BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 zostawcie Joao w spokoju
0
@tristan87 Ludzie uspokójcie sie XDDD
0
No i po konferencji. Kudłaty mógł sobie chociaż oko na fioletowo wymalować albo rękę w temblak wsadzić to nadałby tragizmu całej sytuacji
4
Ciekawe czy aferę w Alkmaar połączą dziś w tvp z Tuskiem i Brukselą
7
Jak już się dzieją takie rzeczy to chociaż mogliby w końcu wystrzelić mini majka z procy
0
@escarabajo Glik/Krychowiak ewentualnie Jacek Bąk
0
I jak ten Fati wyglądał?
0
@Kamiloza91 https://vm.tiktok.com/ZGJc4yHA1/
1
@kanver_ narazie laska jedna dała zakaz publikacji ss i w ogóle nie chce juz nagle o tym rozmawiać. grube przelewy poszły xD
0
Czemu Stegen nie oddał opaski Roberto gdy ten wszedł?
1
@Gwyn puziol dani alvis
1
Mamy farta na maksa
1
To już jest po prostu głupota, czysta odklejka Cancelo
1
Imagine wygrywać po 5:0 w każdym meczu LM.. Prowadzenie z dość ciężkim rywalem na ich terenie, wiele kontuzji w drużynie i narzekanie. Kurde rozpieszczeni jesteście xD
0
@Medium Jakieś teorie kto mógłby to być? xD
2
Ogień Ferran, lecimy
4
Romeu nie dojeżdża fest, a Cancelo jeszcze faul i wyleci. Chyba kapitan będzie musiał wejść
0
Robercik weź otrzasnij się
0
Ułamek sekundy. Jakby to dziubnal to byłoby pięknie
4
@FcPortoFan1999 Ale klimacik odjechany, zazdro
0
Dziś jest odpowiedni moment na takie szybkie 1:0 i obrona Częstochowy z mega fartem i trzema genialnymi, ratującymi wynik paradami Mareczka
1
@Pawel13sz o ile w 23 minucie nie będzie sygnalizował problemu mięśniowego xD
0
@Kaamilos87 Newcastle się spulta jak z milanem full obrona i 0:0
0
@kstyko O tak dokładnie
4
@Culer9002 Tego jednego chłopa to pamiętam z Eurosportu. Nie wiem jak się nazywa ale swego czasu bundeslige i skróty fajnie komentował xD
0
@Rysiu To miał być nowy, lepszy Busi i wyszło jak wyszło xD
0
@matirix20 Po pierwsze zasłużył tym co zrobił dla Atleti, po drugie myślę że w okręgówce by przeżywał tak samo. Najlepszy obrazek z LM to i tak jak sędziego technicznego pierdyknął w bark gdy emocje poniosły xD
17
Simeone jest jaki jest, ale jak widzisz jak chłop szaleje przy linii, jak przeżywa, jak pobudza kibiców to po prostu jest to piękny obrazek. W tym obecnym futbolu miło widzieć jak ktoś całe serce oddaje dla drużyny
0
Atletico jest ostatnio szalone
9
@Encore @Medium Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość