4

Mam nadzieję, że dobrze sobie radzi na stoperze

2

Łapy precz od Alexisa

0

Po co stoper??? Mamy Messiego...

0

Skończmy z tym śmiesznym Higuainem. Przecież już po pierwszej cenie zarząd powinien iść po rozum do głowy.. poza tym.. na cholere nam On. Obrońców trzeba a nie niechcianych w Madrycie pseudosupersnajperów za "galaktyczne" pieniądze.

0

Dokładnie. Można się było poczuć jak na pamiętnym meczu Barcy z Chelsea.

0

hahahahahahahahaha.. wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać xD Są jednak bardziej komiczne zarządy od Naszego :)

2

Kompletnie tego transferu nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem. Gdyby chociaż finanse przemawiały za tym kierunkiem, ale przecież Chelsea rzuciła nam "grosze" za zawodnika tej klasy. A sam Fabs chyba zapomniał jak potrafią reagować kibice w Anglii. Za bardzo przyzwyczaił się do atmosfery w Hiszpanii. Szkoda mi chłopaka, ale sam sobie zrobił krzywdę. Podobnie z resztą jak i Barca. Ten układ korzystny jest jedynie dla Mou. Brak słów.

0

Dobra.. To super rewolucja się zrobiła. Z każdym kolejnym zdaniem poziom zdenerwowania mi rósł. Totalny debilizm jeśli w składzie na przyszły sezon zostaną tacy jak Pedro, Tello, Xavi a odejdą Alexis i Cesc. I te wzmocnienia rodem z komedii. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

0

Ludzie uświadomcie sobie różnicę między ceną a wartością. Real chciał to wyłożył za Illarę 35, ale jakiekolwiek porównywania do tego transferu to głupota. Wiele z takich porównań jest nielogicznych.

0

Dokładnie kolego. Już mnie trzęsie jak słyszę " w niektórych przypadkach mógłby zagrać również jako stoper". Już był jeden taki Song. Stoper musi być z prawdziwego zdarzenia a nie "udawany".

0

I gdyby któryś z zawodników zmienił nazwisko na Valdes to taki też by zagrał

2

Ty byś Go przygarnął? Nie wiedziałem, że Perez ma tutaj konto. A tak całkiem serio to wszyscy w Barcelonie wiedzą, że chłopak ma potencjał ALE po pierwsze na tej pozycji jest przesyt i z całą sympatią do Tello nie da rady się przez to przebić, a po drugie On zdecydowanie lepiej nada się do gry z kontry. Każdy ma świadomość, że w innym klubie może rozwinąć skrzydła czego z resztą mu życzę.

0

Ani Perdo Ani tym bardziej Alexis !

0

Pss.. to sobie poszukał nowych wyzwań..

3

Pewnie to kwestie odmiennych kultur ale strasznie irytujące te wejścia z rękami w kieszeniach.

0

tsaa.. to poprzednie też miało takim być..

0

Martino zaskakuje tylko wtedy jak wczesniej nie przeczyta przewidywanych skladow. Z calym szacunkiem ale brak Mu odwagi na bardziej zdecydowane ruchy..

0

Ty chyba jesteś głupi a Cule.. Albo Ci się kluby pomyliły.

0

Zespół jest w gorszej formie i nagle Atletico staje się lepszym klubem od Barcelony?? Zabierzcie Atletico Simeone i przekonasz się jaka jest wartość tego klubu.

6

Faktycznie mamy chyba tutaj po 12 lat... To jest szacunek dla piłkarza który spędził tutaj tyle czasu? I tyle czasu Wygrał? Jak na Camp Nou wygwizdali Ville to wszyscy krzyczą - "bydło", "hołota", "nie mają szacunku", a kiedy pojawia się taki news - "niech idzie", "sprzedać i tyle", "ile dopłacić", niech spier****".
Dani zrobił wiele dla Barcelony. Owszem, dzisiaj to już nie jest ten sam zawodnik i jest pierwszym do skreślenia wg wielu (wg mnie również), ale takie wpisy świadczą o Waszym poziomie.
Co do samego transferu to byłaby to ciekawa opcja. PSG $ raczej by nie żałowało.

1

Za marzenia nie karają :)

0

Ktoś wcześniej słusznie zauważył, że testem dla Martino nie będzie nawet tyle co ten mecz a sam skład na jaki postawi. Puszczenie Fabregasa i Alvesa do pierwszej 11 kosztem Alexisa i Montoyi to jakiś słaby żart. Grają nazwiska.. nie piłkarze. Szkoda bo marnują nam się fantastyczni zawodnicy. Ale co tam.. Dzięki "Tacie" wygrałem flaszkę. Nie... wcale nie założyłem się o wynik (ten zakład przegrałem). Założyłem się, po zobaczeniu składu że w 60 minucie zejdzie Fabregas...
Na jedno kopyto gramy każdy mecz. Powtarzamy ciągle ten sam schemat. Z przykrością stwierdzam że czas Martino w Barcelonie dobiegł końca.

0

Zostawmy wszelkie animozje na później. Dzisiaj bądźmy z drużyną. Vamos!

0

Czy Ty porównywałeś grę Montoyi i Daniego? Z resztą... nie bardzo było co porównywać. Gołym okiem widać było, że Montoya był znacznie lepszy i dokładniejszy w swoich poczynaniach od Alvesa w poprzednich meczach..

0

Niestety? NIESTETY? Tej parszywej gęby nie chciałbym oglądać nawet gdyby Barca miała grać w Segunda...

0

Nie jestem zwolennikiem, żeby oceniać trenera przed zakończeniem sezonu a już na pewno nie w takich słowach jak co niektórzy tutaj, ale prawda jest niestety bolesna. Martino bez wyników pójdzie na dno. Ale to i tak nie o to chodzi...

Barcelonie potrzebna jest rewolucja kadrowa. Coś na kształt tego jak przychodził Guardiola. Potrzeba kogoś nowego. Kogoś kto wniesie do zespołu coś nowego. Tutaj nie chodzi już tylko o defensywę bo ta nie nadaje się już po prostu do gry o najwyższe cele. Ale to tego trzeba kogoś kto podejmie zdecydowane kroki. Martino? Raczej tego nie widzę..

0

Wygląda to jak wygląda bo są tutaj i Jego przeciwnicy i zwolennicy. Kiedy wygrywa szczekają jedni a gdy coś idzie nie po myśli odzywają się Ci drudzy.. Roztropnie jest poczekać do końca sezonu i wtedy ocenić cały zespół. Teraz i tak już nikt nie podejmie żadnych ruchów. Prawda jest jednak taka, że liczy się wynik i trofea a od nich Barca ostatnio znacząco się oddala.

0

Jezu.. czy Wy się interesujecie piłką od wczoraj?! Taki zespół jak Barcelona ma się opierać na nastolatkach? TO NIE FIFA! Tutaj nie decyduje indywidualnie określony skill zawodnika. Potrzeba zrównoważenia w zespole a nie Całej La Masii w pierwszym składzie. Ogarnijcie się z tymi teoriami.

0

Generalnie to nie są bardziej potrzebne niż rok temu. Też była mowa o rewolucji... 6 piłkarzy.. potem ta liczba zamalała to 2 (ŚO i Neymar), Skończyło się wszyscy wiemy jak...
Oby te odwołania coś dały a klub dobrze wykorzystał kolejne okienka.

0

Trochę nie rozumiem tych pochwał dla Pinto. Przecież w niektórych sytuacjach zachowywał się skandalicznie. Ja wiem, że gra nogami to nie jest jego mocna strona, ale były sytuacje w których sam mógł spowodować utratę bramki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?