0

Będzie dobrze. Rafinha bardzo pozytywnie. Trochę więcej zdecydowania potrzeba. Fizycznie będziemy wyglądać lepiej. 2/3-0 jeszcze zobaczymy. Na to liczę.

0

Nawet jeśli, to lepiej żeby zagrał Bartra. Nie ma sensu ryzykować zbyt wcześnie a przecież Marc też potrzebuje minut. Dobry Skład.

0

Dzięki ;)

0

W związku z jednym z tych "finałów", ma ktoś sprawdzoną opcję na wykupienie rewanżowego meczu na Alianz za zdrową sumę? TVP pokazuje oczywiście Juve a poza tym jestem skazany na internet a takiego widowiska nie da się oglądać na zacinającym pokazie slajdów :P

0

No to, żeś się kolego obudził :D

1

Tylko, że z tego co napisałeś spuszczają właśnie 15 mln za bądź co bądź miernego Montoye :P Ale fakt, że zawsze można coś ugrać na takiej łączonej transakcji

0

Ty tak na poważnie?

2

Taką nadzieję miał nie jeden cules, ale najwidoczniej Pep nie chciał zostać naszym Fergusonem. Taki był Jego wybór i tyle. Nigdy nie wiadomo czy wyszło by nam to na dobre czy nie. Póki co dobrze jest, jak jest.

0

Stadion żyje.. masakra

1

Ha! To co teraz znów będziemy wierzyć? xD

0

Numery w totka też macie chłopaki :P ?

1

Bayern już wygrał bundesligę

0

Najważniejsze, że stwarzają te sytuacje. Nie ma co wymagać cudów, ale jeszcze jedna bramka spokojnie może paść, a druga taka sytuacja z Krychowiakiem się raczej Realowi nie trafi ;)

2

Komentarz usunięty

0

W przeciwieństwie do większości Waszych komentarzy, Sevilla wygląda bardzo solidnie. Są spokojnie w stanie urwać punkty Realowi.

0

"(...) Tak to jest ten cud" :)

2

Pewien Portugalczyk powinien się uczyć co znaczy zespół...

2

Aż mnie korciło, żeby dokończyć tą wypowiedź ;)

0

Ney szaleje. Mógł wypuścić Suareza na 3 gola...

0

INIESTA! Nareszcie Andres!

0

Przed chwilą powiedziałem, że Ivan po przerwie powinien usiąść :P

0

Cierpliwość dziś wysoce wskazana...

0

Przy wysokim prowadzeniu wejście na ostatnie 20-30 min jest żadnym ryzykiem, więc bez przesady, ale najwidoczniej debiut Vermalena jeszcze trzeba odłożyć. Boję się tylko czy nie do następnego sezonu...

13

Za każdym razem kiedy pojawia się taka informacja mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś... :)

2

Filmik z YT ma czegoś dowieść? Wiesz na pewno, że podobne kompilacje można by złożyć dla większości bramkarzy. Nie zmienia to faktu, że był dobrym bramkarzem dla Barcelony.

0

W jego wcześniejszych etapach można było wiele rzeczy mówić. Także to o tym pchaniu wychowanka do 1 składu, ale później kiedy już się wpasował i nie raz ratował zespół, spłacał się z każdym meczem. Mówienie o Valdesie, że na siłe był kreowany na Barcelońskiego Casilliasa to gruba pomyłka

0

Dałbym Ci minusa ale nie mogę ;)

0

Oj Kryśka Kryśka..

0

Lech za to wchodził notorycznie xD

0

Ciekawe czy wpuści tego Odegarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?