Bzyku17
Dołączył/a: lipiec 2011
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczy bolą od takich bredni
0
Edytuj to xD
0
Ja po 20. Ale to było najgorsze 20 minut w historii ;P
0
No chyba tak ;)
0
Roman Kosecki
0
"It`s for You my son"
1
LEEEOOOOO Nasz mistrzu!
0
Nie obrażaj Szpakowskiego kolego
0
Nie da się tego słuchać. W przerwie szukam czegoś innego, choćby nawet po niemiecku...
0
Ja pierdole.. piłka 5 metrów przed bramką a on mi o filmikach na YT opowiada...
0
"Ale na pewno nie specjalnie..." a co to ma do rzeczy??
0
póki co nie ;)
0
To fajnie, że to Ty wiesz co jest dla drużyny lepsze niż trener który zdobył z nią tryplet. Kurde trzeba im to koniecznie przekazać, że to błędna decyzja skoro tak twierdzisz!
3
Nie znam drugiej tak przesiąkniętej hipokryzją organizacji... Sami kręcą wałki na grube petrodolce a czepiają się pierdół.. I żeby jeszcze chodziło im o kase, ale niee.. Muszą poprzeszkadzać dzieciakom już na początku ich drogi... Brak słów.
0
Miałem nadzieję, że trafi się chociaż jakiś klub z aspiracjami do LM... Szkoda.
...a większości wypowiedzi tutaj nawet nie warto komentować...
0
Zagłębiał się ktoś w warunki, płatności itd Eleven Sports?
0
Ogarnęła mnie nostalgia kiedy zobaczyłem Pedro z innym herbem na piersi... Życzę Mu jak najlepiej (co niekoniecznie dotyczy jego nowego zespołu ;p)
4
A ja się zgadzam jak najbardziej! Do tego jeszcze nie powinno być na świecie wojen, głodu i chorób. Serio.
2
Jak to mówią, lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. W takiej wizji nie ma chłopak szans.
37
Taka remontada to marzenie, ale ten zespół już niejedno podobne spełniał.
0
"wez mi czlowieczku nie mow co bym robil"
ok może Ty byś się wtedy cieszył... -.- Ja bym pluł jadem.
"rotowac mozna 2 pilkarzamy a nie caly sklad rezerwowy wystawiac"
Cały rezerwowy skład z Messim, Suarezem, Pedro, Rafinhią, Mascherano, Alvesem i Ter Stegenem... Masz rację, S. Roberto, Bartra powinni przesiedzieć cały kolejny sezon na ławce a potem cudownie powinni należeć do światowej czołówki. Przecież wychowali się w La Masii...
" Jak mozna bac sie wystawic kogos na finalowy mecz z obawa kontuzji"
No biorąc pod uwagę, że to jest mecz jeszcze przez rozpoczęciem sezonu to owszem - MOŻNA.
"A teraz inteligencie on wystawi najmocniejszy sklad i beda cisnac zeby odrobic wynik i na to samo wychodzi"
A Ty już gadałeś z Enrique o wyjściowej 11 na poniedziałek?
I nie na to samo bo piłkarze nie mają w nogach 120 minut z Sevillą, gdzie musieli się spinać na palcach. Ale po tonie Twojej wypowiedzi widzę, że zdecydowanie lepiej wiesz jak należy przygotowywać zespół ze światowej czołówki do takich spotkań, więc na tym tą dyskusję możemy zakończyć.
3
Kiedy przegraliśmy w LM pierwszy mecz z Milanem, wszyscy byliśmy podłamani po końcowym gwizdku. Później, tak mniej więcej po 15 minutach zaczęliśmy kombinować i układać pozytywny scenariusz na rewanż: "Strzelimy na początku i potem dalej będziemy cisnąć". Nie wiem czy do końca w to wtedy wierzyliśmy, ale pamiętam naszą reakcję na każdą jedną bramkę wtedy i to fenomenalne wzrastające uczucie remontady...
Nie wiem jak wy, ale ja z chęcią znów bym to przeżył.
0
Hahahahahahahaha
Błagam, przestań xD Już wystarczy, nie rozśmieszaj mnie już :D
0
Haha z całym szacunkiem dla naszej Legendy Xaviego, ale jeśli chodzi o brak obiektywizmu i wygadywanie głupot na konferencjach prasowych, to numer jest uzasadniony :D
0
No może nie śmieszny, ale fakt- wolę żeby Barca go przegrała, niż miałaby się męczyć początkowe miesiące z kontuzjami przez głupotę. Wtedy dopiero byś pluł jadem, że na śmieszne Bilbao nie można było rotować tylko cisnąć podstawową 11.
0
Mam nadzieję, że to nie będzie konieczne ;)
8
Najpiękniejsze jest to, że jeszcze rok temu po oficjalnym ogłoszeniu takiego składu komentarze byłby takie jak "debilizm", "nie chce wygrać", "zwolnić", "wf-ista wypad", "to nie FIFA" itd.
A dzisiaj "ufamy Ci", "wierzymy"
... i żeby nie było - też nieco się w pierś :/
Do boju po 5 trofeum!
0
Właściwie to brak Pique to jedyna rzecz która mnie dzisiaj martwi.. Myślałem i o Bartrze na środku i o Vermie na LO ale to?
Ha! już się nie mogę doczekać :D
1
Haha, z naciskiem na CHYBA :D Ale już raz Go zwalniałem, więc.. (Y)
0
Mathieu nie ma w kadrze na mecz.