BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adi7adi8 Chelsea 120mln już ma naszykowane
8
@Luciano99 Zagrasz w grę, a później się obudzisz na warsztacie, z małpką w dłoni przed rozpoczęciem pracy. To pułapka
2
@Ptasior Pocieszny, nieco niesforny Janusz. Szkoda że potem wąsa zgolił xD
1
@Kgorecki2500 Korwin można by powiedzieć że jest inteligentny i kontrowersyjny. Wipler to po prostu głupek
7
@Gwyn Ale jak to mówiła Kidawa Błońska facet po pracy może przyjść i spokojnie oglądać mecz
0
@NsKi a wiesz jakie wydanie? Biblia tysiąclecia czy może poznańska? a może jeszcze coś innego? to podobno ma duże znaczenie jeśli chodzi o język itd
1
Czytaliście kiedyś Pismo Święte tak od początku do końca? Nie chodzi tu o wiarę tylko po prostu pod względem literatury mnie ciekawi, bo dziwnie byłoby nie przeczytać tak popularnej książki od x lat. Ktoś próbował i przebrnął? Warto?
2
@OBSERWATOR2021 Ja chyba znowu zacznę
1
@gumaz hola hola bratku, ale czemu nic nie wspomnisz o tym co było 8 lat temu
0
@Barca1922 Nieźle tam macie na tym Podlasiu
1
@Rl9k1nG A gdzie byś chciał mieszkać(dzielnica) i na czym ci zależy? Ja się wyprowadziłem po maturach, mieszkam 6 rok i nie narzekam. Dużo możliwości, miasto żyje non stop, dużo fajnych ludzi i miejsc, dodatkowo jest po prostu ładnie. Czy czysto? To zależy od lokalizacji bo w niektórych miejscach syf i zaszczurzenie jest konkretne. Bezpiecznie IMO max bo nigdy żadnych problemów nie miałem nawet wracając srodkiem nocy przez trójkąt ledwo widząc na oczy xD
Mieszkam w centrum więc nie mam co narzekać na komunikację, ale niektórzy się na to żalą mieszkając nieco dalej
1
@pikass14 Też tak mam + czarne pixele na pol ekranu na sekundę losowo w trakcie spotkań xD
0
@Nazio_87 A za co chcą go pod TK postawić? Za to że misję utworzenia rządu da zwycięskiej partii? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Ja bym poprosił jeszcze o Kaminiaka
0
@agaFCB co ona powiedziała? bo tylko szlyszalem z kuchni że to ją szansę kosztuje xD
1
Ej włączcie sobie 1 z 10. Jaki śmieszny chłop gra z nr 5, nigdy takiego nie widziałem
0
@_barti ale nie będzie smiesznego dziadzia w muszce
1
Ale za 4 lata, bez Korwina, to już na pewno się uda XD
0
@takisobiektos Dlatego będzie śledztwo które wszystko wyjaśni, a Milan dostanie -15pkt
1
@takisobiektos Bo Milan wiedział o włoskiej aferze hazardowej dużo wcześniej i dlatego wypchał Tonaliego z klubu, aby uniknąć straty zawodnika na jakiś okres czasu, a dodatkowo pokaźnie na nim zarobić
4
@Criss18Barca to państwo już przepadło tak czy siak
1
@Encore Milan wiedział i go wypchał, dostaną karę odjęcia punktów po śledztwie
A Zalewski przekupił gościa żeby ten powiedział że to był jednak prank lol
17
@MessiForeverTheBest Barca Enrique nie powąchałaby piłki mierząc się z Barca Pepa
0
@jacobFCB Nawet jeśli się dogadają to myślę że max 2 lata i będą powtórzone wybory. Strasznie ciężko będzie im utrzymać rząd w takim składzie
0
@avanes skasuj wszystko z linku do (?) włącznie
0
Oglądaliście film Uncharted z 2022? Widzę wleciało na Netflixa. Warto obejrzeć czy szkoda czasu?
1
@Rust_Cohle Zostaw ten hazard...
1
jebla idzie dostać
0
@Barcelonka070 4 lata narzekania na poprzedników, tak jak przez 8 lat narzekał pis xD