Bzyku17
Dołączył/a: lipiec 2011
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odejście Villi jest możliwe. On nie pasuje Tito do składu a kasa na transfery skądś musi się znaleźć, chociaż osobiście chciałbym, żeby został.
Abidal stał się symbolem po walce jaką przeszedł i w dodatku jest najlepszym defensorem na chwilę obecną- nie wymaga komentarza.
0
Odzyskać? Co znaczy odzyskać? Wsadzić Puyola, Xaviego do jakieś maszyny i odmłodzić? Tito, trzeba transferów! i to nie byle jakich transferów...
"Myślę, że minuty zostały rozdzielone lepiej niż kiedykolwiek(...)" To zdanie nie wymaga komentarza...
Nie należę, do osób które chcą nagle zwolnienia Tito i połowy składu ale oczekuję wyciągnięcia wniosków i przyznania się do kilku błędów... Mówienie o tym, że pokonały nas kontuzje jest po części prawdą, ale tylko po części...
0
xname
marzenia ściętej głowy :) Prowokuj gdzie indziej trolu.
0
Gdzie tu sens Tito? Nie opłacało się bronić honoru???
0
nie rozumiem tej taktyki... w 2 połowie od razu Messi, Alexis albo Tello. Inaczej ciężko to będzie oglądać...
0
Gratulacje dla BVB za awans w pełni zasłużony.
Gratulacje dla Realu za niesamowitą końcówkę.
Bardzo dobry mecz obu zespołów.
0
Nie oczekuje awansu. Ale chce aby chlopaki wyszli i pokazali serce do walki. Nigdy nie będę wątpił w ta drużynę, bo ona może dokonać takich cudów.
0
brak słów. Leo kochamy Cię.
0
Messi- człowiek silnik
0
gdyby Tito zależało dzisiaj na 3punktach już dawno na boisku byłby Villa
0
Neymar to dopiero początek. Potrzebujemy jeszcze bramkarza i co najmniej 1 stopera. Ale przynajmniej widać, że z lania w Monachium coś może wyniknąć bo ostatnio coraz więcej informacji o transferach nie byle jakich.
0
lepszą opcja jest Kompany
0
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce. Być może skończyła się wielka era Barcy ale wszystko ma swój kres. Wszystko poza prawdziwą miłością do tego Klubu.
Visca el Barca.
0
już trzesiecie się przed Bayernem? kibice...
0
Song to znakomity zawodnik. Świetna technika. Za każdym razem jak wychodzi na boisko to pokazuje na co go stać, ale przecież chyba nikt się nie spodziewał, że z dnia na dzień wygryzie jednego z najlepszych o ile nie najlepszego defensywnego pomocnika na świecie... Busi to klasa sama w sobie i choć zdarzają się mu słabsze mecze to póki co nie widzę specjalnie aby jego miejsce w 11 było zagrożone przez Songa. Alex musiał się z tym liczyć przychodząc tutaj, że nie będzie łatwo. Oboje są znakomici ale tylko jeden z nich może grać. Inna sprawa, że faktycznie mógłby czasem dostać najzwyczajniej więcej minut...
0
Zobaczyć jeszcze kiedyś Roniego w koszulce Barcelony- bezcenne
0
No tak policzyłem też fazę kwalifikacyjna. Racja.
0
Głupie porównanie. W ogóle to Messi pewnie przez całe życie nic nie robił tylko czekał jak go jego wielki talent wyniesie na piedestał. Może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób "mierzy" się talent piłkarza?
0
I co do bramek chyba o jedną Messiego wyprzedza jeszcze Ruud van Nistelrooy.
0
Ważne aby po dzisiejszym dniu statystyka się poprawiła.
0
zobaczymy co pokaże :-)
0
na drugą połowę Abidal, Dos Santos, Delofeu.
0
powiem tak: zaskakująco dobrze to wygląda.
0
Hehe zapomnijcie o tym Ramosie :)
0
Z uśmiechem na ustach przeczytałem artykuł. Fajnie byłoby zobaczyć obrońcę tego pokroju w Barcelonie ale... na miłość Boską to jest Ramos! Może i nie jest to taka legenda jak Casilias ale nie potrafię sobie go wyobrazić w barwach Barcy :) Chciałbym ale jakoś nie umiem :)
Co do Casiliasa przez sam szacunek do niego nawet nie rozważam takiej opcji.
0
FCBtg
Losowanie półfinałów dopiero będzie
0
Przepraszam za wyrażenie, ale...piep***ny hipokryta z niego! Haha mam nadzieje, że złoimy im dupska na Camp Nou!
0
Pokazywać się Ci co szczekali na Tello :-)
0
będzie okazja dla Messiego.
0
Celta - Messi 1:0...