0

Wierzę w Janka jak w nikogo w tym momencie!

6

Z tej sceny politowania arbitra nad Pepe warto zrobić gifa

25

Szpaku master matematyczny xD

0

Juve-Milan?

1

Nie miał szans się złożyć? Ta piłka leciała i leciała. I generalnie złozył się chyba całkiem nieźle Griezman

25

Oblak ten mecz oglądał wczoraj. On wie gdzie ta piłka poleci...

1

Panie Jurku.. Coś Pan inną sytuację chyba widział...

0

Co niestety nie zmienia faktu, że to Real jest w 1/2 LM a nie Barcelona...

1

Bardzo dobry dwumecz Atletico. Awans jak najbardziej zasłużony. Barca niestety była gorsza a rywal wykonał tytaniczną pracę... Dziękujemy. Mamy jeszcze o co grać w tym sezonie

0

do końca barcelono! Do KOŃCA!

1

Jeżeli tak to się skończy to wybaczę im ten cały mecz w nerwach ;)

0

jeśli chcą to mogą w ten sposób, nie mam nic przeciwko

1

Skoro to koniec to wyjdź wyłącz TV i spać!

0

Może i lepiej, że teraz niż w drugiej połowie. Barca musi ruszyć do przodu.

2

Strach zmieszany z ogromem wiary! Barcelono, daj nam dziś wspaniały wieczór!

0

Wybacz Gabi :) Miłego dnia :)

0

Próbowałeś składać CV do Interii?

0

Jeżeli Ci się to uda to powinieneś uczyć ludzi samokontroli :O

0

Nikt? ;> Are you sure? ;>

0

Widziałem Go obok Pique jako podstawowa para stoperów. Szkoda, że nie układa Mu się kariera w Barcelonie.

0

Suarez musi brać ze sobą flarę, żeby Ney go w końcu zobaczył...

2

Smutna prawda: Większość z Was niczym nie różni się od Pereza...

0

To jest wręcz niewiarygodne z jaką łatwością sobie radzą... FE-NO-ME-NAL-NE

0

Haha najwidoczniej byłeś zbyt przekonujący :P

0

-.-

0

Mecze z kelnerami się nie liczą niestety :)

1

Tak to jest Iniest... znaczy Lewandowski!

0

Chyba jakoś przyzwyczaiłem się do zagrań LE. Oby okazały się to słuszne decyzje! Vamos!

0

Haha nie doczytałem w Twoim komentarzu za pierwszym razem słowa "na" i już Cię chciałem wysłać do worka z hejterami :P

0

Pique to bardzo dobry stoper, ale to tak jak mówisz po prostu nie ten charakter. Nie odbiera mu to wartości sportowych, ale też ich nie dodaje. Poza tym jednak drugiego takiego jak Puyol ze świecą szukać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?