BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Luton klepie Everton xD
0
Ale Neto poszedł na przebój
0
@Guess dobra, zaliczone
0
Jednak spalony będzie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartoszplucinski Zanim się zaczął
2
A czy wasze miasta nawiedziła już awaria dystrybutora? Ja myślałem że to w internecie w większości jest przesada, ale nie, dziś sam byłem świadkiem takiej sytuacji. No kłamstwo prosto w oczy, wstyd, żenada i poziom propagandy Białorusi
3
De Zerbi chyba myslami w Barcelonie
0
Liverpool Totki, Girona Real o jednej godzinie. I co tu kurde wybrac bo oba mecze się zapowiadają fantastycznie. Na deser jeszcze jedne z najlepszych derbów w Hiszpanii - Sociedad Bilbao
2
I jeszcze na dobranoc wielkie propsy dla Ferrana za idealnie wymierzoną wrzutkę do Yamala
0
@tristan87 Merci Ramos
1
@Litman Nie no, proponuję ochłonąć XD Fermin śmiga pięknie ale nie przesadzajmy
0
Teraz jest idealny moment na wprowadzenie Alonso xD
0
Ramos czerwony ale na ryju XDDD
1
@MesQueUnClub96 może dlatego że raz lewy gra jak gowno a raz mu coś wyjdzie i tę piłkę dobije? no chyba że za granie gówna należy głaskać po główce i chwalić to ok smok
3
Ale Fermin jest fajniutki w tej swojej grze
0
Oj co się Robercik ma z tymi pietkami
1
Lewy stoi kryty przy bramkarzu, Lamine strzela w dobrej sytuacji a lewy dalej macha łapami. Potem wychodzi i mówi że on wspiera i uczy kolegów xD
1
To jest właśnie magia Yamala. Po pierwszej połowie był do zmiany ale zawsze może coś wyczarować
3
Kolejna zmarnowana sytuacja, a czas ucieka
0
@Lucerfi nie stresuj się
2
Ramos juz zaciera rączki na myśl o rożnym w 94'
3
@AFA90 Jakby zerwał to by nie chodził. Naciągnięcie lub delikatne naderwanie. Myślę max 3 tyg
0
Cancelo momentami wygląda jak najlepszy piłkarz świata xD
0
O jezus co za piła od Dodiego. Wizja, drybling i strzały
1
Dodi ty wariacie zwariowany
2
Gavi dziękujemy XD
0
Nono Dodi paradoksalnie najjaśniejszym punktem w ofensywie Sevilli
0
Ewidentnie brakuje narazie tej kracji lewego w środku pola