4

@Kgorecki2500 zostawcie Joao w spokoju

0

@tristan87 Ludzie uspokójcie sie XDDD

0

No i po konferencji. Kudłaty mógł sobie chociaż oko na fioletowo wymalować albo rękę w temblak wsadzić to nadałby tragizmu całej sytuacji

4

Ciekawe czy aferę w Alkmaar połączą dziś w tvp z Tuskiem i Brukselą

7

Jak już się dzieją takie rzeczy to chociaż mogliby w końcu wystrzelić mini majka z procy

0

@escarabajo Glik/Krychowiak ewentualnie Jacek Bąk

0

I jak ten Fati wyglądał?

0

1

@kanver_ narazie laska jedna dała zakaz publikacji ss i w ogóle nie chce juz nagle o tym rozmawiać. grube przelewy poszły xD

0

Czemu Stegen nie oddał opaski Roberto gdy ten wszedł?

1

@Gwyn puziol dani alvis

1

Mamy farta na maksa

1

To już jest po prostu głupota, czysta odklejka Cancelo

1

Imagine wygrywać po 5:0 w każdym meczu LM.. Prowadzenie z dość ciężkim rywalem na ich terenie, wiele kontuzji w drużynie i narzekanie. Kurde rozpieszczeni jesteście xD

0

@Medium Jakieś teorie kto mógłby to być? xD

2

Ogień Ferran, lecimy

4

Romeu nie dojeżdża fest, a Cancelo jeszcze faul i wyleci. Chyba kapitan będzie musiał wejść

0

Robercik weź otrzasnij się

0

Ułamek sekundy. Jakby to dziubnal to byłoby pięknie

4

@FcPortoFan1999 Ale klimacik odjechany, zazdro

0

Dziś jest odpowiedni moment na takie szybkie 1:0 i obrona Częstochowy z mega fartem i trzema genialnymi, ratującymi wynik paradami Mareczka

1

@Pawel13sz o ile w 23 minucie nie będzie sygnalizował problemu mięśniowego xD

0

@Kaamilos87 Newcastle się spulta jak z milanem full obrona i 0:0

0

@kstyko O tak dokładnie

4

@Culer9002 Tego jednego chłopa to pamiętam z Eurosportu. Nie wiem jak się nazywa ale swego czasu bundeslige i skróty fajnie komentował xD

0

@Rysiu To miał być nowy, lepszy Busi i wyszło jak wyszło xD

0

@matirix20 Po pierwsze zasłużył tym co zrobił dla Atleti, po drugie myślę że w okręgówce by przeżywał tak samo. Najlepszy obrazek z LM to i tak jak sędziego technicznego pierdyknął w bark gdy emocje poniosły xD

17

Simeone jest jaki jest, ale jak widzisz jak chłop szaleje przy linii, jak przeżywa, jak pobudza kibiców to po prostu jest to piękny obrazek. W tym obecnym futbolu miło widzieć jak ktoś całe serce oddaje dla drużyny

0

Atletico jest ostatnio szalone

9

@Encore @Medium Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?