2

Ale że cisza na osiedlu, że auta nie płoną i brak zamieszek po takich emocjach

3

Uuuu Messi niemiły, zazdrosny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szczęsny i Czesiu po awansie wskoczą na pułap Papieża Polaka

1

Peszkin na trybunach będzie pite

0

0

@Gall Gdybyśmy tylko mieli Góralskiego

4

To co walimy Argentynę i później się przejeżdża walec Czesława po Australii

0

Francja tych dziadów puściła w pierwszym a ja ich kurde na kuponie mam

0

@koziar Wcale nie bo w Częstochowie

0

Skąd się wzięło wyśmiewanie w internecie Ohio? Jakaś konkretna sytuacja?

1

Czy wolny Rashforda jest narazie najładniejszą bramką mistrzostw?

0

Ale że Dest tego nie zepsuł

0

Uaa szybka odpowiedź

1

Snoop Doggy Dogg czas na zmiany

0

@matirix20 Chcesz link? Będziesz wiedział kiedy 3 strzelą

0

Ci obrońcy Kataru XD

7

@trolownik Przecież nie każdy murzyn jest biedny i głodny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

I teraz Ekwador musi przycisnąć. Może być meczycho w 2 połowie

1

@AFA90 Furrasi szaleni

0

@FabianMrozek Tak tanio? Kontrakt wygasa?

7

@Faro Dwieście żołądkowej z miętą i pod koc

1

@AmigoBlancos Możesz też przygotować ekupon i podać nr kuponu w punkcie

2

@Medium Walimy ich 0:0 i wychodzimy z pierwszego w grupie. Czesiu taktykę ułoży, spokojna twoja brudna szyja

0

@KorNick Bo jest tłusty jak świnia i w jego wieku może to grozić chorobami układu krążenia?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I w ostatnim meczu Last Dance Grosika na skrzydle który da nam zwycięstwo z Argentyną w doliczonym czasie gry po rajdzie

0

Komentarz usunięty

1

Czyli jednak chrześcijanie ponad muzułmanami. Zwycięstwo Jezusa, zwycięstwo dobra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?