1

@Rust_Cohle Zostaw ten hazard...

1

jebla idzie dostać

0

@Barcelonka070 4 lata narzekania na poprzedników, tak jak przez 8 lat narzekał pis xD

0

@Michael24 To miało swój urok XDDD Szkoda tylko że nie przeforsowali tego żeby tę trawkę zdepenalizowac

2

@Kgorecki2500 Pytanie na ile stabilny będzie taki twór koalicyjny jak ma zostać utworzony i czy tak czy siak nie skończy się to wcześniejszymi wyborami

0

Czy możemy ewentualnie oczekiwać haseł typu że wyniki przekręcono? Oj może być jeszcze smiechulcowo xD

0

@Nazio_87 Głosują

1

Koniec mistrzostw, do widzenia

0

@MesQueUnClub96 ale w ramblowskiej ankiecie było? można zaliczyć

0

No dobra to kto z was głosował na PiS? Robią najwyższy wynik a nikt się przyznać nie chce

0

@draxidox plot twist

3

@Ojciec5tkidzieci Myślę że każdy w dupie ma konfe, beka jest bardziej z gimbusów, ich wyznawców, którzy przewidywali tutaj prawie że zwycięstwo tych wyborów

3

@PatrychoO jak z dnia swira

0

@Aureczek Sam na nich głosowałem, mam nadzieję że Hołownia się nie zeszmaci jak Kukiz i wniesie choć trochę świeżości do tej naszej polityki

0

@SinMistico Sytuacja w Krakowie na Limanowskiego. Od 19 brak kart do głosowania, ludzie czekają do tej pory. Karty mają dojechać ale będzie też oczekiwanie (ok godziny) az je ostemplują. Podobno ludzie na psy dzwonili kilka razy i w ogóle XD

Karty podobno przywieźli ale pomylili okręg czy coś. Złe karty do senatu XD

0

A ludzie nadal czekają na karty (jeszcze nie przywieźli) + po przywiezieniu będzie oczekiwanie aż je ostemplują. Niezły cyrk

4

@Pawlak1992 Nie. Po prostu skończy się to rozbiorami prędzej czy później

1

@Hajny to było po prostu nawiązanie do narzekania ogółu na to że Xavi wystawia Yamala i w związku z tym chłopak złapał problem, dyskusja niepoważna i bez sensu

6

@Barca1992 Idealny przykład wyprania mózgu przez reżim

21

@Sysia11 nie zapomnij o tym że wpuści imigrantów i będzie robił wszystko dla dziadka z wermachtu

0

@Hajny zacznij się interesować więc piłką nożną. żegnam

0

0

Ale misja stworzenia rządu i tak zostanie przekazana Morawieckiemu z racji wygranej w wyborach tak? Jak to teraz będzie wyglądało

12

Co jak co ale beka z konfederacji. W ankietach internetowych zbierali głosy aż miło, ale to chyba dlatego że nie wymaga się do tego pełnoletności xD

0

Where fajerwerki i konfetti

2

Jestem taki podekscytowany...

0

Rosicky z opaską w kadrze Polski

0

@michal26 Pojawiają się głosy że gdzieniegdzie brakuje kart i niewiadomy jest czas oczekiwania na dowiezienie xD

7

@Kapitan hawk Taki somsiad to skarb

23

Ale cieszy wysoka frekwencja, naród się zmobilizował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?