0

No przekot.. czyli tak jakby lepiej niż kot. Proste.

0

bez szału, a Almeria nawet od czasu do czasu wyjdzie z kontrą

5

W ciemno dopisujecie 3 p Realowi a ta Almeria całkiem dobrze sobie radzi dzisiaj ;>

0

Byłem jak graliśmy z Atletico i odpadliśmy z LM.. Ale wrażenia jeśli chodzi o multikino pozytywne ;)

0

Oby brak Piketa nie był za bardzo widoczny. W środku pewnie Bartra z Rudym. Z Cordobą też pewnie da szansę Bartrze ale już z Gerardem bo rytm meczowy musi być zachowany. Na Bayern potrzebujemy Jego najlepszej wersji.

21

Ponadto MARCA donosi jeszcze jak walczyć z problemami z erekcją. Zapomnieli wspomnieć ;)

7

W każdym innym klubie miałbyś rację, ale nie tutaj ;)

0

poza tym Real ma
Sevilla - Juve - Valencia - Juve

a jeśli wierzyć opiniom 70% użytkowników o braku formy Realu to nie wierzę w 4 udane przeprawy ;)

4

Póki co zaprowadził nas tutaj gdzie jesteśmy i tak jak zostało napisane w artykule: "zakończenie sezonu bez żadnego trofeum również nie jest scenariuszem niemożliwym", więc z oklaskami poczekajmy do końca sezonu i do ostatnich rozstrzygnięć. Teraz jest czas w którym wszystko się będzie decydowało. Sytuacja jest dobra ale wystarczyłoby, że "Barca wyjdzie bez pomysłu" na Bayern i odpadnie i przegramy La Ligę o jakiś punkt, zostaniemy z "pucharem pocieszenia" to wtedy zobaczysz co to znaczy krytyka Lusia Enrique.
Swoją drogą mecz z Bayernem jest prawdziwą weryfikacją dla tego zespołu, bo w końcu jak uważa większość użytkowników tej strony to Real jest "bez formy" i każdy ich jedzie a wygrywają tylko na farcie, więc poczekajmy jeszcze kilka tygodni.

2

Obawiać nie ale lekceważyć tym bardziej, a wystawienie Bartry, który w tym sezonie dostaje szanse tylko w meczach z ogórkami w zestawieniu z człowiekiem który ostatni mecz nie wiem kiedy grał + brak Alby, to już lekka głupota nie uważasz? Zwłaszcza biorąc pod uwagę sytuację w tabeli

1

Powodzenia Verma. Mam nadzieję, że będzie w kadrze na następne kolejki. Jego wejście może być czasem najbardziej elektryzującym momentem dla kibiców w najbliższym czasie w La Liga

6

Litości ludzie, litości...

0

Co złego zrobił poza kontrowersją z czerwem?

1

Wniosek na podstawie meczu z drużyną która ma problem ze skonstruowaniem akcji, tak?

0

I jeszcze na zero z tyłu ;)

0

Jeszcze kilka 2 tygodnie temu Pikej był najlepszym z najlepszych aktualnie a teraz na derby miałby usiąść??

0

Szkoda chłopa. Mógł spokojnie dograć karierę w klubie który Go wypromował. Zaryzykował i przegrał... Ale myślę, że każdy życzy Mu powodzenia

0

Sprzedaż+prawo pierwokupu

0

No nie napisałeś.. Wyraziłeś jedynie poparcie.. Fakt, to wiele zmienia O.o

0

Najzabawniejsze, że niektórzy zrobili z tych stron jakieś "obozy" swoich klubów i szczekają jak psy na łańcuchu. Twoje komentarze przed chwilą widziałem pewnie pod podobnym nickiem na rm jak to ponoć bardziej strona o Realu niż o Barcelonie, co nie?

Skoro to takie zamknięte grupy sympatyków (bądź w niektórych przypadkach fanatyków) to pozostaje pytanie: co Ty tutaj robisz??
A jeżeli to jednak jedynie strony które informują o wydarzeniach związanych z jednym bądź drugim klubem to bądź na tyle rozsądny i nie wypowiadaj się w podobnym tonie jak człowiek chce się czegoś dowiedzieć.

1

Jak komuś może się znudzić El Clasico?! :P

6

właściwie to tutaj nie może być złego wyniku losowania:

Bayern - rewanż za 7:0
Real - kolejne 2 el clasico
Juve - teoretycznie najsłabszy rywal

Tak czy siak, już czekam na pierwsze mecze!

2

Obsesja... wszędzie obsesja...

0

Średnio wysmażone w dodatku

0

Po cholerę w ogóle to tu wstawiać...

2

Farta? Przeważali w tym meczu aż w oczy raziło. Fart, że się skończyło tylko 1:0..

0

Wyjazdy Barcelony:

Espanyol
Cordoba
Atletico

Wyjazdy Realu:

Celta
Sevilla
Espaniol

Poza tym na Bernabeu przyjeżdża jeszcze Valencia a Barca już trudniejszych rywali u siebie nie ma. Będzie ciekawie!

0

No i o czym to ma niby świadczyć? CR udaje, że jest "Ronaldem"? Dziecinne rozumowanie.

1

I co? Jak tam Wam się teraz Messi podoba??? Brawo!

1

Panowie wytrzymać!!! Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?