0

GOL!!!

0

Casilias...

0

Jedyna taktyka - piła do przodu...

0

Współczuje Realowi grać w takich warunkach... może być bardzo ciekawie

0

Dobry wynik biorąc pod uwagę zestawienie obrony...

0

Czekam na tego chłopaka. Na pewno będzie wart wydanych pieniędzy bo w kwestii marketingowej jak ktoś słusznie zauważył i tak na siebie zarobi. Bywało jak choćby przy Ibrze, że Barca podejmowała większe ryzyko. Neymar ma "przewagę" wieku nad Ibrą bo starego lisa nie nauczysz nowych sztuczek. Wierzę, że zaadaptował by się w Barcelonie, ale mam też nadzieję, że nie będą tej opery mydlanej ciągnąć w nieskończoność.

0

Cesc Fàbregas jest jedynym graczem, który w każdym z pięciu spotkań wychodził na plac gry w podstawowej jedenastce?? Nie licząc Valdesa chyba.

0

al
Z tego co podaje Wikipedia 262 bramki

0

Źle się ten mecz ułożył. Najpierw Pique a potem pechowa strata bramki. Liczą się 3 punkty bo to dopiero początek drogi.

0

Kochani sport a futbol zwłaszcza uczy czasem pokory. Szkoda, że to my dostaliśmy taką lekcję wczoraj ale nie ma co załamywać rąk i wyciągać daleko idących wniosków. Tito się wprawi mam nadzieje i jeszcze nie raz pokaże nam kunszt na ławce trenerskiej. W końcu nie na darmo pracował z Pepem. Nie wieszajmy na nikim psów bo ten mecz to nie tylko wina poszczególnych jednostek. A Real... No cóż, zostały jeszcze co najmniej dwa mecze w La Liga. Będzie okazja żeby się odkuć i wtedy nikt (oczywiście poza Mou) nie będzie pamiętał Superpucharu Hiszpani.

0

Leo obyś tak nie tracił głowy do końca sezonu!

0

Spodziewałem się takich zachowań CR na EURO. Nie od dzisiaj było wiadomo, że szanse na to żeby coś osiągnął z Portugalią są marne. Brak pokory tego chłopaka jest dobijający.

0

Pele mam swój własny świat i własną hierarchię w której on sam jest bezapelacyjnie na pierwszym miejscu a reszta nie ma znaczenia... Aha a Neymar oczywiście jest jego następcą, głównie dlatego, że jest Brazylijczykiem. To nic, że póki co biega sobie w lidze brazylijskiej o której przeciętny kibic w Europie wie że taka jest i niewiele poza tym.
Ale w końcu wg szanownego pana Pele to jest najlepsza liga w której piłkarz "wszech czasów" nastrzelał ponad 1000 bramek.
Żałosne są te jego wypowiedzi...

0

DROGBA - Właściwie po raz kolejny mógł stać się antybohaterem swojego klubu a tu taki zwrot sytuacji. To pokazuje jak cienka jest czasem granica między porażką a sukcesem indywidualnym

0

Powiedzcie mi ale tak szczerze nie wkurza Was takie już nieco nużące stałe porównywanie tej dwójki? Mimo, że sercem jestem za Barceloną to Ronaldo w tym materiale miał w większości rację. To w jaki sposób powiedział, że jest lepszy każdy może zobaczyć... i jaka była jego reakcja (śmiech) potem. Dajmy już spokój temu ciągłemu najeżdżaniu na Cristiano bo co by o chłopaku nie powiedzieć- jest naprawdę dobry w tym co robi. Porównanie obu jest trudne a moim zdaniem nawet- bezcelowe. Ronaldo miał racje mówiąc, że to dwa różne silniki. Oba inaczej napędzają swoje kluby. Oboje grają zupełnie inną piłkę. Oboje są w stanie przesądzić o losach meczu. W tym sezonie to Ronaldo jest o krok przez Leo pomimo 50 bramek. Dokładnie tak jak to było rok temu gdy Leo oglądał plecy Ronaldo w klasyfikacji a to jednak On dostał Złotą piłkę.
Często wkurza mnie pretensjonalny ton wypowiedzi Ronaldo, jego zachowanie czy sposób bycia ale on taki właśnie jest i inny nie będzie. W tym nigdy nie będzie taki jak Leo! I z tego musimy być dumni. Bo to ich z pewnością różni. Z drugiej strony nie zapominajmy, że jesteśmy jedynie uzależnieni często od przekazu mediowego gdzie bardzo często Ronaldo kreuje się na tego który jest "po ciemnej stronie mocy". Więcej spokoju kochani i z wzajemnym szacunkiem!

0

Pana Mourinho czeka taka sama przyszłość jak Pele- pełna kompleksów bo NIGDY nie stworzy zespołu który dorówna stylem Barcelonie!

0

14 puchar będzie na pożegnanie :) I będzie odejście w wielkim stylu! Bo co by nie powiedzieć o tym sezonie to styl Barcy jaki wypracował Pep był WIELKI! Dziękuje za te niezapomniane chwile i emocje! POWODZENIA!

0

Może i futbol był w tym przypadku nie sprawiedliwy ale to nie Chelsea wywalczyła sobie finał a Barca go po prostu przegrała. Zabrakło skuteczności, szczęścia, czasem paru cm. Mam nadzieję, że Pep zostanie i pokaże w kolejnym sezonie, że Barca jest bezsprzecznie najlepsza :)

0

Jakoś po tych wspomnieniach rozmarzyłem się o duecie Messi i Ronaldinho za swoich najlepszych czasów...

0

Haha myślałem że napiszę coś oryginalnego od siebie o powrocie króla, a potem przeczytałem komentarze niżej :P

0

Panie Pele Pan razem z Latą założy jakiś klub emerytowanych nieudaczników :) pewnie jeszcze niejeden członek by się znalazł:)

0

Mou to idiota a Madryt nie potrafi przegrywać. Dowiedli po raz kolejny, że są gorsi nie tylko sportowo! Zastanawiam się czy FIFA da w końcu jakąś konsekwentną karę dla tego tłumacza...

0

Thiago robi powoli wielką karierę i od jakiegoś czasu jest na ustach wszystkich a Barca za takie pieniądze próbuje wykupić Cesca... Fabregas- TAK, 45milionów- NIE!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?