Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbo80 Chyba żartujesz
1
Zagrał 1 bardzo dobry mecz. Z Celtą na wyjeździ półtora roku temu. Wtedy pokazał że potrafi grać. Zdaję sobie sprawę że tak grałby tylko od święta.
0
@bartulek98 Może już dosyć jechania po Rikim, o meczu z Linares nie mówię bo oglądałem z uwaga ale z Mallorca zagrał najsolidniej z naszych pomocników. Każdy wie co widział gdy wchodził na boisko za Setiena. Można powiedzieć że to był boski Riki.
0
@Tibu Prawda, komentarze tutaj są beznadziejnye
0
@Harnas2 Nikt nie porównał Daniego do Ferrana.
0
Młodzi niech widzą że to był początek wielkiej Barcy, która pozostawała wielka przez następne 17 lat.
0
@czarek78 W MC to i ja bym strzelił 30 w sezonie
0
@Tomix_83 daj Holendrowi szansę. W meczu z Bayernem zaczął wychodzić do piłek ze swojej zwyczajowej strefy. Wyglądało to już całkiem dobrze.
0
@Tomix_83 akurat nikt nie zawinił przy straconej bramce
0
Pecha ma Barca do warunków w tym roku w ważnych meczach, jak nie leje to śnieży
0
@Tomix_83 ej ale od Betisu byliśmy lepsi, tylko przegraliśmy
0
@dandeland różnica między Koemanem a Xavim jest taka że Koeman dostałby drużynę mistrzowska i porażki tłumaczył niewystarczająca jakością piłkarzy a Xavi dostałby drużynę licealistów a i tak przekonywał że zdobędzie LM. Różnica w podejściu.
0
A podobno to jedynie my dawaliśmy wysokie pensje. Dembele oferujemy 7,5.
0
@Marcelinho99 Dobrze ułożoną stopę. Wczoraj fajnie wrzucał
0
@Czarny_ck Zgadzam się, wczorajszy mecz byłby wygrany gdyby zareagował
0
@barteksuchy85 Ale Antic też odmienił drużynę, z dołu tabeli do europejskich pucharów.
0
@Barcamc14 Wolę słabą Barce niż dobry real. Różnica stylów.
0
Dziwi mnie takie podejście, że drużyna przy stanie 2-1 zaczyna grać z kontry. Rozumiem, może psychologia to sprawiła, że zaczęli tak grać. Trener się nie spisał tutaj. Najłatwiej zneutralizować przeciwnika będąca samemu przy piłce. Dziwię się Xavi'emu, kto jak kto ale on wie o tym najlepiej.
1
@barteksuchy85 Davids wszystko odmienił ale to już chyba było za Rijkarda. Przełom 2003/2004.
1
@Dari0G Ja dałem 6
0
@catalanian09 Zastanawia mnie skąd te przekonanie że Bayern zagrał na 60% a nie na 120%?!
0
@Flyingbetoniarka Ja myślę że odejście Messiego uwolni przestrzeń dla Dembele. Widać że zrobiło mu to dobrze.
0
@RanDiFCB buffstreams.tv czy jakoś tak
0
@MrCental Benfica w obecnej formie to więcej niż średniak
0
@sokot jest 2 lata starszy
1
@jacenty82
Jest lepiej niż dobrze, takie 7,5/10
0
A może Chiesa? Nie pasuje chyba stylem do Barcy?!
0
@Filipfcb2000 gra siadła od początku drugiej połowy
0
@4Fabregas4 już lepiej Insigne i Coman