0

Tylko, że wtedy ryzykowałby grę przeciwko Barcelonie, a tak właściwie nikt nie ma do Niego najmniejszych pretensji. Właściwie Jego profesjonalna kariera kończy się tutaj.

0

Dziękujemy. Nie tylko za wczoraj.

1

Grając w takim Zespole jakim obecnie jest Barca, nie da się zrobić kroku w przód i jednocześnie go opuścić.

0

Mam nadzieję, że dzięki Wam to będzie czwarty niezapomniany piłkarski wieczór!

9

Będę siedział na szpilkach przez cały dzień :D Vamos!

2

Ostatni mecz w normalnych strojach, bo potem na rok przebieramy się w piżamki..

31

Ten zegar odliczaniem już mi się śni po nocach :D

1

Pewnie chodziło mu bardziej o pewną dojrzałość "psychologiczną", niż o formę fizyczną.

0

Zawsze byłem ciekaw jak wiele osób z tej strony interesuje się koszykówką w wydaniu Barcelony :D

4

Jakiego hymnu? Ja tam poza gwizdami nie słyszałem żeby cokolwiek grali.

0

W sensie, że bardzo grał.

0

Ło Matko to Ronaldo też sika? Ciekawe czy kupe też robi jak inni ludzie!

Serio?

0

W programie co najmniej 4 razy tyle.

Ale nawet w 5 minut można przekazać wiele ciekawych informacji.. Nie tyle chodzi o czas co o formę.

5

Tutaj nawet 5 minut to nie trwało. Jedyne zdanie o Barcelonie, dotyczyło tego, że musi uważać na Juventus bo wyeliminował... Borussie.

81

Przed chwilą TVP 1 wyemitowało program pod nazwą "Droga do Berlina".

Opis programu: "Zbiór informacji i ciekawostek o finale Ligi Mistrzów. Twórcy programu przedstawiają raporty z obozu obu uczestników (...)"

Z ciekawości poczekałem na ten "program"

...dwa wywiady...

...Z Błaszczykowskim i Piszczkiem żalącymi się, że Borussie wyeliminował właśnie Juventus...

Nie mam złudzeń co do jakości transmisji w sobotę :/

0

Mówta tak dalej :D Licznik bije :) Weryfikacja coraz bliżej :D

0

Wiesz, moim zdaniem mogli się i nawet czuć ośmieszeni. Tylko pytanie jest inne. Co mnie to kurna obchodzi?! Jak są tacy honorowi i wrażliwi to niech na boisko nie wychodzą, grają w jakiejś 4 lidze, gdzie nikt im nie będzie dorastał do pięt i wtedy unikną takich sytuacji :P

I jeszcze analizujesz ironiczny uśmiech Neymara... A co miał zrobić? Rzucić się na rywala tak jak On na Niego?? To byłoby lepiej?

0

Komentarz usunięty

0

Przegrywać też kolego trzeba umieć z SZACUNKIEM. Więc wytłumacz mi bo nie rozumiem, czym w Twoim przypadku byłoby podyktowane Twoje zachowanie?

0

Większość tutaj jest zjednoczona i niczym jak Generał przed piłkarzami Bilbao, próbują bronić Neya przed absurdalnymi zarzutami ;)

4

Z całym szacunkiem dla autora. Wiem, że to miało być przedstawienie sytuacji z drugiej strony ale.. czytać się tego nie da ze spokojem.



Po pierwsze: Jaki rywal na deskach?? Czy tam było 5:0, czy 3:1? Czy historia przez moment zapomniała o tym jak w 5 minut (a nawet mniej), da się przegrać wygrany mecz? Ile to już razy narzekaliśmy na Barcelonę za jej minimalizm? "Skromne 1:0 i już klepanie z tyłu"? W La liga pamiętam więcej takich meczy niż walki do upadłego do samego końca...



Po drugie: Bodajże w czasie którychś mistrzostw świata jeden z komentatorów słusznie zauważył pewną różnicę (meczu niestety dokładnie nie przytoczę ale chodziło o starcie Dawida z Goliatem). Kwestia związana z szacunkiem dla rywala. Co jest mianowicie przejawem okazania wyższego szacunku:

-najmniejszy wymiar kary i dalsza zabawa ze słabszą drużyną, zmuszanie do biegania kiedy to i tak wiedzą, że piłki za pewne przejąć się nie uda, czyli taka większa zabawa w "dziada"



- czy może odprawa 5:0 ale za to z brakiem jakiegokolwiek lekceważenia, wyjścia do meczu na równych warunkach i ZASŁUŻONEGO zwycięstwa.



Sam uprawiam sport i wiele razy przyszło się mierzyć z przeciwnikiem o wiele silniejszym. W każdym jednym razie wolałem kiedy przeciwnik spiął się na wyżyny umiejętności pokazując swoją wypracowaną wyższość, niż miałby z politowaniem patrzeć na drugą stronę i litować się z uwagi na brak umiejętności przeciwnika.

Po trzecie: co do cholery ma wspólnego z szacunkiem zachowanie piłkarzy Bilbao?! Belki we własnym oku nie widzą, więc ja nie widzę najmniejszych powodów dla których miałbym zajmować stronę prezentowaną przez autora tekstu :)
Pozdrawiam

6

A może by tak zorganizować jakąś akcje w której zarzucimy TVP meilami w których wyperswadujemy, że ich działania (Żewłakow) prowadzą jedynie do znacznego obniżenia jakości takiego widowiska?

2

Obejrzyj jeszcze parę razy tą sytuację...

0

To nie byli komentatorzy... Żewłakow i jego osądy w spornych decyzjach... Z Polskim wymiarem sprawiedliwości chyba miał do czynienia i wziął z nich przykład. ŻENADA!

5

Wszystko ładnie pięknie ale do narzekań mógłby się odnieść rozsądniej. "Zareagowałbym tak samo lub gorzej na sztuczki Neymara"??? Ronaldinho czyta i nie wierzy... W Jego erze powinien regularnie zatem dostawać tęgi wpier*** co mecz za tą maestrie którą prezentował. Chamskie zachowanie Athleticu którego nie należy w żaden sposób usprawiedliwiać!

3

Luis fantastycznie wkomponował się w Barce. Neymar udowodnił wszystkim, że nie jest "przereklamowaną gwiazdką". Messi jest królem. Mam nadzieję, że to trio będzie panowało w Europie jeszcze dłuuugie sezony!

0

Jezu zabierzcie Żewłakowa..

6

Co mają powiedzieć fani jakiegokolwiek polskiego zespołu, liczącego wreszcie na awans do fazy grupowej :P

3

Dzięki tym filmikom z treningów, wiem tyle, że gra w dziada daje niewyobrażalne rezultaty na boisku :D

0

Niezdobycie trypletu nie byłoby porażką, gdyby te słowa były wypowiedziane na początku sezonu. W obecnej sytuacji, gdy ma się do rozegrania 2 finały w których jest się zdecydowanym faworytem, brak trypletu już będzie w pewnym sensie porażką..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?