BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jestem taki podekscytowany...
0
Rosicky z opaską w kadrze Polski
0
@michal26 Pojawiają się głosy że gdzieniegdzie brakuje kart i niewiadomy jest czas oczekiwania na dowiezienie xD
7
@Kapitan hawk Taki somsiad to skarb
23
Ale cieszy wysoka frekwencja, naród się zmobilizował
2
@tristan87 Dziwne że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby głosować na takich kioskach jak w maku
0
Czy wybory w innych krajach są np w jakiejś formie online, a nie że papierowe karty? Że wchodzisz, jakiś skan dowodu czy coś, wybierasz na ekraniku kandydata i cyk do systemu od razu idzie bez liczenia ręcznego xD
2
@Compadre taktyk
0
@Gronek Masz link do tego kuponu? Bo nie mogę znaleźć xD
0
@Nazio_87 Kto to przepowiedział
5
@Kgorecki2500 podobno największy hit w piekle
1
@cris27 Zakładasz wiatrówkę i lecisz gdzie chcesz. Lekki deszcz jest bardziej przyjemny niż te okropne palące słońce przed którym się nie schowasz
1
@MarioVeB! Będzie doił hajsik, po co miałby odchodzić
8
presto che non resisto italodisco
0
@FCKubanczyk89 fifa 23
1
@mkord a jaka kultura
2
@Esteban_ moj sufit to nie twoja sprawa
0
@Barcasub Rocznikowo mają tyle samo
9
@FCB24 A bierzecie pod uwagę to że młody wiek zwiększa wartość piłkarza?
7 lat różnicy może chyba wpływać nieco korzystnie na wartość Gaviego względem de Jonga ale może się mylę
1
No jest wszystko w porządku jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków
0
@Hajny a ty myślisz że jak to działa
0
A Gavi w wyjściowym przeciw tym rzeźnikom z wysp, po dolegliwościach zdrowotnych... Oj Kszawi Kszawi. Jeszcze pewnie Yamal wejdzie i dalej zajeżdżanie młodego zawodnika
5
@kamyk_23 Nie chce mi sie typować ale myślę że Konfa i Trzecia Droga zaskoczą pozytywnie wynikiem 2x +15 procent i to będzie sygnał że to gówno popis się kończy (przynajmniej mam taką nadzieję)
0
Myślicie że Szczęsny jest urażony brakiem opaski?
2
@Emhyr Polska Parta Przyjaciół Piwa też była xD
0
Komentarz usunięty
2
@Firestone Żenada XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 papa dance naj story
2
@AlexDark00 dziwnym ten kto nie ma takich fantazji, co za zacofani ludzie ja pier