Bzyku17
Dołączył/a: lipiec 2011
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawy, otwarty meczyk. Ale w tych warunkach Niemcy raczej czują się jak ryba w wodzie
2
Ten mecz pokazał, że De Gea może czyścić buty ter Stegenowi
2
Ale mnie denerwuje to gadanie o baloniku.. A co mamy mówi? Jedziemy na Mundial. Trzeci jaki osobiście pamiętam z reprezentacją Polski. Mamy wiecznie narzekać, że i tak nie wyjdziemy z grupy? Że wszystko zawalimy? Mamy niezły zespół. Niezły, nie oznacza, że najlepszy ale każdy ma prawo mieć jakieś oczekiwania. To wszak wysoce wyjątkowa impreza. Cieszmy się, że te emocje nas Polaków nie ominą zamiast wiecznie węszyć kompromitację!
0
Tak, ta sytuacja pokazała jak ma poukładane w głowie... Barca jak na takiego chłopaka złych pieniędzy nie oferowała.
2
i co ten VAR by dzisiaj pomógł? Wykryłby ręcznik na bramce i zaprotestował, że Liverpool musi wyjść w 11? xD
0
Powtarzalny jest na pewno
0
I co my wtedy zrobimy?
0
W styczniu odebrać złotą gałę.
0
A żeby temu cholernemu skurczybykowi też ktoś tak załatwił życiowy mecz. Zwykłem chamskie bezmyślne zagranie.
5
Jak mnie nigdy nie przestanie śmieszyć głos Busiego :D
0
Dziś to bez różnicy
1
Ofensywnie poza Cou nie ma za wiele do zaoferowania. Dembele to zagranie też nieprecyzyjne. Niestety ale trza by chociaż Paco wpuścić.
8
Valverde: Hahaha Leo, żartowałem z tymi powołaniami. Jednak wpadnij. Możesz się przydać.
21
Ależ mnie irytują Ci komentatorzy w związku z Dembele. No wiadomo, że jeszcze mu daleko do najlepszych ale nie na tyle, żeby gadać o tym przez 15 minut...
0
Będzie nam tego Andresa brakować niesamowicie
0
Zgadzał się z pewnie z decyzją sędziego. Może tam nie było ironii :P
9
Coutinho... Iniesta pewnie zejdzie za jakieś 20 minut i zostaniemy z ręką w nocniku w środku...
0
Mam wrażenie, że ludzie po obu stronach barykady w tym śmiesznym sporze z każdym kolejnym pytaniem o szpaler staja się coraz bardziej śmieszni. Po KMŚ kiedy była mowa o szpalerze dla RM trzeba było ten szpaler zrobić, chociaż przyznaję 100% racji Valverde, który mówił o tym, że zamiast wyrazu szacunku szuka się w tego typu gestach upokorzenia, skądinąd zupełnie niepotrzebnie. Valverde miał słuszne spostrzeżenie, ale szpaler należałoby wykonać. Dziś mam wrażenie, że w Barcelonie również nikt poza dziennikarzami o szpaler nie prosi ale w zasadzie na miejscu Zidana przyznałbym rację Valverde i nakazał USTAWIENIE szpaleru. Skończyłoby się głupie gadanie a Real wyszedłby wizerunkowo na tym lepiej niż Barca. Ale zamiast tego Zidane pokazuje, że to Barca uderzyła Go łopatką w piaskownicy pierwsza dlatego on teraz odda.
0
Do Ciebie wyśle specjalny list pewnie. Chcesz dzisiaj pobić rekord w ilości beznadziejnie głupich komentarzy? Jesteś na dobrej drodze.
0
Mecz się jeszcze nie zaczął. "Nie ma jeszcze pierwszej minuty".
0
Jeśli Liverpool wygrałby LM, a CR nie zabłyśnie na Mundialu to śmiem wątpić
1
Podpisuje się pod wszystkim
0
Jak tydzień temu strzelał hattricka to też był tragiczny? Odbiło Wam ludzie po tej Lidze Mistrzów?
1
Też nie jestem jakimś szczególnym obrońcą Valverde, ale zastanówmy się czy nie przesadzamy. Kierujemy się jedynie nazwiskami i tym co widzimy podczas meczów. Trochę to zakrawa na informacje jak w FIFIE. Trener widzi ten zespół na codzień. Jest blisko. widzi znacznie więcej i co najważniejsze to on odpowiada "głową" za swoje decyzje.
Rozumiem rozgoryczenie po wizycie w Rzymie, ale ileż to już razy chcieliśmy w podstawie D. Suareza. Jak zaczął otrzymywać szanse to pełno było głosów, że trzeba go sprzedać najlepiej od razu po meczu. Potem znów wyszedł mu jeden mecz i pełno znów entuzjastów jego talentu.
Też mam mieszane odczucia odnośnie minut Dembele, ale pamiętajmy, że chłopak wszedł w ten sezon z miejsca i przypuszczam, że w "miedzyczasie" nie było czasu na takie przygotowanie jak w presezonie. Niestety ale dla Francuza weryfikacyjny będzie pewnie dopiero kolejny sezon.
0
Miał podstawy, zagwizdał, po temacie.
2
WOJTEK BŁAGAM!
2
Jak Boga kocham, jak tutaj będą jedenastki to mi wysadzi pompę.
28
Dziwne, ale jak Real odpadnie to to wszystko co się wydarzyło będzie nawet zabawne :D
0
Inkredibile ;>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika