BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Kamilos84 Lepsze polskie gówno w polu niż fiołki z Neapolu
1
@Mario96w Dokładnie. Ja brałem dwa lata temu lapka za niecałe 2k głównie pod studia. Prezentacje, jakieś notatki w wordzie itp. Dłużej się zbierał niż telefon
1
@koksik2700 Lepszy Dembele co chociaż próbuje wziąć na siebie ciężar gry niż taki Raphinha bezjajeczny
2
@vangoor A pójdziesz na budowę i zarobisz 6k. Tylko później 5 z tego przepijesz
0
@Schoogs Właśnie ogarnąłem, szkoda chłopa. Niech wraca i odpala będzie ciekawiej
3
@Encore I to jeszcze dupy wejscie przypadkowe po slizgnięciu xD To trzeba mieć farta
0
Dlaczego Sancho nie jest powoływany? Na flashcore po raz kolejny info o złym przygotowaniu. Jest aż tak beznadziejny fizycznie czy jakieś problemy może zdrowotne?
2
Arsenal gniecie, bardzo dobrze
2
Torre, Kessie i Fati obowiązkowo pełne 90 minut z tymi amatorami. Jesli Kessie i Fati dalej będą sie potykać o własne nogi to naprawdę trzeba będzie myśleć o totalnym odstawieniu ich na bok bo ile można.
Największe rozczarowanie to chyba właśnie Kessie bo tak naprawdę chłop nie ogarnia ani w ofensywie ani w defensywie. Ciężko powiedzieć jaki jest jego atut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Właśnie mam tego Alabe od początku i serio mi się nim przyjemnie gra xD Myślałem o Araujo 86 za niego
1
@Kgorecki2500
https://zapodaj.net/images/9cf164d32fd0d.jpg
Masz pomysł co tu zmienić? Kogoś za Ferrana? Gram dość rzadko a nie chcę wydać coinsow na kogoś kto poleci w dół za 2tyg xD
Budżet 300k
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież on mało kiedy zagrał pełne 90 minut. Zmiennik, a na początku jak grał to prezentował się tak że nadawał się pierwszy do zmiany. Zdecydowanie rok w plecy
3
No to Nico ma po sezonie w którym i tak zdziałał niewiele. Potem znowu wypożyczenia, aż sobie gdzieś za darmo odejdzie i podąży drogą znaną dla naszych wychowanków. Sredniak LL chyba max
23
@Sergio_Devils Bo jest faworytem
0
Ważne mecze sobie robię po kilkudniowej przerwie od fify i pyk Best 90 wart 500k, wymienny
0
@Don-Corleone Za niezwykle ciekawe opinie, ciekawostki i pogodę ducha
2
Oby drugie tyle
Sto lat patologio la rambli
0
Jezu no brak możliwości oglądania Arsenalu ale wynik cudo maszyny Artety. W końcu będzie godny mistrz Anglii
5
@PatrykBarca Krychowiak trendsetter, nie po raz pierwszy zresztą
1
@Nano22 to nic złego, najważniejsze abyś był dobrym człowiekiem
2
@Criss18Barca Może ten chip magnetyczny się po prostu zyebal. Ja mam tak że nie na każdym terminalu złapie
8
@Medium teraz wziął na żądanie, potem cyk l4 na urodziny siostry i się kręci
1
@AmigoBlancos Nie przesadzaj. Iniesta nie miał takich łydek, do tego miał zakola
1
Komentarz usunięty
4
@gumaz Jakieś 18h po 3 dniowym ciągu narkotykowym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dembele chociaż szybciej biega i czasem mu się zdarzy minąć rywala. Raphinha niestety narazie udowadnia że właśnie takie Leeds to poziom idealny na jego umiejętności czysto piłkarskie
0
@koksik2700 Chłopaki, graliście kiedyś w fife?
1
@Emhyr Gościu on aż ocieka dripem