0

Liga angielska idzie w ślady Serie A, a przynajmniej rozgrywki europejskie o tym świadczą..

0

Komentarz usunięty

0

To głupie ale rozbawiłeś mnie (Y)

0

Dokładnie. Mam nadzieję, że Enrique mu zaufa w przyszłym sezonie

0

To ja bym wtedy chciał raczej zobaczyć miny i wypowiedzi wszystkich tych którzy obrzucają Go tutaj różnymi epitetami z piaskownicy.

Miałbym mieć mieszane odczucia gdyby do Barcy przyszedł drugi najlepszy wg mnie zawodnik na świecie?? Czujecie co Ci dwaj robiliby z każdą obroną świata? HA! PŁAKAŁBYM ZE SZCZĘŚCIA, że nie dość, że dano mi oglądać tego najlepszego z najlepszych to jeszcze prawdopodobnie najbardziej wyrąbisty duet na świecie miałby zagrać w moim ukochanym klubie!

0

Wydaje mi się, że Enrique nie miał specjalnie posłuchu w drużynie. Był niedoświadczonym trenerem i dostał grupę gwiazd światowego formatu. Nie wiem czy dzisiaj się coś zmieniło w tym temacie, ale z pewnością sukces tego sezonu postawi Go już zdecydowanie wyżej. Największą głupotą byłoby teraz to stracić.

0

I w dodatku jeszcze źle obrócili projekt koszulki i w przyszłym sezonie będę się zastanawiał, którzy to Nasi...

0

Widziałem Daglasa na boisku! Mogę umierać :D

0

Wybacz. Zagalopowałem się :P

3

Nie wiem po cholerę trzymają w tajemnicy te wyniki ..

1

TAAAAAK JEEEEST! Messi Pedro Messii GOOL!

0

Proszę Cię wyjdź i wróć do klubu któremu kibicowałeś w poprzednim sezonie

2

Pikej już raz był łysy przecież

0

Mial prawo podyktowac. Gorsze rzeczy gwizdali

0

Na głupie komentarze nie ma co zwracać uwagi. Jeśli będziemy grali z Juve to i tak będzie wysyp dziecinnych komentarzy. I co nas to interesuje?? Niech krzyczą. Wszystko i tak zweryfikuje boisko. Można wiele wygrać albo wiele stracić w przypadku takiego finału, ale co tam. Kto nie ryzykuje...
Ale i tak mimo wszystko jakoś z natury dzisiaj ściskam kciuki za Juve :D

0

Rasiak by kolego takiej bramki nam chyba nie strzelił. Trochę szacunku dla Pedrito, bo nie wiem czy to pamiętasz ale kiedyś stanowił podstawowy element tridente MVP...

0

Będziemy mieli 5 punktów przewagi. Na 2 kolejki przed końcem-tak to niemal koniec

0

Ło Matko Boska O.o

0

Vamos chłopaki! Wycisnąć coś jeszcze z tego meczu!

0

Grzyba Ci uszyła?

0

Przydałby się Pedro. Chłopak zawsze coś ożywi.

0

Ile Oni tych strzałów jeszcze nam zablokują :/

0

Haha tydzień temu dokładnie to samo zauważyłem :P

0

Co nie zmienia faktu, że 2/3 razy uratował im tyłek

9

Generał, akcja a la Messi :D

1

Zejdzcie z tego Suareza bo chłopakowi brakuje szczęścia. Zaraz strzeli i będzie że jest wielki i wspaniały

0

Brawo. I teraz wieńczyć dzieło!

0

I Ciebie za Enrique

0

Serio tak Was wszystkich jarają komentarze ludzi z umysłem 5 letniego dziecka? Ignorujcie podobne głupoty i tyle. Po co to tu wywlekać?

1

Co racja to racja. Ney zbyt egoistycznie w porównaniu do Luisa. To już nie pierwszy mecz taki w Jego wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?