BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to było piękne. Podanie i wykończenie
0
Typ z Viaplay chyba po raz kolejny na Fodena mówi Grylisz
Prawie jak kiedyś Szpaku Messiego z Maradoną mylił
0
@Coutinho007 W świecie poziomek on to poziom
0
Defensorzy ewidentnie chcą podnieść Pepuli cisnienie
6
@Rust_Cohle Ktoś musi pomóc utrzymać ten wielki mental na ławce
2
Oglądam sobie Valencie i widzę że La Liga już chyba zrezygnowała ze wspierania Ukraińców. Flaga ukraińska przy grafice z wynikiem gdzieś zniknęła, teraz hype na Indonezję
0
Co z Rodrim w City? Jakiś uraz?
2
Ten mecz to paździerz jakich mało. Ważne że są 3 punkty i trzeba o tym widowisku zapomnieć jak najszybciej. Lewy Gavi i Stegen na plus
1
Mallorca walnęła solidny autobus ale ile tracimy jak nie ma Erica w składzie. Nie ma kto wyprowadzić tej piłki czy zaskoczyć jakimś szybkim przerzutem
0
Boże święty, wchodzi spokój na boisko. Nareszcie xD
3
Kessie do zmiany na już. Chłop jest poza grą a jeśli dostanie piłkę to nie jest w stanie zrobić nic poza podaniem do tylu lib w poprzek
0
@FCB_dimiC Busquets akurat top bo kreuje, rozciąga i rzuca prostopadłe
1
Kessie w ogóle gdzieś biega w strefie między napastnikiem a prawoskrzydłowym. Dziwna taktyka bo w ogóle nie jest pod grą jeśli chodzi o rozgrywanie ani za bardzo nie pomaga w defensywie. Jedno przedłużenie piłki do Lewego sam na sam mu wyszło, a tak to strasznie surowy piłkarz. Zastanawiam się co jest jego atutem poza tym że biegac potrafi
0
@Nazio87 A jak mecz spokojny to doliczy 8 bo kazali xD
1
Uuu zadymka fiu fiu fiu
0
@Tuc Wejdzie po kursie 1.0
5
Kurde jaki ten Fati się zrobił ociężały i bez werwy
0
De Galarreta będzie dziś zagrożeniem
0
@TR3YWAY Wytrwałem w takim trybie półtora roku xD
Ciężko było łączyć z alkoholizmem
1
@Maciej1078 Ale jak RSSS gra to nawet nie pogadasz, bo mecze to na flashcorze. Zawsze bawi ale to szkoda czasu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Czas na dochodzenie i szukanie podszywek XD
3
@Kapitan hawk O dziwne że nie napisałeś nic o Ronaldo ani jego fanach, kibicu Barcelony xD
0
Coolio przy tym trybie życia i tak chyba długo pociągnął a klasyk klasyków i tak jest jeden
2
Dobra to tylko skończyć robotę i biegem na chate instalować fifke. Nie mogę się doczekać tych nerwów i wyklinania
0
Wymiana banana na ananasa
0
To teraz bunga bunga z panią premier o ile Silvio drygnie
0
Jakieś mordobicie jest ustalone po meczu? Tego łysego z Walii coś nosi przy linii
4
Krychowiak co poczarował
0
Wzrasta optymizm na mecz z Arabusami, może ugramy