3

Po tej informacji zmiana kursu na STS z 2,40 na 2,55. W sumie spodziewałem się większego skoku :P

0

Pamiętam jak Szpakowski podczas jednego z meczów ligi mistrzów mówił o Messim , że miał być odpowiedzią na grę Robinho w RM ale to chyba słaba odpowiedź, albo coś w tym stylu. Dokładnie cytatu nie przytoczę ale sens był mniej więcej właśnie taki. Heh no nie sprawdziła się przepowiednia :D

0

No nie wiem, wszyscy spodziewali się pogromu a oni przegrywają tylko jedną bramką i stworzyli sobie co najmniej 2 dogodne okazje do strzelenia. Jak na ostatni zespół w tabeli radzą sobie moim zdaniem całkiem nieźle

6

Wiem, że Celtic i Anderlecht to nie są ekipy z najwyższej półki, ale bilans 17-0 robi wrażenie. PSG znów demoluje.

0

Rozumiem, że Ty w takiej sytuacji złożyłbyś się nożycami do strzału i wpakował piłkę pod poprzeczkę?

1

"Daj Andre, pokażę Ci, to trzeba robić trochę szybciej"

0

Brawo Alba! Brawo Messi! Teraz za ciosem Panowie bo ATH na pewno nie rzuci białego ręcznika!

1

Tylko pytanie w którą stronę ;)

0

Chciałem tutaj coś napisać o ter Stegenie, ale nie mogłem oderwać oczu od TV

0

Dokładnie tak jak piszesz. Żadna polska ekipa później już nie dorównała tamtej Wiśle. Zatrzymali się dopiero na Lazio.

Jak sobie to przypominam to z automatu też gdzieś z tyłu głowy pojawia mi się późniejszy Groclin z Milą, Rasiakiem, Niedzielanem i Liberdą w bramcę jak ogrywają Manchester City.

0

Oglądasz mecz czy tylko tutaj siedzisz?

1

A co na dobrą sprawę ma więcej robić? Jest aktywny, biega, walczy. Stara się wypracować jak najlepszą akcję dla kolegów i kilka razy był tego bliski. Czego można chcieć od Deulo dzisiaj?

0

Koledzy, czy ma ktoś wypróbowaną stronę ze streamem gdzie można wykupić transmisję LM i może ją śmiało polecić?

11

"Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"?

0

Rakieta w tej akcji kwintesencja występu niestety...

0

Szału nie ma póki co

7

Albie kiedyś przy tych sprintach spadnie głowa

9

Zamknął mi gębę. Oby częściej ;)

0

Ale czasem robi wrażenie jego szybkość. Szkoda, że tak to nie wygląda z lepszym przeciwnikiem

1

To tylko Levante na Santiago, pomyślał nie tak dawno temu pewien zespół

7

To jest KAPITALNY mecz Barcy :) Ręce same klaszczą

13

A to jeszcze nie koniecznie będzie dublet ;>

0

Zawsze miałem mieszane uczucie odnoście Ardy, jeszcze za czasów kiedy był piłkarzem Atletico. Wzbudził szacunek kiedy zdecydował się na półroczny rozbrat z grą tylko po to aby trafić do Barcy. Szkoda, że ta przygoda się tak potoczyła.

32

Nie no, skoro Tomasz Hajto też w karierze przegrywał to faktycznie - nie ma problemu. A już się martwiłem.

0

Nie wiem kto komu tego pstryczka daje...

0

Nie tylko Ciebie :P

1

Pstryczek w nos za zawodnika którego tam nie chcieli a w międzyczasie zaliczył dwa inne kluby?

0

Generalnie razem z Neyem mają teraz ciekawą pakę...

0

Pokazuje największe jaja z całej drugiej linii

2

Faktycznie... Betis stłamszony na swojej połowie gra jak równy z równym... Ludzie nie róbcie dramatu bo narazie to tylko skuteczności brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?