3

@norbo80 Chyba żartujesz

1

Zagrał 1 bardzo dobry mecz. Z Celtą na wyjeździ półtora roku temu. Wtedy pokazał że potrafi grać. Zdaję sobie sprawę że tak grałby tylko od święta.

0

@bartulek98 Może już dosyć jechania po Rikim, o meczu z Linares nie mówię bo oglądałem z uwaga ale z Mallorca zagrał najsolidniej z naszych pomocników. Każdy wie co widział gdy wchodził na boisko za Setiena. Można powiedzieć że to był boski Riki.

0

@Tibu Prawda, komentarze tutaj są beznadziejnye

0

@Harnas2 Nikt nie porównał Daniego do Ferrana.

0

Młodzi niech widzą że to był początek wielkiej Barcy, która pozostawała wielka przez następne 17 lat.

0

@czarek78 W MC to i ja bym strzelił 30 w sezonie

0

@Tomix_83 daj Holendrowi szansę. W meczu z Bayernem zaczął wychodzić do piłek ze swojej zwyczajowej strefy. Wyglądało to już całkiem dobrze.

0

@Tomix_83 akurat nikt nie zawinił przy straconej bramce

0

Pecha ma Barca do warunków w tym roku w ważnych meczach, jak nie leje to śnieży

0

@Tomix_83 ej ale od Betisu byliśmy lepsi, tylko przegraliśmy

0

@dandeland różnica między Koemanem a Xavim jest taka że Koeman dostałby drużynę mistrzowska i porażki tłumaczył niewystarczająca jakością piłkarzy a Xavi dostałby drużynę licealistów a i tak przekonywał że zdobędzie LM. Różnica w podejściu.

0

A podobno to jedynie my dawaliśmy wysokie pensje. Dembele oferujemy 7,5.

0

@Marcelinho99 Dobrze ułożoną stopę. Wczoraj fajnie wrzucał

0

@Czarny_ck Zgadzam się, wczorajszy mecz byłby wygrany gdyby zareagował

0

@barteksuchy85 Ale Antic też odmienił drużynę, z dołu tabeli do europejskich pucharów.

0

@Barcamc14 Wolę słabą Barce niż dobry real. Różnica stylów.

0

Dziwi mnie takie podejście, że drużyna przy stanie 2-1 zaczyna grać z kontry. Rozumiem, może psychologia to sprawiła, że zaczęli tak grać. Trener się nie spisał tutaj. Najłatwiej zneutralizować przeciwnika będąca samemu przy piłce. Dziwię się Xavi'emu, kto jak kto ale on wie o tym najlepiej.

1

@barteksuchy85 Davids wszystko odmienił ale to już chyba było za Rijkarda. Przełom 2003/2004.

1

@Dari0G Ja dałem 6

0

@catalanian09 Zastanawia mnie skąd te przekonanie że Bayern zagrał na 60% a nie na 120%?!

0

@Flyingbetoniarka Ja myślę że odejście Messiego uwolni przestrzeń dla Dembele. Widać że zrobiło mu to dobrze.

0

@RanDiFCB buffstreams.tv czy jakoś tak

0

@MrCental Benfica w obecnej formie to więcej niż średniak

0

@sokot jest 2 lata starszy

1

@jacenty82
Jest lepiej niż dobrze, takie 7,5/10

0

A może Chiesa? Nie pasuje chyba stylem do Barcy?!

0

@Filipfcb2000 gra siadła od początku drugiej połowy

0

@4Fabregas4 już lepiej Insigne i Coman

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?