1

@mrboom Podobno strzelanina, dwóch policjantów miałoby byc rannych
https://zapodaj.net/images/95bce5f22b4f8.jpg

0

@bartekvisca bedzie wersja na ps3?

0

@kamiVeB Porownaj to do Araujo

1

@AFA90 ale taka żeby można było słuchać na siłowni

0

@PatrychoO 4f na klacie i oshee na barku

0

@Foro już to zgłaszam

0

@Kgorecki2500 a może to they them

7

Fermin za Gundo to najlepsze co nas może spotkać po przerwie, dramat występ naprawdę

0

Jest mentalność i charakter

0

@Technik Wolny, zamulony, przeciętny dziad. W ogóle ten błysk zniknął

0

@lntrowertyk ze względu na twoje słowa. musisz mieć bardzo krótka pamięć lub oglądać Barcelonę od 3 msc jesli rzucasz takie stwierdzenia co do pedriego

0

@lntrowertyk bredzisz niesamowicie

0

Gundo to niestety cień piłkarza z City. Może to kwestia tego że w City grał bardzo wysoko, a tutaj musi grać nieco głębiej a może po prostu czas na emeryturke

1

@Comentateiro I teraz patrz jak wygląda reprezentacja Francji, a jak Argentyny

1

Dla ligi fajnie, to na pewno. Gorzej że w Bilbao może przespać odpowiedni moment na zrobienie wielkiej kariery, podobnie jak to uczynił wcześniej jego brat czy np. Gaya w Valencii

1

@Rust_Cohle PROSTO na koszulce krzywo na mordzie

0

w SBC dostępne jest wyzwanie za które otrzymamy koszulkę piłkarską PROSTO. No co by nie mówić to fajna współpraca xD

0

@TR3YWAY lepszy mądry pijak niż kolorowowlosy piszczący do mikrofonu i sprzedający na psach

0

2

@Kamiloza91 Nie masz wrażenia że wszyscy chcą samograja na już? Nie jesteśmy już w top5 klubów świata. Mamy jakiś tam potencjał ale jesteśmy ekonomicznym trupem a nasze wzmocnienia to wypożyczenia lub transfery za frajer. Wystarczy popatrzeć na kluby które ten potencjał finansowy mają, wydają fortunę a i tak za wiele z tego im nie wychodzi (psg, utd, chelsea). Ja naprawdę chciałbym aby kadencja Xaviego potrwała długo, chciałbym aby tutaj stworzył się mocny kolektyw i żebyśmy wiedzieli co chcemy osiągnąć. Arteta dostał czas, zdobył wicemistrzostwo i jest królem

Inna sprawa to nasz styl i wykładanie się na plackach, ale i tak czekam co najmniej na koniec sezonu z ocenami bo jakiś gniot typu de zerbi tutaj naprawdę nic nie wniesie i dalej będziemy się bawić w zmiany trenerów co chwilę

19

@Kamiloza91 Tego czego dokonał jako piłkarz nikt nigdy mu nie zapomni. Jako trener? Poczekajmy. Dla mnie i tak zwwsze będzie bohaterem, wystarczy sobie przypomnieć w jakiej sytuacji obejmował ten klub i jeszcze skurczybyk zdobył mistrzostwo. Z ocenami i tak bym się wstrzymał do końca sezonu

1

@tristan87 zwierzyniec

0

Działa wam normalnie gameplay w fut? Chciałem machnąć FC na szybko to lagi na maksa i nie wiem czy coś mi się stało z internetem czy chomiku od ea nie wyrabiają

0

@VegetaPolska De Zerbi by uciągnął hehe

0

Znacie jakieś ciekawe eksperymenty naukowe o których można sobie poczytać? Coś na zasadzie eksperymentu calhouna czy eksperymentu więziennego Stanford

0

@Emhyr Poczekajmy z ocenami bo zaraz może się polamac

2

@barcanawieki Kup mu brutala. Niech w końcu pachnie jak prawdziwy mężczyzna

0

Piękna zima w Sudetach, jednak jak nawali tego śniegu za kostkę to jest przyjemnie i klimatycznie

0

Griezmann bania i prowadzenie

0

Greenwood ale rakieta zza pola karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?