1

Ale to było piękne. Podanie i wykończenie

0

Typ z Viaplay chyba po raz kolejny na Fodena mówi Grylisz
Prawie jak kiedyś Szpaku Messiego z Maradoną mylił

0

@Coutinho007 W świecie poziomek on to poziom

0

Defensorzy ewidentnie chcą podnieść Pepuli cisnienie

6

@Rust_Cohle Ktoś musi pomóc utrzymać ten wielki mental na ławce

2

Oglądam sobie Valencie i widzę że La Liga już chyba zrezygnowała ze wspierania Ukraińców. Flaga ukraińska przy grafice z wynikiem gdzieś zniknęła, teraz hype na Indonezję

0

Co z Rodrim w City? Jakiś uraz?

2

Ten mecz to paździerz jakich mało. Ważne że są 3 punkty i trzeba o tym widowisku zapomnieć jak najszybciej. Lewy Gavi i Stegen na plus

1

Mallorca walnęła solidny autobus ale ile tracimy jak nie ma Erica w składzie. Nie ma kto wyprowadzić tej piłki czy zaskoczyć jakimś szybkim przerzutem

0

Boże święty, wchodzi spokój na boisko. Nareszcie xD

3

Kessie do zmiany na już. Chłop jest poza grą a jeśli dostanie piłkę to nie jest w stanie zrobić nic poza podaniem do tylu lib w poprzek

0

@FCB_dimiC Busquets akurat top bo kreuje, rozciąga i rzuca prostopadłe

1

Kessie w ogóle gdzieś biega w strefie między napastnikiem a prawoskrzydłowym. Dziwna taktyka bo w ogóle nie jest pod grą jeśli chodzi o rozgrywanie ani za bardzo nie pomaga w defensywie. Jedno przedłużenie piłki do Lewego sam na sam mu wyszło, a tak to strasznie surowy piłkarz. Zastanawiam się co jest jego atutem poza tym że biegac potrafi

0

@Nazio87 A jak mecz spokojny to doliczy 8 bo kazali xD

1

Uuu zadymka fiu fiu fiu

0

@Tuc Wejdzie po kursie 1.0

5

Kurde jaki ten Fati się zrobił ociężały i bez werwy

0

De Galarreta będzie dziś zagrożeniem

0

@TR3YWAY Wytrwałem w takim trybie półtora roku xD
Ciężko było łączyć z alkoholizmem

1

@Maciej1078 Ale jak RSSS gra to nawet nie pogadasz, bo mecze to na flashcorze. Zawsze bawi ale to szkoda czasu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Czas na dochodzenie i szukanie podszywek XD

3

@Kapitan hawk O dziwne że nie napisałeś nic o Ronaldo ani jego fanach, kibicu Barcelony xD

0

Coolio przy tym trybie życia i tak chyba długo pociągnął a klasyk klasyków i tak jest jeden


2

Dobra to tylko skończyć robotę i biegem na chate instalować fifke. Nie mogę się doczekać tych nerwów i wyklinania

0

Wymiana banana na ananasa

0

To teraz bunga bunga z panią premier o ile Silvio drygnie

0

Jakieś mordobicie jest ustalone po meczu? Tego łysego z Walii coś nosi przy linii

4

Krychowiak co poczarował

0

Wzrasta optymizm na mecz z Arabusami, może ugramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?