BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi pewnie się spuszcza i pompuje energię w szatni a Robercik dalej na telefonie siedzi i ogląda relację anki z kamieniołomu
0
Ale to siadło ulala
1
@qbuteq proszę się odczepic
0
@Seledynowy łysy z brejzers>>>>
0
Fajnie chodzi piłeczka, jest pressing i wiatr na skrzydłach
1
W ogole Rayo planuje jakoś przebudować stadion żeby mieć drugą trybunę za bramką?
0
@parpe Myślę że Stones albo Akanji mógłby u nas wyglądać podobnie jak Oriol
0
@Rust_Cohle a tu gen frajerstwa czelsiokow się włączy i będziemy miec 4:0 po 1 połowie dla Newcastle pomimo tylu kontuzji
0
@RomanHoffer Dla łysych zostały tylko milfy
0
@Rl9k1nG O widzisz, może warto wziąć przykład bo u mnie 2 po pracy to też niestety codzienność xD
1
@Czajka90 A co w tym złego? Akurat pod obiadek
0
kolo terrorita na narodowym
0
Czy Lewandowski śpiewał hymn??????
0
polska gurom!!!!
0
@ArterkHD 2/3 butelki piwa w pelni zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu
0
@maatiixx taktyk
1
@MOLESTA akurat jeden wróci to drugi się połamie
0
Na szczęście mamy Robsona który ogarnie 9tke i miediapuntą w miedzyczasie tez może być więc git
0
Jakieś fatum i katastrofa. Pedri zajechany od dawna i teraz z dupy strzał w tej zjechanej przerwie reprezentacyjnej, nikimu nie potrzebnej, taka kontuzja Gaviego. Oby to chłop wyleczył i dalej był sobą, chociaż więzadełka to jak każdy wie często jest koniec lub zahamowanie kariery
2
@Popitek12 @Don-Corleone
0
@MarcelNJ11 podałbyś nie gadaj
3
@RomanHoffer Maja, ten głos robi robotę
1
@Barcasub Typowy Argentyńczyk xD
0
Wielka szkoda, bo jest to ktoś kto by mógł wnieść świeżość w nasz atak. Jeśli jednak zostanie w Bilbao to też będzie fajnie bo szkoda żeby tacy zawodnicy uciekali z ligi
2
@wpwelement Wyrzuca z okienka pisania w momencie odpowiadania na komentarz
0
@Firestone Myslisz ze z Puigiem by się dogadał?
20
Stary a głupi
Mega niemiłe podejście. Może te niektóre medialne prowokacje o ciężkim charakterze Lewego i wybujałym ego są prawdziwe. Jak był zdenerwowany to mógł mu tę piątkę przybić z pełnej mocy żeby rozładować złość ale nie takie coś xD Kiedyś była drużyna gdzie jeden za drugiego by w ogień wskoczył, teraz jakby coś się zmieniło + ta wcześniejsza wypowiedź Gundo daje do myślenia
1
@Lionel_Messi10 I nie trenował ani jednego poważnego klubu. Przecież tu presja by go zjadła. Następny wynalazek metody na krasnoluda czyli albo się uda albo się nie uda. Ja już wolę Xaviego niech sobie spokojnie pracuje niż kogoś kogo za pół roku będą wypychać jak Pottera bo się spali
0
@Lionel_Messi10 To ja już wolę Paco Jemeza XD
20
Właśnie takie mecze decydują o tym że Premier League jest daleko daleko z przodu przed każdą inną ligą