0

"Grał niesamowity piach", czyli popełnił błąd tuż po wejściu na boisko w średnio dogodnym momencie?
Ta ławka towarzyszy mu przez większość życia.. Trzeba dać mu w końcu prawdziwe szanse a nie tylko grę w La Liga z ogórkami. Czas leci i albo zweryfikuje się poprawnie albo...

0

I to niby o Aston Villi?

0

Song z pewnością tu nie wróci. Po co? Ani On by tego nie chciał, ani Barcelona Go nie potrzebuje (z całym szacunkiem dla Niego rzecz jasna).

1

A ktoś Ci powiedział inaczej? Na jakiej podstawie myślisz, że jest inaczej? Że Real znów pompuje balonik dzieciakowi, że nadaje się do pierwszej drużyny jeszcze nie oznacza, że naprawdę tak jest... Zabieg czysto marketingowy. Niech prowadzą Go tak dalej a na prawdę pomyśli, że jest gotowy na grę na najwyższym poziomie... Ale to ich problem. Alen powinien zostać wypożyczony, żeby grać regularnie. Miejmy nadzieję, że uda się Go komuś podsunąć na wychowanie.

4

A z Ciebie żaden wybitny kibic, ale trudno.

Na Victora, zawsze była nagonka, od kiedy tylko wskoczył do pierwszej 11. Stałe gadanie, że to tylko odpowiedź Barcelony na bramkarskiego wychowanka w Realu. Niewielu Go doceniało. Victor zapracował sobie na uznanie przez lata ciężkiej pracy i stosunkowo dopiero pod koniec zaczęto doceniać jego atuty.
Do tego czasu się nie złamał, aż zdarzył się pewnie najgorszy dzień w Jego życiu.

Pisanie marzyło mu się coś innego "TO TERAZ MA", to raczej absolutny brak szacunku z Twojej strony.

Szkoda. Bo pewnie już nigdy nie dostanie prawdziwej szansy w innym klubie...

0

Pedro! Być może jedno z ostatnich wyzwań w Barcelonie przed Tobą!

0

Widzę, że kolego masz ochotę zmienić realia internetu ;) Nie traktuj tego tak serio. Szkoda życia na podobne problemy. pozdrawiam ;)

0

Spinanie dupska o nic. Było i śmieszne i nikogo nie obraził. Z czym macie problem?

1

Nie tragicznie, ale niepewnie. Nie ma się co dziwić. Ale kiedy zaczyna prowadzić piłkę to kogo w nim widzicie? :>

4

pisont osiem bramek

2

Co jeszcze wymyślicie?

0

Podobni ludzie i tutaj się znajdują, ale fakt, że chyba ze względu na lepszą organizację tutaj jest ich mniej.

0

Skończcie ten lament... Nie zabił Go.

0

Różnica jak między PO a Nowoczesną PL

1

Jak ja kocham ten zespół za taką grę!

0

Mają ochotę do gry. Może być bardzo ciekawy pokaz. Mały Magik czaruje od pierwszych minut :D

1

Aha no chyba, że tak. W takim razie trafisz i wygrasz. Powodzenia ;)

0

Bo to fantastyczne ekipy.

A tak serio, jeśli widzisz na otwarciu losowania "Sępa" Blatera i Władymirowicza, to już wszystko powinno być jasne. Burdel na kółkach.

3

Nie. Pogoń zrobi Ci psikutasa.

0

Ty naprawdę jesteś, czy udajesz takiego ignoranta? Chociażby miała zagrać za 10 lat to chciałbym o tym wiedzieć...

2

A ja nie bardzo rozumiem o co ten Twój alarm... Jak widziałem "Barca w Polsce" to od razu wchodziłem w news pewnie jak niejeden użytkownik, a nie czytałem tego co niżej. I od razu pomyślałem też o chwytliwości tytułu.. W moim odczuciu to Ty bardziej chciałeś coś tutaj napisać na siłę. Ale na szczęście jeszcze póki co każdy z nas może mieć swoje zdanie na ten temat :)

0

Najpierw przewrót, a teraz "powrót do tradycji". Może to było zaplanowane marketingowo. Branie będzie miała na pewno.

0

Tak? Może swoje pieniądze wydaje? Nie pisz głupot.

1

Moim faworytem też nie był, ale skoro trener Go chciał, to ani ja ani żaden prezesina nie powinien oponować i basta!

1

Nie zmieniaj faktów... Każde dziecko wie, że ta piłka należy do Ramosa.

0

No i masz kolego świętą rację. Niejednokrotnie oglądałem Gran Derbi z kibicami z przeciwnej strony barykady. Podkreślam - kibicami. Nie dzieciakami którzy używają przytoczonych przez Ciebie epitetów, a potem wołają "mes que un club", nie mając bladego pojęcia co to oznacza, lub nie wiedząc zwyczajnie czym jest szacunek dla rywala. Stawianie z jednej strony za wzór takich piłkarzy jak Puyol, a z drugiej bezpodstawne obrażanie rywala jest skończoną hipokryzją i bardzo łatwo poznać w każdej jednej rozmowie takich "fanów".

0

Na pewno będzie mógł pokazać więcej, bo to już był dla Niego ostatni dzwonek, a w tym zestawieniu jak jeszcze przyjdzie Vidal to Martin nie miałby szans na wywalczenie sobie pozycji

0

To zdjęcia jest idealnym podsumowaniem czasu, jaki Mourinho spędził w Hiszpanii.

12

Jest jeszcze L. F. Scolari. Oni tam mają system zero-jedynkowy jak chodzi o to.

3

Odejdź na trzy metry od komputera, popatrz z dystansu na to co napisałeś, a następnym razem zastanów się trzy razy zanim znów to zrobisz.

Jakie koszty?? Co ma do tej sytuacji Thiago czy Fabs??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?