0

Komentarz usunięty

1

I zszedł Suarez a Ney cały czas na boisku.. Nadal potrzebny 2 gol! Zaraz padnie coś na remis i już nam się miny zmienią..

0

Rudy wrzuca lepiej jak Alves

1

No to masz słabą pamięć O.o

2

Z tym, że mamy szczęście to się akurat nie pomylił, więc wróć na krzesło

0

Akurat oboje to zrobili...

0

Nie jestem pewien ale chyba Wisła Płock

1

Nie panikujcie z tym obrazkiem. Wyczyn Ronaldo był wydarzeniem kolejki i zasłużył na uznanie. Bez fanatyzmu :)

0

Nerwy nerwami, ale takich serii popsutych zagrywek nie widziałem już od dawna.

0

Bo może nie był? Ale jednak sprzedany? Jakby nie był to by nie był. Nikt nie rozważa sprzedaży zawodnika, który na sprzedaż nie jest. Proste. Abstrahując oczywiście od tego jak na tym teraz wyszedł klub.

0

Ta... Z pewnością...

0

Nic dodać, nic ująć. Przecież to byłoby 98 punktów (sic!)
Do końca jeszcze bardzo daleko

0

Kolejek jeszcze sporo. A ja proponuje przypomnieć sobie jak wyglądały 4 ostatnie kolejki w zeszłym sezonie. Barca, Real i Atletico wygrały tylko 1 mecz! A reszta to straty punktów. Jeszcze daleka droga. Trzeba wierzyć.

0

Pech i złe decyzje zaprowadziły Go tam gdzie teraz jest. Niestety ale im szybciej się zwinie z ManU tym lepiej dla Niego. Mimo wszystko wolałbym jeszcze kiedyś zobaczyć VIctora na boisku, ale póki co w Jego obecnej sytuacji nie ma na to szans.

0

I na tym też pewnie się skończy po czym będzie mógł się dzielić doświadczeniami z Bojanem.

0

A ja nie mogę ze śmiechu jak czytam niektóre komentarze na mistrzowie.org

8

Prawda jest taka, że kolejnego trenera przerosła rola w tym klubie. Dość eksperymentowania. Chciałbym, żeby w końcu przyszedł TRENER a nie wynalazek pseudoPEPopodobny.

0

nie dał rady w Katalonii.. Widzisz i nie grzmisz..

raczej to ta Katalonia nie dała rady z Fabregasem...

0

Albo wiecznie wystawialiby Go na nie swojej pozycji. Jeszcze trochę a przy zakazie transferowym zrobiliby z niego obrońce, bo przecież nie postawimy na Bartre a ktoś tam musi grać. Cała ta rewolucja o kant tyłka. Z pocałowaniem w rękę chętnie widziałbym Cesca i Alexisa z powrotem w Barcelonie zamiast Suareza. Fabregas jak widział ten chaos wolał spierdo..ć. Fakt - mało to "patriotyczne" ale tak postanowił. I jak widać - dobrze na tym wychodzi.

0

Takie artykuły działają na niektórych jak płachta na przysłowiowego byka. Jakoś nie dostrzegłem w tamtej i w tej wypowiedzi nic nadzwyczajnego (poza tym przytaczanie tylko jednego zdania zaciemnia obszar całości).
Poziom trochę jak z pudelka. Darujcie.

1

To PSG w tym gronie pasuje jak adidasy do trumny

1

Albo trolujesz, albo oglądasz mecz tylko wtedy gdy gra w nim Ibra.

0

"Suarez, Neymar, messi druyna moze grać pod dwójkę, ale nie pod trójkę.
Więc ktoś będzie musiał tę barcelone opuścic."

Że co???

0

Haha Mou by pewnie na to poszedł. Ciekawie byłoby uwidocznić jego hipokryzję kiedy atakowałby tym razem Real o byle co. ALE temu panu mówimy zdecydowane NIE ! Niech parkuje swój autobus w Londynie. My potrzebujemy kogoś takiego jak Klopp. Nie zaraz, my po prostu potrzebujemy KLOPPA.

0

Wierność wiernością a krytyka krytyką. Tutaj się próbuje wywarzać otwarte drzwi. Kupujemy najlepszego ŚN za niewyobrażalną kwotę i.. Gra na skrzydle. Alves który już był na wylocie dalej "wrzuca" w najlepsze. Mascherano mimo, że nawet na mundialu pokazał całemu światu, że jest DP - gra w obronie o której można by napisać rozprawkę...

1

Na niedomiar złego Real z Ronaldo na czele wygląda ostatnio nawet więcej niż imponująco. Nie zapowiada się, żeby cokolwiek miało się w Madrycie zmienić w najbliższym czasie.

1

I to oto doświadczenie uczyniło z Ciebie wróżkę? Nie dziw się takim reakcjom skoro rzucasz jakiś subiektywny, niczym nie poparty ogólnik.

0

donosi Marca

2

haha czy tylko mnie nasuwa się pewien wniosek? ;>

0

Pierwsze wrażenie -wtf?
Po chwili namysłu.. w sumie.. To się może nieźle udać ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?