BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Gościu on aż ocieka dripem
2
@Ali3231 Grubo grubo, chyba aż za bardzo xD
0
@Transu96 Na 2 zgrania rzuciłem bo mi średnio pasuje w skład i daje radę kozacko
1
@Benz Tak żeby po piwku popykac to bez sensu kupować, w FUT w sumie już każdy odjechał więc też nie warto
1
@kuz EA Sports Cyny gejm
2
@DonMatteo901 Prototyp Pinokia wystrugany przez pijanego Dzepetto
4
https://zapodaj.net/images/521e28eb1e778.jpg
Pick 75 xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Spalonego nie było. Cudowna akcja
0
@koziar Dzisiaj o 21 maszyna Artety masakruje biedny west ham więc szkoda w ogóle zawracać sobie głowę innymi rzeczami
0
@tristan87 Z surogatkami czy ma żonę?
1
Cóż za niespodzianka
0
@Emhyr No w sumie ma tu Dembele, de Jonga i Kounde aka Lil Baby. Jest z kim słuchać rapsow
5
@Medium Przyjdzie Depay kloc mental w styczniu i spadną na 8 miejsce
1
@okiemtypera_lucaxx95 Do City za łydke xD
7
Ale kabaret się zaczął robić z tymi padolino w polu karnym xD
0
Ale się meczycho zrobiło
1
Nie no Lenglet ale ześ zaimponowal tym podankiem
1
@majloses jeszcze ta murawa wyglądająca jak torfowisko
2
A szkoda szkoda że anulowane bo powinien się Brentford przejechać po tych dziadach
0
Ah ten nieszczęśliwy Lenglet
5
@Comentateiro Widzisz tych poteznych obrońców? Messi tylko na farmerów z LL i Ligue 1
3
Mundial mundialem ale nie ma to jak powrót premier league
0
@Krzychu1010 Setkie wódki i pod koc
0
@prokofiew A u nich nie rodzi się podczas naszego święta trzech króli?
6
@Rust_Cohle Ze swoją ukochaną szamanką u boku
3
No to wesołego jajka i mokrego dyngusa
10
Od 2 miesięcy trzymałem litr przepięknego bimbru aby się nim delektować na pasterce na ławkach. Dziś wracając do chaty rodzinnej oczywiście musiałem tę butelkę rozwalić w plecaku, w autobusie, godzinę od domu. Nie wiem czy gorsza jest strata, czy spojrzenia i krząkanie osób co jechały w tym smrodzie
0
Awans był, 30 mln premii, melanż z grosikiem zaliczony
Pora na cs'a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika