BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom Podobno strzelanina, dwóch policjantów miałoby byc rannych
https://zapodaj.net/images/95bce5f22b4f8.jpg
0
@bartekvisca bedzie wersja na ps3?
0
@kamiVeB Porownaj to do Araujo
1
@AFA90 ale taka żeby można było słuchać na siłowni
0
@PatrychoO 4f na klacie i oshee na barku
0
@Foro już to zgłaszam
0
@Kgorecki2500 a może to they them
7
Fermin za Gundo to najlepsze co nas może spotkać po przerwie, dramat występ naprawdę
0
Jest mentalność i charakter
0
@Technik Wolny, zamulony, przeciętny dziad. W ogóle ten błysk zniknął
0
@lntrowertyk ze względu na twoje słowa. musisz mieć bardzo krótka pamięć lub oglądać Barcelonę od 3 msc jesli rzucasz takie stwierdzenia co do pedriego
0
@lntrowertyk bredzisz niesamowicie
0
Gundo to niestety cień piłkarza z City. Może to kwestia tego że w City grał bardzo wysoko, a tutaj musi grać nieco głębiej a może po prostu czas na emeryturke
1
@Comentateiro I teraz patrz jak wygląda reprezentacja Francji, a jak Argentyny
1
Dla ligi fajnie, to na pewno. Gorzej że w Bilbao może przespać odpowiedni moment na zrobienie wielkiej kariery, podobnie jak to uczynił wcześniej jego brat czy np. Gaya w Valencii
1
@Rust_Cohle PROSTO na koszulce krzywo na mordzie
0
w SBC dostępne jest wyzwanie za które otrzymamy koszulkę piłkarską PROSTO. No co by nie mówić to fajna współpraca xD
0
@TR3YWAY lepszy mądry pijak niż kolorowowlosy piszczący do mikrofonu i sprzedający na psach
0
https://zapodaj.net/images/d95d569bd0ea7.jpg
Idol
2
@Kamiloza91 Nie masz wrażenia że wszyscy chcą samograja na już? Nie jesteśmy już w top5 klubów świata. Mamy jakiś tam potencjał ale jesteśmy ekonomicznym trupem a nasze wzmocnienia to wypożyczenia lub transfery za frajer. Wystarczy popatrzeć na kluby które ten potencjał finansowy mają, wydają fortunę a i tak za wiele z tego im nie wychodzi (psg, utd, chelsea). Ja naprawdę chciałbym aby kadencja Xaviego potrwała długo, chciałbym aby tutaj stworzył się mocny kolektyw i żebyśmy wiedzieli co chcemy osiągnąć. Arteta dostał czas, zdobył wicemistrzostwo i jest królem
Inna sprawa to nasz styl i wykładanie się na plackach, ale i tak czekam co najmniej na koniec sezonu z ocenami bo jakiś gniot typu de zerbi tutaj naprawdę nic nie wniesie i dalej będziemy się bawić w zmiany trenerów co chwilę
19
@Kamiloza91 Tego czego dokonał jako piłkarz nikt nigdy mu nie zapomni. Jako trener? Poczekajmy. Dla mnie i tak zwwsze będzie bohaterem, wystarczy sobie przypomnieć w jakiej sytuacji obejmował ten klub i jeszcze skurczybyk zdobył mistrzostwo. Z ocenami i tak bym się wstrzymał do końca sezonu
1
@tristan87 zwierzyniec
0
Działa wam normalnie gameplay w fut? Chciałem machnąć FC na szybko to lagi na maksa i nie wiem czy coś mi się stało z internetem czy chomiku od ea nie wyrabiają
0
@VegetaPolska De Zerbi by uciągnął hehe
0
Znacie jakieś ciekawe eksperymenty naukowe o których można sobie poczytać? Coś na zasadzie eksperymentu calhouna czy eksperymentu więziennego Stanford
0
@Emhyr Poczekajmy z ocenami bo zaraz może się polamac
2
@barcanawieki Kup mu brutala. Niech w końcu pachnie jak prawdziwy mężczyzna
0
Piękna zima w Sudetach, jednak jak nawali tego śniegu za kostkę to jest przyjemnie i klimatycznie
0
Griezmann bania i prowadzenie
0
Greenwood ale rakieta zza pola karnego