2

Powiem tak - Ronaldinho i Deco też kiedyś mieli pewny pierwszy skład do czasu aż...

Chyba potrzeba większej rewolucji. Albo w ogóle jakiejkolwiek..

0

Tak. Myślimy, że Barca może wygrać 6 pucharów. Wystarczająco satysfakcjonująca odpowiedź? -.-

0

albo rzuty karne...

0

W tym szaleństwie jest metoda. Różnica pomiędzy tą sytuacją a tym co jest w Realu polegała by na tym, że Valdes wiedziałby, że odchodzi po takim okresie a Ter Stegen wskakuje na stałe do bramki.

1

Barca, komentatorzy, sędziowie i w końcu Betis... wszystko na żenującym poziomie w tym spotkaniu.. Dobrze, że chociaż 3 pkt zostają na Camp Nou

0

Z całym szacunkiem ale czy to tak trudno wyszukać w necie samemu jakąś transmisję i indywidualnie dostosować do prędkości neta?? Jaki sens ma wklejanie linków tutaj? To prawie tak samo durne jak pytania w trakcie meczu o jego wynik w komentarzu...

0

Ktoś wie kiedy Real przestanie płakać?

0

A tak BTW tylko mnie się wyświetla tytuł na podtytule na głównej stronie w głównych tematach? Bo mam tak od pewnego czasu.

0

Czego się spinasz? Po to są komentarze, żeby wyrażać swoją opinię. A pomysł zastąpienia Neya przez Pedro głupi wcale nie jest więc spokojnie.

0

Transfer Songa nie był chyba do końca dobrym pomysłem. On sam przychodził tutaj myśląc, że uda Mu się zastapić Busiego a tymczasem pamiętam jak przed jego transferem mówiło się, że Song to mogła by być alternatywa na ŚO. Widzieli w nim chyba nowego Mascherano. Bo zmiennikiem ze swoimi umiejętnościami raczej nie chce być nawet w takim klubie jak Barca a widzi że Busi jest nie do ruszenia w kolektywie Barcy. Szkoda ale taka prawda.
Druga strona, że z Włochami zawsze wychodziliśmy jak Zabłocki na mydle. Kasy się od nich raczej nie wyciągnie.

0

Myślę, że Barca z powodzeniem mogła by zaoferować jeszcze roczny kontrakt Valdesowi a i dla Niego nie byłaby to strata. Miałby okres w którym wracałby do swojej dyspozycji a jednocześnie może pomógłby wprowadzić do drużyny Ter Stegena. Układ wydaje się być korzystny dla obu stron.

0

Victor zasłużył na znacznie lepsze pożegnanie z Barceloną.. Ciekawe co z Nim teraz będzie.. Strasznie Go szkoda.

0

Ja nie wiem... Czy na prawdę większość piłkarzy musi być takimi debilnymi hipokrytami?? Przecież za ten brak obiektywizmu się nóż w kieszeni otwiera..

0

Nareszcie jakiś głos rozsądku ;)

0

Śmieszna byłaby taka wypowiedź. "Chcę grać w takim i takim zespole ale tylko jak będe w podstawowej 11". Przecież zmieniając barwy musi liczyć się z konkurencją w zespole. Ściągać i jego i Ter Stegena. Stawiać na Niemca a Reina niech się cieszy, że w ogóle Barcelona bierze Go pod uwagę.

0

Zgadza się ale wiek robi swoje.

0

Dlaczego nie Reina? Skoro tak mu się pali do Barcelony i tak bardzo chciałby tutaj grać to ściągnąć ich obu. Pinto i tak nie będzie wiecznie tym drugim a Reina idealnie by go zastąpił w tej sytuacji.

0

Równie dobrze można do tego podejść z drugiej strony. Przez długi czas nie zachwycał swoją formą w Barcelonie a konsekwentnie na niego stawiano. Ten czas zaprocentował i dzisiaj jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.
Ale mimo to faktycznie decyzja Victora zdaje się być już ostateczna.

0

Od kiedy to Barca gra dwójką defensywnych pomocników?

0

Nie rozumiem nawet skąd ten pomysł na transfer Messiego.

0

Spokojnie. Wszyscy przyzwyczailiśmy się, że te dwie maszynki od samego początku funkcjonują na najwyższych obrotach a tak nie zawsze musi być. Oboje się jeszcze rozkręcą.

0

To jeszcze nie ten zespół. To jeszcze na pewno nie ten Messi. Trzeba dać chłopakowi trochę odpocząć chyba.
Generalnie to niestety w I połowie mecz zaczął się wymykać sędziemu z pod kontroli czego efektem była II połowa... A szkoda...

0

A kogo niby miałby dzisiaj wystawić?

0

W najlepszym przypadku - 18 drużyn czyli 36 meczy w Twojej lidze na jeden zespół w systemie mecz i rewanż. W LM dzisiaj, żeby wygrać potrzeba meczy 13 (6 w grupie, 2x1/8, 2x1/4, 2x1/2 i finał). W Twojej wizji jest już co najmniej 23 mecze więcej dla każdego klubu...

0

Irak 104
Polska 72
Jeszcze nie :)

0

Może dlatego, że u nas od młodych talentów jest La Masia a my potrzebujemy DOŚWIADCZONEGO i ogranego zawodnika na już. Pytam po co mamy kupować jakiegoś młokosa?

0

Jeśli chodzi o Luiza to rozsądna oferta ale tylko wtedy kiedy Barca prowadziłaby jakieś inne negocjacje z innym obrońcą. Chelsea raczej nie będzie usatysfakcjonowana "tylko" 35 mln euro. Choć do niedawna to byłyby kosmiczne pieniądze za jednak mało doświadczonego zawodnika na środek obrony. Ceny na rynku są kosmiczne i dobrze że Barca nie bierze udziału w tym chorym wyścigu. Propozycja jest w porządku- tylko ze względu na okoliczności (Chelsea- na biednego nie trafiło, Mou), jest mało realna do sfinalizowania. Mam nadzieje, że mają kogoś w zapasie...

0

Tata póki co bardzo pozytywnie mnie zaskakuje :)

0

Dokładnie. Szkoda, że macie tutaj tak krótką pamięć. Niepotrzebnie wypowiedział się na temat zarządu Barcy i to jego jedyny błąd a wszyscy zrobili z niego "tego złego". Szkoda...

0

Nie, tylko dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?