2

@adi7adi8 Chelsea 120mln już ma naszykowane

8

@Luciano99 Zagrasz w grę, a później się obudzisz na warsztacie, z małpką w dłoni przed rozpoczęciem pracy. To pułapka

2

@Ptasior Pocieszny, nieco niesforny Janusz. Szkoda że potem wąsa zgolił xD

1

@Kgorecki2500 Korwin można by powiedzieć że jest inteligentny i kontrowersyjny. Wipler to po prostu głupek

7

@Gwyn Ale jak to mówiła Kidawa Błońska facet po pracy może przyjść i spokojnie oglądać mecz

0

@NsKi a wiesz jakie wydanie? Biblia tysiąclecia czy może poznańska? a może jeszcze coś innego? to podobno ma duże znaczenie jeśli chodzi o język itd

1

Czytaliście kiedyś Pismo Święte tak od początku do końca? Nie chodzi tu o wiarę tylko po prostu pod względem literatury mnie ciekawi, bo dziwnie byłoby nie przeczytać tak popularnej książki od x lat. Ktoś próbował i przebrnął? Warto?

2

@OBSERWATOR2021 Ja chyba znowu zacznę

1

@gumaz hola hola bratku, ale czemu nic nie wspomnisz o tym co było 8 lat temu

0

@Barca1922 Nieźle tam macie na tym Podlasiu

1

@Rl9k1nG A gdzie byś chciał mieszkać(dzielnica) i na czym ci zależy? Ja się wyprowadziłem po maturach, mieszkam 6 rok i nie narzekam. Dużo możliwości, miasto żyje non stop, dużo fajnych ludzi i miejsc, dodatkowo jest po prostu ładnie. Czy czysto? To zależy od lokalizacji bo w niektórych miejscach syf i zaszczurzenie jest konkretne. Bezpiecznie IMO max bo nigdy żadnych problemów nie miałem nawet wracając srodkiem nocy przez trójkąt ledwo widząc na oczy xD
Mieszkam w centrum więc nie mam co narzekać na komunikację, ale niektórzy się na to żalą mieszkając nieco dalej

1

@pikass14 Też tak mam + czarne pixele na pol ekranu na sekundę losowo w trakcie spotkań xD

0

@Nazio_87 A za co chcą go pod TK postawić? Za to że misję utworzenia rządu da zwycięskiej partii? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Ja bym poprosił jeszcze o Kaminiaka

0

@agaFCB co ona powiedziała? bo tylko szlyszalem z kuchni że to ją szansę kosztuje xD

1

Ej włączcie sobie 1 z 10. Jaki śmieszny chłop gra z nr 5, nigdy takiego nie widziałem

0

@_barti ale nie będzie smiesznego dziadzia w muszce

1

Ale za 4 lata, bez Korwina, to już na pewno się uda XD

0

@takisobiektos Dlatego będzie śledztwo które wszystko wyjaśni, a Milan dostanie -15pkt

1

@takisobiektos Bo Milan wiedział o włoskiej aferze hazardowej dużo wcześniej i dlatego wypchał Tonaliego z klubu, aby uniknąć straty zawodnika na jakiś okres czasu, a dodatkowo pokaźnie na nim zarobić

4

@Criss18Barca to państwo już przepadło tak czy siak

1

@Encore Milan wiedział i go wypchał, dostaną karę odjęcia punktów po śledztwie

A Zalewski przekupił gościa żeby ten powiedział że to był jednak prank lol

17

@MessiForeverTheBest Barca Enrique nie powąchałaby piłki mierząc się z Barca Pepa

0

@jacobFCB Nawet jeśli się dogadają to myślę że max 2 lata i będą powtórzone wybory. Strasznie ciężko będzie im utrzymać rząd w takim składzie

0

@avanes skasuj wszystko z linku do (?) włącznie

0

Oglądaliście film Uncharted z 2022? Widzę wleciało na Netflixa. Warto obejrzeć czy szkoda czasu?

1

@Rust_Cohle Zostaw ten hazard...

1

jebla idzie dostać

0

@Barcelonka070 4 lata narzekania na poprzedników, tak jak przez 8 lat narzekał pis xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?