Bzyku17
Dołączył/a: lipiec 2011
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liga angielska idzie w ślady Serie A, a przynajmniej rozgrywki europejskie o tym świadczą..
0
Komentarz usunięty
0
To głupie ale rozbawiłeś mnie (Y)
0
Dokładnie. Mam nadzieję, że Enrique mu zaufa w przyszłym sezonie
0
To ja bym wtedy chciał raczej zobaczyć miny i wypowiedzi wszystkich tych którzy obrzucają Go tutaj różnymi epitetami z piaskownicy.
Miałbym mieć mieszane odczucia gdyby do Barcy przyszedł drugi najlepszy wg mnie zawodnik na świecie?? Czujecie co Ci dwaj robiliby z każdą obroną świata? HA! PŁAKAŁBYM ZE SZCZĘŚCIA, że nie dość, że dano mi oglądać tego najlepszego z najlepszych to jeszcze prawdopodobnie najbardziej wyrąbisty duet na świecie miałby zagrać w moim ukochanym klubie!
0
Wydaje mi się, że Enrique nie miał specjalnie posłuchu w drużynie. Był niedoświadczonym trenerem i dostał grupę gwiazd światowego formatu. Nie wiem czy dzisiaj się coś zmieniło w tym temacie, ale z pewnością sukces tego sezonu postawi Go już zdecydowanie wyżej. Największą głupotą byłoby teraz to stracić.
0
I w dodatku jeszcze źle obrócili projekt koszulki i w przyszłym sezonie będę się zastanawiał, którzy to Nasi...
0
Widziałem Daglasa na boisku! Mogę umierać :D
0
Wybacz. Zagalopowałem się :P
3
Nie wiem po cholerę trzymają w tajemnicy te wyniki ..
1
TAAAAAK JEEEEST! Messi Pedro Messii GOOL!
0
Proszę Cię wyjdź i wróć do klubu któremu kibicowałeś w poprzednim sezonie
2
Pikej już raz był łysy przecież
0
Mial prawo podyktowac. Gorsze rzeczy gwizdali
0
Na głupie komentarze nie ma co zwracać uwagi. Jeśli będziemy grali z Juve to i tak będzie wysyp dziecinnych komentarzy. I co nas to interesuje?? Niech krzyczą. Wszystko i tak zweryfikuje boisko. Można wiele wygrać albo wiele stracić w przypadku takiego finału, ale co tam. Kto nie ryzykuje...
Ale i tak mimo wszystko jakoś z natury dzisiaj ściskam kciuki za Juve :D
0
Rasiak by kolego takiej bramki nam chyba nie strzelił. Trochę szacunku dla Pedrito, bo nie wiem czy to pamiętasz ale kiedyś stanowił podstawowy element tridente MVP...
0
Będziemy mieli 5 punktów przewagi. Na 2 kolejki przed końcem-tak to niemal koniec
0
Ło Matko Boska O.o
0
Vamos chłopaki! Wycisnąć coś jeszcze z tego meczu!
0
Grzyba Ci uszyła?
0
Przydałby się Pedro. Chłopak zawsze coś ożywi.
0
Ile Oni tych strzałów jeszcze nam zablokują :/
0
Haha tydzień temu dokładnie to samo zauważyłem :P
0
Co nie zmienia faktu, że 2/3 razy uratował im tyłek
9
Generał, akcja a la Messi :D
1
Zejdzcie z tego Suareza bo chłopakowi brakuje szczęścia. Zaraz strzeli i będzie że jest wielki i wspaniały
0
Brawo. I teraz wieńczyć dzieło!
0
I Ciebie za Enrique
0
Serio tak Was wszystkich jarają komentarze ludzi z umysłem 5 letniego dziecka? Ignorujcie podobne głupoty i tyle. Po co to tu wywlekać?
1
Co racja to racja. Ney zbyt egoistycznie w porównaniu do Luisa. To już nie pierwszy mecz taki w Jego wykonaniu.