Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas ale to Alvarez ma decydujący głos. Nie wymusza się transferu żeby trafić gdzie popadnie tylko tam gdzie się chce.
4
@Dankho94isback tragiczne są takie komentarze
0
Pojechał Ancelotiemu
0
Skoro on jest do wzięcia od 5 lat to dlaczego po niego nie sięgnęliśmy?!
0
@Mroziu coś jak Polska-Haiti 50 lat temu
1
Przecież mają tego Contrerasa czy jak mu tam. Cucurella jak dla mnie gra zbyt prostą piłkę, być może skuteczną tylko pytanie jak długo skuteczną?! Jak gra to cały czas mam wrażenie, że zaraz potknie się o własne nogi.
3
@Fog_W_1899 bzdury
0
Nie przepadam za Cucurella ale jest skuteczny.
0
@Zeptere to zależy, który mecz obejrzysz
0
Trudno najwyżej będą nas nienawidzić. Rywalizacja będzie ostrzejsza.
1
@PatrychoO jak Messi widywał Ronaldinho na golasa to też się pewnie zakochał
0
Byłoby już lepiej gdyby poprzeplatali te kolory
0
@Agrafka jak ktoś miał oczy to widział ze Rafa i Dembele zaczęli mieć mocna formę pod koniec sezonu 23/24, do tego młody Yamal zaczął sie odgrywać. Z początkiem sezonu 24/25 wraz z nowymi trenerami od kondycji których przyprowadził zdaje sie Deco razem z Xavim zmieniło sie przygotowanie fizyczne i wtedy wszystko zaczęło hulać. Lewy nie ma tu nic do tego.
1
Suarez lepszy killer
0
@Debfc Raphinha dzięki Lewemu?! Dziwna myśl
0
@karci0 i w powyższym przypadku nieprawidłowo użyto "nomen omen"
0
Dopiero co w pracy podważałem sens używania sformułowań typu nomen omen czy nota bene a Wy akurat z tym wyskakujecie.
0
Jak miał formę pomiędzy kontuzjami to rzeczywiście był najlepszy w drużynie.
2
Ancelotti powinien powołać 11-tu, bo tylko tyloma zwykle gra.
13
Bał się grać z Barcą i tyle. Wiedział jakto sie skończy. Te ich wypowiedzi są tak chaotyczne ze coś musi się tam dziać grubszego dlatego tak pokrętnie mówią.
2
@orgazm44 tam przestają płacić piłkarzom jeśli właściciele uważają że zawodnik za słabo gra
2
@NeroTFP1 bo to był hattrick minus 1
4
@Fog_W_1899 i bzykania chorągiewki
0
Szczęsny broni za karę. Za dużo sobie pozwala.
0
Ciekawe komu kibicowali
0
@Rifek dobrze, że chociaż strzały są prawdziwe :)
0
Wiadomo kto jest boss. Messi i Bruce Springsteen.
7
@addept tak, ale na wysokości czoła
0
Poderwał mu dziewczynę.
4
Cokolwiek widać że tego trzeciego poziomu?