają nasi kopacze
0
Ale widać było że tak chciał, widać że wyćwiczony strzał. Taki Ozil bounce tylko w lepszym stylu xD
0
Ruszyła maszyna auuu
0
@qbuteq A Robert? Lewangolski
1
Ale przystojniacha na ławce Elche
0
Ten skład wygląda zbyt mizernie, oby kurde obawy były bezpodstawne i oby tu zgarnąć lekko 3pkt