Bzyku17
Dołączył/a: lipiec 2011
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A widziałeś kiedyś kogoś poważnego kto opiera się na wiadomościach z wikipedii?? Trzeba czekać.
0
Ponad połowa populacji myśli, że taka wersja jest poprawna :P Presja większości :D
Ja Wam powiem, że w tym sezonie w lidze już parę razy nawet Ney mi zaimponował, bo też podobnie był szarpany i jakoś nie reagował przesadnie. Chociażby ostatnia rozdmuchana sytuacja z Athletico. Tylko, że tam nagle pojawił się taki Xavi, który wziął Go w "opiekę". A w Brazylii gdzie jest taki piłkarz? Z doświadczeniem i odpowiedzialnością? Z resztą po ataku Bacci, też nie rzucił się na niego w odwecie. Więc nie ryzykowałbym jednoznacznymi ocenami. Szkoda tylko, że później Go poniosło jak chodzi o sędziego...
0
haha dokładnie o tym samym pomyślałem
0
Z tym akurat pełna zgoda. W dodatku patrząc na zespół Brazylii ma się wrażenie, że ogląda się U-23. Brakuje doświadczenia w tym zespole. Potrzeba by kogoś pokroju Ronaldinho (tak wiem moje pobożne życzenie, ale pewnie nie tylko moje :P) kto wprowadziłby spokój i doświadczenie, a nerwowe sytuacje skwitowałby szczerym uśmiechem a nie jeszcze zaogniał sytuacje.
0
Serio każdy użytkownik musi porównać tą sytuację do Ronaldo?? Jakaś nowa moda?? Bądźcie obiektywni. Ney za zachowanie względem arbitra powinien zostać ukarany i został. Poniosły go emocje co nie powinno się zdarzyć niezależnie od tego czy sędzia miał rację wyrzucając Go czy nie. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że dobrze to na Niego poskutkuje. Jasne, że Ronaldo powinien wtedy dostać więcej meczy, ale wszędzie na każdym kroku musicie węszyć spisek? Macierewicz to wasz idol czy co??
0
Bardzo szybka ta interpretacja. Czyli bez reklam nie ma trypletów? Prześledź nie tak odległą historię.
Nie jestem jakimś kategorycznym ich przeciwnikiem, ale uważam, że jeżeli już wpakowaliśmy się w arabskie reklamy to musza one dawać zdecydowanie więcej niż w tym momencie. Skoro już zerwaliśmy z tradycją to to musi mieć bardzo wymierny efekt.
0
Co Cię robi? :P
Generalnie wejście w kontakty z "arabusami" jakoś większości kibiców specjalnie się nie podoba. W ogóle "arabusy" zaczynają być coraz bardziej upierdliwi dla sportu, więc nie ma się co dziwić. Tam jakąkolwiek wartość reprezentuje $, ot i cała filozofia. Ale skoro już jest to $, to niech będzie konkretny. Siana mają jak lodu więc trzeba wynegocjować konkretną gotówkę. Jesteśmy najlepszym klubem na tę chwilę i mamy zarabiać mniej niż inni? Jeżeli ta suma nie wzrośnie to raczej świadczyć będzie o słabej polityce.
3
Faktycznie.. reklamy są warunkiem istnienia tego klubu.. Ludzie zastanówcie się trochę
0
Co nie zmienia faktu, że na tej podstawie chcesz odrzucić Jego transfer...
0
Może i tak ale nie zapominaj, że wtedy Pogba przeszedłby już pewien proces weryfikacji. Jeśli Barca chciałaby Go sprzedać to jego wynik również byłby znaczący czyt. znacznie obniżałby cenę. Tutaj często nie liczą się jedynie walory sportowe.
0
denna ironia
0
"Odsprzedać za podobna kasę" powiadasz? Hmm.. To takie rzeczy się kiedyś udały w Barcelonie? :P
3
No to wiele meczy widziałeś z Jego udziałem.
0
Śmieszą mnie takie komentarze.. A to musi za kogoś wchodzić? Pozycje w drużynie trzeba sobie wywalczyć, niezależnie co o Tobie piszą. Jak Go kupimy nawet za te 100 mln to mamy Go pchać na siłę do 11 tak jak to się robi w Realu z Bale'em?? Sezon jest długi i pełen różnych zdarzeń. A jeśli okaże się, że Pogba przereklamowany nie jest to od nadmiaru Lucho na pewno głowa nie rozboli.
0
Tak to skoro wśród młodych nie ma gotowych do wskoczenia do pierwszej 11, to powinniśmy cierpliwie czekać z założonymi rękami aż w końcu trafi się kolejne złote pokolenie. Zejdź na Ziemię :D Tutaj nie można "przystopować", bo jeśli nie do nas, to Ci wielcy trafią gdzieś indziej a my zostaniemy z ręką w nocniku.
2
No i śmiem twierdzić, że jeżeli tak się stanie, to pogra tyle co Vermalen w tym sezonie. Takie cuda się nie zdarzają. Chłopak ma 18 lat. Ręczniki chce nosić czy co?
0
Może to i śmieszne ale wiecie, że Barca też nie płaci w naturze za transfery?
0
Jeśli mam być szczery, to to akurat ciężko mi zrozumieć :P
2
Jeśli Pogba będzie chciał przyjść do Barcy to reszta ofert nie będzie miała szczególnego znaczenia, a jeśli woli kasę.. no cóż, nie takie talenty się marnowały.
0
Jeśli wróci - sezon w plecy, jeśli zostanie - sezon w plecy, ale jeśli w końcu się ogarnie...
0
Po co?? O.o
5
Hallilovica to my zostawmy w świętym spokoju. Nie bądźmy wariatami tak jak Ci, którzy pchali Odegarda do pierwszego składu Realu. W przypadku Chorwata balonik i tak jest już zbyt mocno napompowany.
0
Nawet gdyby mógł grać od początku to pytanie po co ma wracać? 21 lat i niezła marka w Sevilli. U nas więcej minut na pewno nie dostanie a w jego wieku potrzebuje regularnych występów. Denis czekamy na Ciebie, ale wszystko w odpowiednim czasie.
0
Sprawa dla sprawy, tylko po to, żeby coś się działo. Mogli sobie pozwolić, to odpuścili. Nie nasza w tym wina, że tak się ułożył terminarz. Mieli szczęście, a my mieliśmy przed sobą arcyważne mecze.
0
Mówię: o co chodzi z tą smutną Barcą za kierownicą.. A tu szybki i wściekły Xavi :) Świetne podsumowanie ale oby to nie była wróżba dla Thomasa :D
16
Zadziwiające jak można być skutecznym, będąc postawionym pod ścianą co nie?
0
Wart tyle co każdy inny piłkarski ranking FIFA/UEFA
0
No to Luis teraz dopiero czeka Cie wyzwanie! Teraz cieszmy się, że się tego podjął :)
1
Ponadto proponuje aby trofeum to dodatkowo przyznać najlepszemu strzelcowi, i jego drużynie...
11
Fantastyczna robota! Bez zbędnych oper mydlanych, za przyzwoite pieniądze (o ile wierzyć doniesieniom), fantastyczny zawodnik. Tak to właśnie powinno funkcjonować.