Bzyku17
Dołączył/a: lipiec 2011
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po tej informacji zmiana kursu na STS z 2,40 na 2,55. W sumie spodziewałem się większego skoku :P
0
Pamiętam jak Szpakowski podczas jednego z meczów ligi mistrzów mówił o Messim , że miał być odpowiedzią na grę Robinho w RM ale to chyba słaba odpowiedź, albo coś w tym stylu. Dokładnie cytatu nie przytoczę ale sens był mniej więcej właśnie taki. Heh no nie sprawdziła się przepowiednia :D
0
No nie wiem, wszyscy spodziewali się pogromu a oni przegrywają tylko jedną bramką i stworzyli sobie co najmniej 2 dogodne okazje do strzelenia. Jak na ostatni zespół w tabeli radzą sobie moim zdaniem całkiem nieźle
6
Wiem, że Celtic i Anderlecht to nie są ekipy z najwyższej półki, ale bilans 17-0 robi wrażenie. PSG znów demoluje.
0
Rozumiem, że Ty w takiej sytuacji złożyłbyś się nożycami do strzału i wpakował piłkę pod poprzeczkę?
1
"Daj Andre, pokażę Ci, to trzeba robić trochę szybciej"
0
Brawo Alba! Brawo Messi! Teraz za ciosem Panowie bo ATH na pewno nie rzuci białego ręcznika!
1
Tylko pytanie w którą stronę ;)
0
Chciałem tutaj coś napisać o ter Stegenie, ale nie mogłem oderwać oczu od TV
0
Dokładnie tak jak piszesz. Żadna polska ekipa później już nie dorównała tamtej Wiśle. Zatrzymali się dopiero na Lazio.
Jak sobie to przypominam to z automatu też gdzieś z tyłu głowy pojawia mi się późniejszy Groclin z Milą, Rasiakiem, Niedzielanem i Liberdą w bramcę jak ogrywają Manchester City.
0
Oglądasz mecz czy tylko tutaj siedzisz?
1
A co na dobrą sprawę ma więcej robić? Jest aktywny, biega, walczy. Stara się wypracować jak najlepszą akcję dla kolegów i kilka razy był tego bliski. Czego można chcieć od Deulo dzisiaj?
0
Koledzy, czy ma ktoś wypróbowaną stronę ze streamem gdzie można wykupić transmisję LM i może ją śmiało polecić?
11
"Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"?
0
Rakieta w tej akcji kwintesencja występu niestety...
0
Szału nie ma póki co
7
Albie kiedyś przy tych sprintach spadnie głowa
9
Zamknął mi gębę. Oby częściej ;)
0
Ale czasem robi wrażenie jego szybkość. Szkoda, że tak to nie wygląda z lepszym przeciwnikiem
1
To tylko Levante na Santiago, pomyślał nie tak dawno temu pewien zespół
7
To jest KAPITALNY mecz Barcy :) Ręce same klaszczą
13
A to jeszcze nie koniecznie będzie dublet ;>
0
Zawsze miałem mieszane uczucie odnoście Ardy, jeszcze za czasów kiedy był piłkarzem Atletico. Wzbudził szacunek kiedy zdecydował się na półroczny rozbrat z grą tylko po to aby trafić do Barcy. Szkoda, że ta przygoda się tak potoczyła.
32
Nie no, skoro Tomasz Hajto też w karierze przegrywał to faktycznie - nie ma problemu. A już się martwiłem.
0
Nie wiem kto komu tego pstryczka daje...
0
Nie tylko Ciebie :P
1
Pstryczek w nos za zawodnika którego tam nie chcieli a w międzyczasie zaliczył dwa inne kluby?
0
Generalnie razem z Neyem mają teraz ciekawą pakę...
0
Pokazuje największe jaja z całej drugiej linii
2
Faktycznie... Betis stłamszony na swojej połowie gra jak równy z równym... Ludzie nie róbcie dramatu bo narazie to tylko skuteczności brakuje