15

@Kamilos84 Lepsze polskie gówno w polu niż fiołki z Neapolu

1

@Mario96w Dokładnie. Ja brałem dwa lata temu lapka za niecałe 2k głównie pod studia. Prezentacje, jakieś notatki w wordzie itp. Dłużej się zbierał niż telefon

1

@koksik2700 Lepszy Dembele co chociaż próbuje wziąć na siebie ciężar gry niż taki Raphinha bezjajeczny

2

@vangoor A pójdziesz na budowę i zarobisz 6k. Tylko później 5 z tego przepijesz

0

@Schoogs Właśnie ogarnąłem, szkoda chłopa. Niech wraca i odpala będzie ciekawiej

3

@Encore I to jeszcze dupy wejscie przypadkowe po slizgnięciu xD To trzeba mieć farta

0

Dlaczego Sancho nie jest powoływany? Na flashcore po raz kolejny info o złym przygotowaniu. Jest aż tak beznadziejny fizycznie czy jakieś problemy może zdrowotne?

2

Arsenal gniecie, bardzo dobrze

2

Torre, Kessie i Fati obowiązkowo pełne 90 minut z tymi amatorami. Jesli Kessie i Fati dalej będą sie potykać o własne nogi to naprawdę trzeba będzie myśleć o totalnym odstawieniu ich na bok bo ile można.
Największe rozczarowanie to chyba właśnie Kessie bo tak naprawdę chłop nie ogarnia ani w ofensywie ani w defensywie. Ciężko powiedzieć jaki jest jego atut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Właśnie mam tego Alabe od początku i serio mi się nim przyjemnie gra xD Myślałem o Araujo 86 za niego

1

@Kgorecki2500
https://zapodaj.net/images/9cf164d32fd0d.jpg
Masz pomysł co tu zmienić? Kogoś za Ferrana? Gram dość rzadko a nie chcę wydać coinsow na kogoś kto poleci w dół za 2tyg xD
Budżet 300k

0

@KrwawiaceoczyVEB Przecież on mało kiedy zagrał pełne 90 minut. Zmiennik, a na początku jak grał to prezentował się tak że nadawał się pierwszy do zmiany. Zdecydowanie rok w plecy

3

No to Nico ma po sezonie w którym i tak zdziałał niewiele. Potem znowu wypożyczenia, aż sobie gdzieś za darmo odejdzie i podąży drogą znaną dla naszych wychowanków. Sredniak LL chyba max

23

@Sergio_Devils Bo jest faworytem

0

Ważne mecze sobie robię po kilkudniowej przerwie od fify i pyk Best 90 wart 500k, wymienny

0

@Don-Corleone Za niezwykle ciekawe opinie, ciekawostki i pogodę ducha

2

Oby drugie tyle
Sto lat patologio la rambli

0

Jezu no brak możliwości oglądania Arsenalu ale wynik cudo maszyny Artety. W końcu będzie godny mistrz Anglii

5

@PatrykBarca Krychowiak trendsetter, nie po raz pierwszy zresztą

1

@Nano22 to nic złego, najważniejsze abyś był dobrym człowiekiem

2

@Criss18Barca Może ten chip magnetyczny się po prostu zyebal. Ja mam tak że nie na każdym terminalu złapie

8

@Medium teraz wziął na żądanie, potem cyk l4 na urodziny siostry i się kręci

1

@AmigoBlancos Nie przesadzaj. Iniesta nie miał takich łydek, do tego miał zakola

1

Komentarz usunięty

4

@gumaz Jakieś 18h po 3 dniowym ciągu narkotykowym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dembele chociaż szybciej biega i czasem mu się zdarzy minąć rywala. Raphinha niestety narazie udowadnia że właśnie takie Leeds to poziom idealny na jego umiejętności czysto piłkarskie

0

@koksik2700 Chłopaki, graliście kiedyś w fife?

1

@Emhyr Gościu on aż ocieka dripem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?