5

@Comentateiro Musiałby tam grać Pique zdradzający Shakire z matką Gaviego u Lewego na piętrze

5

@Zoker Generalnie zmiany klimatu są czymś normalnym i to się cyklicznie zmienia naturalnie. Fakty są takie że po prostu ludzkość ten proces przyspiesza

3

@kylian7 obudz się chłopie, otrząśnij się z tego letargu, zmień klub któremu kibicujesz bo wstyd w szkole

1

@PatrychoO Ale pieniążki policzy na pewno

0

@osa91 Kwestia negocjacji. Na pewno by zeszli z klauzuli tylko nas nie stać żeby nawet połowę tego rzucić xD Ale spoko za rok beniaminek PL wpłaci jak będzie trzeba

0

@Norbert1234 Bierz to bratku i inwestuj bo i tak coś nie wejdzie xD

1

Jackson świetnie, wcześniej Pino pięknie pociągnął akcję i Villarreal chyba przybija 3 pkt

0

Chukwueze ale rajdzik i wywalczony karny. Zubimendi przestępcą, do tego zawieszenie na kolejny mecz

@ Parejo spokojnie i 1:0

0

Może dlatego że jednak mamy tych doświadczonych zawodników którzy mimo swoich wad gwarantują trochę więcej. Widać że na Xavim jest presja i że chce w końcu trofeów dla Barcelony. Jakbyśmy byli dziadami bez szans na mistrza czy puchar to można byłoby rotować młodzikami. Albo jak na ławce by siedziało pol składu barcy b xD

1

@MesQueUnClub96 Marzyłem o młodej Monice Brodce słuchając jej piosenek

2

Pino ładnie wszedł w 2 połowę. Takich zawodników fajnie byłoby do siebie ściągać tylko kurde w obecnej sytuacji można zapomnieć

0

@Emhyr A jak nie to 0.7 bociana stawiasz

0

No to wybacz Messi ale kamerzysta zaczyna pościg w walce o ZP

3

@Medium bułkę słodką co najwyżej

1

@LS Jak takie masz to też dej

0

Macie jakieś pomysły na pewniaczki na dziś? Tak +1.50

0

W ogóle to Garcia wyraźnie grał w linii z Roberto, a Gavi był ustawiony praktycznie jako 10tka przed nimi. Ciężko oceniać tego Garcie jako zmiennika Busquetsa ale generalnie to brak szału. Może z czasem to jakoś wypali

0

@Firestone Liczmy że Roberto coś odwali

3

Dobra to może ktoś da 15mln

0

@VeB 1899 W linii z Roberto, Gavi przed nimi

0

Ten trener Elche to nawet ma w sobie coś z Messiego xDD

0

Stary Fatiego powinien teraz iść do dziennikarzyny aby podziękować Xaviemu że jego syna w ogóle wypuścił na boisko w 2 połowie po tym spektaklu

0

Ferran chociaż raz na rok piłkę ładnie wrzuci xD

0

@macio_944 No a spójrz co my robimy xD

0

Leszek dobrze mówi, patologie odstawiają nasi kopacze

0

Ale widać było że tak chciał, widać że wyćwiczony strzał. Taki Ozil bounce tylko w lepszym stylu xD

0

Ruszyła maszyna auuu

0

@qbuteq A Robert? Lewangolski

1

Ale przystojniacha na ławce Elche

0

Ten skład wygląda zbyt mizernie, oby kurde obawy były bezpodstawne i oby tu zgarnąć lekko 3pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?